• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim
 • Giysilik Kumaş Alanlar |05322482372| - 01/01/2021
 • GİYSİLİK KUMAŞ ALANLAR VE GİYSİLİK İÇİN KULLANILAN HERTÜRLÜ KUMAŞ ALANLAR İSTANBUL KUMAŞ ALAN TEKSTİL FİRMASI HİZMETİNİZDE 05322482372

  Giysilik kumaşlar,yazlık giysi kumaşı,yazlık giysilik kumaş,kışlık giysilik kumaş,giysilik kumaş çeşitleri,giysilik kumaş modası,moda giysilik kumaş,
  • Giysilik Kumaş

  Kumaşta iyi misin? Etiketlerdeki kompozisyonu okuyor musunuz?Önünüzde ne olduğu hakkında daha iyi bir fikir edinmek için – doğal bir ürün veya yüksek teknolojili yapay bir yaratım – Moda blogundaki en popüler kumaş ve elyafların seçimine bakın. Modaya uygun ve ileri düzey insanlar için bir eğitim programı, çevrimiçi mağazalarda markalı kıyafet seçimini kesinlikle basitleştirecektir.

  • Tamamen denim değil: dokumaya bağlı kumaş türleri

  Mevcut tüm kumaşları ve çeşitleri üzerlerinde listelemek pek mümkün değil. Bu nedenle, en popüler örgüleri sunuyoruz. Giysilik kumaş alanlar, giysilik kumaş alınır, giysilik kumaş alan yerler, giysilik kumaş alan firmalar, giysilik parti kumaş alanlar, giysilik stok kumaş alanlar, giysilik top kumaş alanlar, giysiler parça kumaş alanlar,

  Giysilik kumaş alanlar, giysilik kumaş alınır, giysilik kumaş alan yerler, giysilik kumaş alan firmalar, giysilik parti kumaş alanlar, giysilik stok kumaş alanlar, giysilik top kumaş alanlar, giysiler parça kumaş alanlar,

  Ajur, şeffaf süslemeli bir kumaştır. Pamuk, yün veya ipek iplikten yapılır. Romantik elbiseler ve sofistike bluzlar genellikle bu malzemeden yapılan ekler ile seyreltilir.

  Parti Kadife, yumuşacık malzemelerin (yün, deri, keçe, kadife, kadife, pamuk) genel adıdır. Dış giyim, ayakkabı, çantalar kadife malzemeden yapılmıştır.

  Güpür dantel kumaştır, ipek veya pamuk ipliklerden yapılır. Bu malzemenin “serpiştirmeleri” elbiseleri ve bluzları daha hassas hale getirir.

  Spot  Denim, tanınmış bir kot pantolondur. Ağır hizmet tipi, ağır hizmet tipi pamuklu kumaş. İlk başta, ondan iş kıyafeti dikildi ve bugün markalı kot pantolon ve kot elbiselerde en moda ve ünlü gösterişli .

  Triko, kumaşların geniş adıdır. Dokuma yönteminde diğer malzemelerden farkı. Sıradan tuvallerde çapraz ise (çözgüyü bir içinden geçen bir çözgü ve enine iplikler varsa), o zaman trikolarda kumaş sanki örülmüş gibi ilmeklerden oluşur.

  Giysilik Kumaş

  Parti Jersey, ince ilmek adımına sahip makinede örülmüş bir kumaştır. Bu kumaş pamuk, ipek, yün ve suni liflerden yapılmıştır. Ondan tişörtler, süveterler ve diğer gündelik kıyafetler dikilir. Pratik olarak kırışmaz, hafif, yumuşak, daha uzun uzar, genişliği pratikte değişmeden kalır armürlü kumaş alan. Tişörtlerde ve süveterlerde gevşek, hafif kıvrılmış kenarlar gördünüz mü? Bu% 100 jarse.

  Drap – keçeli yünlü kumaş. Kumaşın yüzeyi pürüzsüzdür, dokumalar görsel olarak yumuşak bir keçe kaplama ile kaplanmıştır. Çoğu zaman, dış giyimde örtü kullanılır.

  Organze sert, şeffaf bir kumaştır. İpek veya sentetik elyaftan yapılır. Festival ve gece kıyafetleri için kullanılır.


  keten, yün, ipek, saten, viskon, polyester, triko, saten,

  Brokar, karmaşık ve pahalı bir kumaştır. Ayırt edici bir özellik, altın veya gümüş iplik desenleridir. Özel günler için giyimde kullanılır.

  Reps, yoğun dokulu doğal bir kumaştır. Pamuk, ipek veya yünden yapılır. Düğmelerin dikildiği yerlerde, dış giyimde ek olarak, dekorasyon olarak kullanılır.

  Stok Tüvit, dimi örgülü kaba yünlü bir kumaştır. Dış giyim imalatında kullanılır.

  Şifon kumaş satın alan yarı saydam bir kumaştır. Doğal (ipek, pamuk) veya suni(viskon) olabilir.

  Örme Kumaş Alanlar. 

  Melanj, çok renkli liflerden (veya çok tonlu tek renk) yapılmış bir ipliktir. Doğal veya yapay olabilir. Süveter, mont üretiminde kullanılır. Görsel olarak, tüm yüzeyde iki renkli eşit lekeler bulunan bir malzemeye benziyor.

  Stretch, elastan ile eklenen bir tür triko türüdür. Önde ve yanlış tarafta aynıdır, iyi gerilir ve aynı zamanda orijinal şeklini korur. Manşetler, yakalar, tozluklar ve diğer sıkı oturan şeyler ondan yapılır.

  • Parti Polar, örme polyester kumaştır.Bu, spor pantolonların ve ev kıyafetlerinin, şapkaların ve ceketlerin çirkin tarafındaki zar zor farkedilen yün. Genellikle çocuk kıyafetleri ve “kış” sporcuları için özel kıyafet üretiminde kullanılırlar. Bakımı kolaydır, elastiktir, çabuk kurur, sizi sıcak tutar.

  Jakar, yüzeyi pürüzlü bir malzemedir. İplerin özel dokuması bir kabartma deseni oluşturur. Tipik olarak, bu kumaş polyesterin eklendiği pamuk, yün veya ipekten yapılır.

  “Doğal” lifler – en popüler doğal iplikler

  Kilo ile kumaş alanlar. Birçok insan hala sadece doğal liflerden bir şeyler seçiyor. Çevre dostu, güvenli ve en önemlisi – vücuda hoş geliyorlar. En popüler doğal elyaflardan bir seçim için okumaya devam edin.

  Pamuk (pamuk, balmumu, pamuk) en popüler doğal elyaftır. Pamuktan (bitki) yapılır. Hem saf halde hem de sentetik ilavesiyle kullanılırlar. Giysilik kumaş alanlar, giysilik kumaş alınır, giysilik kumaş alan yerler, giysilik kumaş alan firmalar, giysilik parti kumaş alanlar, giysilik stok kumaş alanlar, giysilik top kumaş alanlar, giysiler parça kumaş alanlar,

  • İpek ipekböceği kozalarından yapılmış pahalı, ince, hafif, doğal bir kumaştır.

  Parti Keten kumaş alan(muşamba,keten, lin) a, aynı isimli bitkinin gövde doğal materyal. Yaz için ideal. Hafif pantolonlar, tunik elbiselerve diğer kıyafetler ondan yapılır. Havaya mükemmel şekilde nüfuz eder ve hatta vücudu soğutur. Tek dezavantajı, çok fazla buruşmasıdır.

  Angora (angora) – tiftik tavşanı (adını uzun tüylü bir keçiden alır) aşağıdan kumaş. Dokunuşu yumuşak ve hoştur. Soğuk mevsim için süveter ve elbiseler, malzemenin en yaygın kullanımıdır. Tiftik – tiftik keçisinin yünü. Tiftik olarak da adlandırılan kumaş, tamamen bu tür ipliklerden veya ilavesiyle yapılan bir kumaştır.

  “Geleceğin iplikleri” – en gelişmiş suni ve sentetik elyaflar

  Tasarımcılar uzun zamandır koleksiyonlarında yapay elyaflı kumaşlar kullanıyorlar. Ve şaşmamalı. Sonuçta, bunlar artık “havasız sentetikler” değil, bunlar vücudun rahat hissetmesini sağlayan hafif, yumuşak kumaşlardır. Yapay ve doğal kumaş kombinasyonları, çok uzun süre giyilen tuvaller oluşturur. Yapay elyaftan yapılan bazı kumaş gruplarına “teknik” denir. Ceketlerin ve aşağı ceketlerin üst kısmı onlardan dikilir.

  Poliamid iplik alan  naylon (naylon, poliamid) – hiç esnemeyen, aşınmaya çok dayanıklı kumaş. Genellikle, yastıklı ceketlerin ve markalı aşağı ceketlerin üstleri naylondan yapılır.

  Parti Polyester kumaş alan (polyester, poliestere) havanın iyi geçmesine izin veren, temizlenmesi kolay ve çabuk kuruyan oldukça yumuşak bir kumaştır. Bazen kumaşlarda kendi başlarına, bazen de doğal lifli bir kompozisyonda kullanılırlar.

  Stok Viskon alan selülozdan yapılan yapay bir elyaftır. Yumuşak ve dokunuşu hoş. Nadiren saf haliyle kullanılır. Kiloyla viskon Çoğunlukla diğer ipliklerle birleştirilir.

  Modal (modal kumaş alanlar), modernize edilmiş bir viskozdur. Daha dayanıklıdır, nemi iyi emer, hafiftir. Modal iplikler genellikle dokulardaki diğer liflerle birleştirilir. Dış giyimde uygulanır.

  Akrilik (akrilik iplik satın alan) – yağdan yapılmıştır. Parti Akrilik kumaş yüne benzer, bu nedenle genellikle birleştirilirler. Yüne göre büyük bir avantaj, güvenin ona kayıtsız kalmasıdır. Diğer olumlu özelliklerin yanı sıra: uzun renk tutma, şeklini korur, çabuk kurur. Dezavantajlar: pelet oluşumu, elektrikli, zayıf hava geçişi.

   Giysilik kumaş alanlar, giysilik kumaş alınır, giysilik kumaş alan yerler, giysilik kumaş alan firmalar, giysilik parti kumaş alanlar, giysilik stok kumaş alanlar, giysilik top kumaş alanlar, giysiler parça kumaş alanlar,Giysilik şifon kumaş alanlar, Giysideki krep kumaş alanlar, giysilik ipek kumaş alanlar, giysili ki desenli kumaş alanlar, Giysideki düz kumaş alanlar, giysilik baskılı kumaş alanlar, Giysideki kumaş alım satımı yapanlar, giysileri ki kumaş kim alır, giysili kumaş kime satabilirim,
  Giysilik kumaşlar,yazlık giysi kumaşı,yazlık giysilik kumaş,kışlık giysilik kumaş,giysilik kumaş çeşitleri,giysilik kumaş modası,moda giysilik kumaş,

  Asetat, ipek benzeri parlaklığa sahip hafif, pürüzsüz bir sentetik kumaştır. Çabuk kurur, kolay temizlenir, şeklini iyi korur (bu nedenle kabarık eteklerde yani yeni bir görünümde kullanılır)

  Poliüretan (poliüretan, poliüretan) – lif, farklı ipliklerle birleştirilir. Özellikle, günümüzün en kaliteli deri ikamesi olan eko-deri üretiminde kullanılmaktadır.

  Simli (simli) – parlak metalik iplikli kumaş. Malzemeye karakteristik parlaklığını verir. Dikkatli olun, simli kumaşlar herkes için değildir. Yetişkin bayanlar tarafından özellikle dikkatli kullanılmalıdır. Bu tür giysiler eskiyebilir.

  • Likra, diğer isimler – elastan spandeks (likra, elastan, elastan, dorlastan, spandeks) 5-7 kat uzayan yapay bir ipliktir. Elastik, aşınmaya dayanıklı, dayanıklıdır. Mayo, tayt, iç çamaşırı, dar pantolon imalatında kullanılır. Ürünün iyi esnemesini sağlamak için kumaşa sadece% 2 likra katılması yeterlidir.

  Not: Artık etiket üzerindeki veya ürün açıklamasındaki kumaşın bileşimini okuduğunuzda kendinizi güvende hissedeceksiniz. Moda blogundakigüncellemeler için bizi izlemeye devam edin. Yakın gelecekte, işlerin olabildiğince uzun süre yanınızda olması için size kumaşlara nasıl özen göstereceğinizi anlatacağız.
  Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi2
  Bugün Toplam132
  Toplam Ziyaret20272
  Duyurular
  Döviz Bilgileri
  AlışSatış
  Dolar8.33168.3649
  Euro10.092810.1332
  Saat