• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim
 • İstanbul Parça Şifon Kumaş Alan 05322482372 - 28/09/2021
 • İstanbul Parça Şifon Kumaş Alan 05322482372


  Karışımlı kumaşlar nedir:

  Harmanlanmış kumaşlar, bir veya daha fazla elyafın birleşimi ile yaratılır, bu da yeni bir kumaşın eşsiz özelliklere sahip olduğu anlamına gelir. Bu sonuç, temizlenmesi, bakımı ya da daha rahat olması için daha kolay olan bir maddedir kumaş alanlar.


  Parça Şifon Kumaş Alan
  Parça Şifon Kumaş Alan. Bu kumaşlarda herkes çeşitli tasarımlar ucuz kumaş desenler ve renk efektleri yaratabilir. Bu kumaşlar mükemmel renklendirme etkisi, büyüleyici tasarım, optimum yumuşaklık ve şık desen için hayranlık uyandırıyor.

   Parça Şifon Kumaş Alan Parça Şifon Kumaş Alan. Bu kumaşlarda herkes çeşitli tasarımlar ucuz kumaş desenler ve renk efektleri yaratabilir. Bu kumaşlar mükemmel renklendirme etkisi, büyüleyici tasarım, optimum yumuşaklık ve şık desen için hayranlık uyandırıyor.

  Harman halindeki kumaşların ana fikri, lifleri belirli niteliklerle, birbirini tamamlayan kumaş alanlar diğer niteliklerin lifleri ile birleştirmektir. Pamuk ve polyester, ucuz kumaş harman kumaşlarının bir örneğidir. Pamuk giymek rahattır, ancak diğer taraftan Polyester kırışmaz kırışıklıklar kolaylaşır. Bir araya getirildikten sonra hem rahat hem de kırışmaya dayanıklı bir kumaş elde edilir.

  Karışımlı Kumaşların Avantajı:

  bir kumaş görünümünü geliştirmek için
  Özellikleri iyileştirmek (dayanıklılık, kolay bakım)
  kumaş sapı geliştirmek
  Bir kumaşın karlılığını, daha ucuza üretmesini sağlayın.
  Karışımlı Kumaş Örneği:

  En yaygın harmanlanmış kumaşlardan bazıları şunlardır:

   Parça Şifon Kumaş Alan Parça Şifon Kumaş Alan. Bu kumaşlarda herkes çeşitli tasarımlar ucuz kumaş desenler ve renk efektleri yaratabilir. Bu kumaşlar mükemmel renklendirme etkisi, büyüleyici tasarım, optimum yumuşaklık ve şık desen için hayranlık uyandırıyor.

  Parça Şifon Kumaş Alan
  Parça Şifon Kumaş Alan. Polyester / Pamuk , Naylon / Yün, Naylon / Asetat, Rami / Polyester, Rami / Akrilik,Yün pamuk, Keten / Pamuk, Keten / İpek , Keten / Rayon, İpek yünü,Suni ipek / pamuk

  Tekstil, cildimize en yakın şeylerdir. Doğumumuzun anlarından itibaren, dinlenmeye kadar, kıyafetlerimiz kendimiz için bir ucuz kumaş malzeme uzantısıdır. Kişiliğimizi yansıtıyorlar ve dünyaya kim olduğumuz hakkında çok şey iletiyorlar. Kıyafetler, klişe ve sosyal kumaş alanlar konumumuzun en görsel tanımlayıcılarıdır: bir tür kod olarak hareket ederler. Araştırmacılar, coğrafi ekonomik ayrımını, yeraltı sisteminden toplanan kıyafet tozlarını inceleyerek bile doğrulayabiliyorlardı. Daha pahalı olan yün ve pamuklu giyim lifleri, zengin batıda bulunan, şehrin daha fakir güney ve doğu bölgelerinde polyesterin hakimiyetine sahip.

  Parça Şifon Kumaş Alan. Yeni göre, giyim harcamalarımız kadar% 80’lik bir artış gösterdi giyim mağazalarında dolarlık bir göz harcandığı yazıyor. Bu rakam, çevrimiçi hale getirdiğimiz satın alma sayısının artmasını bile içermiyor.

  Ama büyük bir sorun var. Giyim, ucuz kumaş çoğu şey gibi, artık tek kullanımlık bir ürün haline geldi. Vücudumuzla sardığımız tekstil ürünlerine gerçekten değer vermiyoruz ve bunları atmak için çabalıyoruz. Yüz tekstil her yıl düzenli depolamada sona eriyor.  Yeni gibi yerlere giysi daha gönderiyor, bu da atılan kıyafet sorunumuzu üçüncü dünya ülkesine yüklüyor.
  Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi1
  Bugün Toplam186
  Toplam Ziyaret51657
  Duyurular
  Döviz Bilgileri
  AlışSatış
  Dolar13.326913.3803
  Euro15.094315.1548
  Saat