• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim
Türkiye’Deki Kumaş Fabrikaları |05322482372| Parti Kumaş Alanlar |

Türkiye’deki Kumaş Fabrikaları Ve Parti Kumaş Alanlar 05322482372

Kumaş üreten fabrikalar,Kumaş üreticileri,Kumaş üretimi yapan firmalar,Bursa kumaş fabrikaları,Dokuma kumaş fabrikaları,Türkiye Kumaş fabrikaları,Örme Kumaş üreticileri,Türkiye'nin en büyük kumaş üreticileri,

Türkiye’deki kumaş fabrikaları

Doğal kumaşlar:

Kumaş alan. Hayvan derilerinde ve ipekböceği kozalarında bulunan lifler ile bitkilerin tohumları, yaprakları ve sapları dahil olmak üzere hayvansal veya bitkisel kaynaklar yapılır. Naturel kumaşlar, yan etkilere neden olmadıkları, zarar vermedikleri için herkes için en iyi seçimdir. Kumaşı etkilememesinin yanı sıra kızarıklık ve diğerleri gibi. Güneşin ultraviyole ışınları nedeniyle renklerini değiştirmek gibi hayatımızda kullandığımız birçok doğal kumaş türü vardır:

 BURSA KUMAŞ FABRİKALARI DOKUMA KUMAŞ FABRİKALARI KUMAŞ ÜRETEN FABRİKALAR KUMAŞ ÜRETİCİLERİ KUMAŞ ÜRETİMİ YAPAN FİRMALAR ÖRME KUMAŞ ÜRETİCİLERİ TÜRKİYE KUMAŞ FABRİKALARI TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK KUMAŞ ÜRETİCİLERİ İstanbul’daki kumaş fabrikalar, Osmanbeydeki kumaş var bir kadar, Merter’deki kumaş fabrikalar, güneşlideki kumaş fabrikalar, İzmir’deki kumaş fabrikalar, toplu kumaş alan fabrikalar, kumaş satanlar, parti kumaş alanlar, top kumaş alanlar, parça kumaş alanlar, kumaş alım satım ilanları, değerinde yerinde nakit olarak kumaş alanlar, her türlü kumaşlarınız değerinde yerinde nakit olarak alınırPamuk: Vücudun cildindeki en yumuşak ve en nazik kumaşlardan biridir ve pamuğun ayırt edici özelliği, yılın her mevsimine uyum sağlaması ve her türlü hava koşuluna uygun olmasıdır.

Yaz aylarında pamuk, yüksek verimi ile karakterizedir. teri emen ve vücudu serin tutan pamuk, kışın ise pamuklu pamuklu kumaşa sıcaklık hissi verir.

İpek: Bu kumaş, en lüks ve lüks kumaş türlerinden biri olarak kabul edilir ve parlaklığının yanı sıra çok yumuşak bir dokuya sahiptir ve giyerken rahattır ve yılın her mevsimi için uygundur.

Keten: Keten alan giyim, mobilya, perde, yatak örtüsü vb. İmalatında yaygın olarak kullanıldığı için doğal kumaşların kralıdır ve aynı zamanda hassas cilde sahip kişiler için en iyi seçeneklerden biridir, çünkü anti- alerjik özelliklerinin yanı sıra herhangi bir soruna yol açmaz, sinirlilik ve diğerleri gibi.

Yün: Hafif, yumuşak, güçlü ve uzun ömürlü bir kumaştır, kırışıklıklara karşı dayanıklılığı, nemi ve teri emmesinin yanı sıra soğuk havalarda sıcaklık vermesi ile karakterize edilen, halı, battaniye imalatında yaygın olarak kullanılan bir kumaştır. Yünlü kumaş alanlar.

KUMAŞ ALAN İPLİK KUMAŞ ALINIR.

Deri: Ultra lüks kumaş, yumuşak ve elastik, dokunması hoş, rahat, tüm soğuk ve sıcak ritüellere uygun.

Kenevir: Güzel bir parlaklığa ve uzun ömürlü, yumuşak ve dayanıklı bir kumaş, ısı yalıtımlıdır, nem emilimi ile karakterize edilir, bir sıcaklık hissi verir ve zorlu koşullara dayanır, yılın her mevsiminde tüm sıcaklıklara uygundur.  Kumaş alan ultraviyole ışınlarına karşı direncine ek olarak Ayakkabı, mobilya, kıyafet, aksesuar, perde, havlu gibi çeşitli ürünler.

Jüt: Hindistan ve Bangladeş’te bolca bulunan güçlü ve uzun ömürlü bir kumaştır.Paketleme, giysi, mobilya ve aksesuar yapımında, halı, ip, iplik ve çarşaf yapımında kullanıldığı için birçok kullanım alanı vardır.

Sentetikler:

 Sentetik kumaş satın alan inorganik malzemelerden veya organik malzemelerin kimyasallarla karışımından yapılmış liflerden üretilir. Sentetik kumaşlar, bazıları hafif ve şeffaf, bazıları hızlı kuruyan ve nem itici olmak üzere birçok özelliğe sahiptir ve bazı türleri gibi çok lüks çeşitleri vardır. Doğal parti kumaşlar ve güçlü ve çok sert türleri. Bu türler şunları içerir

Asetat: Pamuk veya odun hamurunun yeniden oluşturulmasıyla elde edilen selülozdan yapılmış lüks ve yumuşak bir kumaştır ve bu kumaş, çekme ve küflenmeye karşı direnci ile karakterizedir.

Şifon: İpek, sentetik elyaf, pamuk, naylon, polyester veya suni ipekden yapılmış hafif ve şeffaf bir kumaş olup, düğün ve abiye, parti ve eşarplarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Akrilik: Hafif, uzun ömürlü ve düşük fiyatlı bir kumaş olup, sandalye ve kanepe imalatında kullanılmasının yanı sıra ağırlıklı olarak gömlek ve diğer kadın modası gibi kıyafetlerin yapımında kullanılır. Akrilik iplik alanlar.

Organze: Naylon ve polyester gibi sentetik liflerle dokunan ipek kurtlarından oluşan ince ve hafif bir kumaş, daha zarif bir kumaş elde etmek için organze ipekle dokunur ve en önemli kullanım alanlarından biri de tüm formlarında çanta yapmaktır.

Naylon: Petrol ürünlerinden yapılmış, hafif, güçlü, esnek, uzun ömürlü, temizlenmesi kolay ve düşük fiyatlı bir kumaş alanlar. Naylon giysi, çanta, valiz ve cüzdan gibi çeşitli ürünlerin imalatında kullanılır.

Kadife: Yıkanması ve kurutulması kolay, fiyatı düşük, yumuşak ve yumuşak bir kumaştır.Kadife kumaşlar çarşaf, çarşaf, çarşaf, çarşaf, pantolon, gömlek gibi giysi gibi birçok ürünün imalatında kullanılmaktadır. perdeler ve diğerleri.

Polyester: Yumuşak ve güçlü bir kumaştır, çekme direnci ile karakterizedir ve polyester, örneğin yün ile dokunduğu için daha sert hale gelmek için genellikle başka bir kumaş türü ile dokunur ve imalatta polyester kullanılır. Perde  yer döşemeleri, yatak örtüleri, yastıklar, yalıtım malzemeleri ve kanepe için Türk kumaşından.

Tafta: Parlaklığı ve ışığı ve dalgaları yansıtmasıyla ayırt edilen yumuşak, ipeksi bir kumaştır.Reyon, naylon veya suni ipekden yapılır ve kadın giyiminde kullanılır

Denim: Kot yapmak için maviye boyanmış dimi kumaştan üretilmiş hafif, sağlam ve rahat bir kumaştır.

Rayon: Selülozun yeniden şekillendirilmesi ile yapılan bir kumaştır, düşük fiyatı yanında tafta gibi diğer kumaş türlerine göre yüksek verimi ile karakterize edilen, birçok giysi ve mobilya imalatında kullanılmaktadır.

Spandeks kumaş alanlar: Yağa, sıcağa, aşınmaya ve tere dayanıklı, şeklini koruyabilen esnek, esnek bir kumaştır.Su hortumlarının desteklerine ek olarak iç giyim imalatında da kullanılır.

Georgette: Maksimum konfor ve düşük maliyet sağlayan şeffaf ve hafif ipek kumaştır.İpek veya polyesterden üretilmiş olup moda endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Viskon satın alan: Kumaşların izole edilmesi ve iç giyim, çorap, mobilya, havlu ve masa örtülerinin yapımında kullanılan bir kumaştır, çabuk bozulur, bu nedenle katı ürünlerin imalatında kullanılmaz.

Şeytan: Parlak, parlak bir kumaştır ve yüzeyinin pürüzsüzlüğü ile karakterizedir.

Kaşmir alımı yapanlar: Yılın soğuk ve sıcak mevsimlerine uygun bir kumaş olup, hazır giyim yapımındaki etkinliği ile öne çıkmaktadır.

Dantel kilo fiyatları: Yüksek moda endüstrisinde ve gelinlik ve hazır giyim için Türk kumaşlarında kullanılan tanınmış üst düzey bir kumaştır ve beyaz, siyah ve kırmızı gibi çeşitli renkleri mevcuttur.

Tül: Bu kumaş lüks gelinlik ve moda elbiseleri yapımında kullanılır.

Likra: Piyasada yaygın olarak yayılan kumaşlardan biri olup, kalitesi, esnekliği ve giyilirken vücut özelliklerini detaylandırmasıyla öne çıkan kumaşlardan biridir likralı kumaş alanlar.

PARÇA KUMAŞ SATANLAR.

Tüvit: Küçük darbelere sahip birkaç iplikten oluşan, klasik rustik hissi veren dayanıklı, zarif ve sıcak bir kumaş olup etek, palto, ayakkabı ve çanta imalatında kullanılır. Parça tüvit kumaş alan 

  • BURSA KUMAŞ FABRİKALARI
  • DOKUMA KUMAŞ FABRİKALARI
  • KUMAŞ ÜRETEN FABRİKALAR
  • KUMAŞ ÜRETİCİLERİ
  • KUMAŞ ÜRETİMİ YAPAN FİRMALAR
  • ÖRME KUMAŞ ÜRETİCİLERİ
  • TÜRKİYE KUMAŞ FABRİKALARI
  • TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK KUMAŞ ÜRETİCİLERİ
  
75 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam167
Toplam Ziyaret20139
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.33168.3649
Euro10.092810.1332
Saat