• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim
Ceket Kumaşı Nasıl Olur? 05322482372 Ceketlik Kumaş Alan Ceket Kumaşı Nedir

Ceket Kumaşı Nasıl Olur? Kumaş Parçası Hertürlü Ceketlik Kumaş Alınır 05322482372

Ceket kumaşları Nelerdir,Ceket kumaşı nasıl olmalı,Kumaş,Ceket kumaşı Nedir,Kilo ile Parça kumaş,Kumaş çeşitleri,Ceket Kumaş Çeşitleri, Poliviskon kumaş özelliği,Poliviskon kumaş fiyatları,Poliviskon kumaş metre fiyatı,Poliviskon Kumaş Pantolon,Poliviskon kumaş alanlar,Poliviskon kumaş sağlıklı mı,Poliviskon kumaş zararlı mi,Poliviskon kumaş Etek,

Ceket Kumaşları Kışlık montunuzu ayrı bir palto kumaşı

Gardırobunuz için daha fazla bireysellik istiyorsanız, seçtiğiniz bir mont veya ceket malzemesiyle başlamayı düşünmeli ve dikişe başlamalısınız. Kumaş alan’da teklifler çeşitli yün yürümek, keçe üzerine çift yüz mallar. Parça kumaş Eminönü. Hangi ceket veya mont kumaşını seçerseniz seçin, ürün yelpazemizde doğru stilin bulunacağı garanti edilir.

 Ceketlik kumaş alan yerler. Ceketlik kumaş alan firmalar. Ceketlik kumaş alımı yapanlar. Ceketlik kumaş alım satım. Ceketlik kumaş alıcıları. Satılık Ceketlik kumaş alanlar. İhracat fazlası Ceketlik kumaş alanlar. İmalat fazlası Ceketlik kumaş alanlar. Toptan Ceketlik kumaş alanlar. https://www.kumasalan.com Parti Ceketlik kumaş alanlar. Stok Ceketlik kumaş alanlar. Top Ceketlik kumaş alanlar. Parça Ceketlik kumaş alanlar.   Spot Ceketlik Kumaş,  Ceketlik parçası kumaş alanlar. Ceketlik kumaş kim alır. Ceketlik kumaş kimler alır. Ceketlik kumaş alıcıları. Ceketlik kumaş kime satabilirim. Ceketlik kumaş kime satılır. Her çeşit Ceketlik kumaş alınır. Her türlü Ceketlik kumaş alınır. Her desen Ceketlik kumaş alınır. Desenli Ceketlik kumaş alınır. Düz Ceketlik kumaş alınır. Baskılı Ceketlik kumaş alınır. Hatalı Ceketlik kumaş alanlar. Defolu Ceketlik kumaş alınır. İkinci el Ceketlik kumaş alınır. Hurda Ceketlik kumaş alınır. Fantazi Ceketlik kumaş alınır. Abiyelik Ceketlik kumaş alınır. Kilo kumaş fiyatları. Soğuk kış günleri için sıcak bir ceket veya ilkbahar için daha ince bir ceket olmasına bakılmaksızın. Parlak renkli motiflerin hayranıysanız, çiçekli ve şık, gece mavisi rengarenktonlu harika palto kumaşını tercih edin veya kahverengi ve lacivert tonlarında sade, yumuşak, çift yüzlü kaynatılmış yün bir kumaş Alanlar  mı olmalı.

Kaç metre kumaş gider hesaplama. Pek çok giysi parçasıyla iyi bir şekilde kombine edilebilecek bir kaban kumaşı. % 100 koyun yününden yapılan yün keçe kumaş, bordo kırmızısı ile son derece şehvetli görünebilir. Yeni bir dikiş projesi hakkındaki hayal gücü artık sınır tanımamalı ve doğru kumaşla olmalıdır.

Parti kumaş alımı yapanlar. Ceketler veya paltolar yalnızca hava şartlarına karşı koruma sağlamaz, aynı zamanda sokaklarda ilk fark edilenlerdir ve bu nedenle giderek daha önemli hale gelirler. Hava şartlarına bağlı olarak, mont kumaşı veya ceket kumaşı çok işlevli olmalı ve yine de iyi görünmelidir.

Ceket kumaşları ve ceket kumaşları – bunlar neyden yapılmıştır?

Ceket kumaşları ve mont kumaşları hakkında bilmeniz gerekenler. Örneğin bir palto kumaşı veya bir ceket kumaşı, ünlü yün keçeden oluşabilir. Yün keçe, tarihte klasik bir malzemedir. Doğal sabun, sıcak su ve dolgunlaştırma ile kumaş matlaşır.

Kumaş alımı yapanlar. Özellikle montmalzemesinin veya ceket malzemesinin yün olarak mı yoksa ahşap kadar sert mi üretileceği konusunda üretim sırasında bir karar verildiğinden, mont veya ceketler doğal malzemeden yararlanır.

 Kumaşlar kumaş alan mağazası ayrıca kumaş dahil olmak üzere başka seçenekler de sunuyor. Özel ceket malzemesinden yapılmış bir ceket veya bir kullanım ve rahatlık açısından uzun süreli zevk verir.

Kilo ile kumaş az çok pürüzsüz bir yüzeye sahip yoğun karde iplik kumaşından oluşur. Çoğu zaman bu tip ceket kumaşları zeytin yeşili, gri-kahverengi, siyah-alacalı veya kırmızı-kahverengi renklerde bulunabilir.

Kiloyla kumaş satan yerler. Doğru ceket kumaşı ile ceket ve kaban için. Burada dikiş desenleri

Rahat ceketler, sıcak montlar, figürlü yelekler veya şık parkalar. Desenlerimiz, yeni dikiş projeleri ve yazın veya kışın ayrı ceketler için yeterli fikir sunar. En sevdiğiniz ceketi oluşturan mükemmel mont kumaşını veya kumaşı buldunuz mu?

Spot kumaş satın alanlar. Eşsiz görünüm uzakta değil ve doğru kumaşla. Ceket dikildikten sonra, eksik olan tek şey uygun çanta, şık pantolonlar ve kıyafeti tamamlayan şık ayakkabılar.

 Ceketlik kumaş alan yerler. Ceketlik kumaş alan firmalar. Ceketlik kumaş alımı yapanlar. Ceketlik kumaş alım satım. Ceketlik kumaş alıcıları. Satılık Ceketlik kumaş alanlar. İhracat fazlası Ceketlik kumaş alanlar. İmalat fazlası Ceketlik kumaş alanlar. Toptan Ceketlik kumaş alanlar. https://www.kumasalan.com Parti Ceketlik kumaş alanlar. Stok Ceketlik kumaş alanlar. Top Ceketlik kumaş alanlar. Parça Ceketlik kumaş alanlar.   Spot Ceketlik Kumaş,  Ceketlik parçası kumaş alanlar. Ceketlik kumaş kim alır. Ceketlik kumaş kimler alır. Ceketlik kumaş alıcıları. Ceketlik kumaş kime satabilirim. Ceketlik kumaş kime satılır. Her çeşit Ceketlik kumaş alınır. Her türlü Ceketlik kumaş alınır. Her desen Ceketlik kumaş alınır. Desenli Ceketlik kumaş alınır. Düz Ceketlik kumaş alınır. Baskılı Ceketlik kumaş alınır. Hatalı Ceketlik kumaş alanlar. Defolu Ceketlik kumaş alınır. İkinci el Ceketlik kumaş alınır. Hurda Ceketlik kumaş alınır. Fantazi Ceketlik kumaş alınır. Abiyelik Ceketlik kumaş alınır. Kumaşları uygun fiyata internetten satın alın – burada.

Yaratıcı fikirlerinizi ifade etmek için yeni kumaşlar mı arıyorsunuz? Burada kumaş alanlar adresinde kiloyla ucuza kumaş satın almak mümkündür, çok çeşitli ucuz kumaşlarımıza göz atın ve bugün yeni kreasyonlar için yeni ilhamlar bulun.

Ceket kumaşları Nelerdir,Ceket kumaşı nasıl olmalı,Kumaş,Ceket kumaşı Nedir,Kilo ile Parça kumaş,Kumaş çeşitleri,Ceket Kumaş Çeşitleri, Poliviskon kumaş özelliği,Poliviskon kumaş fiyatları,Poliviskon kumaş metre fiyatı,Poliviskon Kumaş Pantolon,Poliviskon.

Parça kumaş satanlar. Tam olarak ne aradığınızı biliyorsanız istediğiniz kumaşı buradan çevrimiçiolarak satın alabilmek için pratik arama işlevimizi kullanmanız yeterlidir. Ancak bir sonraki projeniz için yeni bir ilham arıyor ve yine de biraz tasarruf etmek istiyorsanız kumaş alan adresinde doğru yerdesinizTığ işi / örme / dikiş için kumaş, aksesuar satın almak için size geniş bir seçim sunuyoruz ve daha fazlası.

Burada keşfedilecek çok şey var! Bilindiği gibi, internette çevrimiçi kumaş satın almak için düzinelerce tedarikçi var, ancak çeşitli ürün yelpazesi ve güvenilir hizmet kilo ile ucuz kumaş satın almanız ve satmanız için buradayız 

Ceket kumaşları Nelerdir,Ceket kumaşı nasıl olmalı,Kumaş,Ceket kumaşı Nedir,Kilo ile Parça kumaş,Kumaş çeşitleri,Ceket Kumaş Çeşitleri, Poliviskon kumaş özelliği,Poliviskon kumaş fiyatları,Poliviskon kumaş metre fiyatı,Poliviskon Kumaş Pantolon,Poliviskon kumaş alanlar,Poliviskon kumaş sağlıklı mı,Poliviskon kumaş zararlı mi,Poliviskon kumaş Etek,


Ceket kumaşları.

Bir ceket için kumaş alan: nasıl seçilir, hangi kumaş dikilir, isimleri ve bileşimi? Palto kumaşlarının çeşitleri, çeşitleri ve özellikleri hakkında her şeyi yazımızda sizlere anlatacağız! Kaban kumaşı, pek çok isim içeren oldukça geniş bir kavramdır. Modern üreticiler, dış giyim dikmek için çok renkli, melanj, tek renkli malzemeler yaparlar.

Bu durumda, bir palto için kumaş genellikle düz, saten, dimi, birleşik dokuma kullanılarak dokunur. Tek yüzlü veya çift yüzlü olabilir.


Kilo ile parça kumaş satanlar. Bu durumda malzemenin en önemli özelliği yüksek düzeyde ısı yalıtımıdır. Ek olarak, kadın palto kumaşı, esneklik, aşınma direnci, gerilme ve çekmeye karşı direnç, dayanıklılık, güvenilirlik ve renk haslığı açısından artan gereksinimlere tabidir. İçin giyim için tüm malzemeler, özel bölümünü okuyun.

Kumaş alanlar. Kat dikmek için kullanılabilecek birçok yünlü kumaş malzemesi vardır, bu nedenle bunları dokuma teknolojisine, ipliklerin bileşimine ve diğer özelliklere göre sınıflandırmak gelenekseldir.

Toplamda birkaç grup ayırt edilir: hav, kumaş, ince kumaş, kamgarn, bu nedenle ürünlerin hangi kumaştan yapıldığını sormak tamamen doğru değildir. Genel özellik, bu tür tekstillerin yoğun olması ve yeterince yüksek ısı yalıtım özelliklerine sahip olmasıdır.

PARÇA KUMAŞ SATAN YERLER

Parti Gabardin. Katı ve sağlam, dış yüzeyde küçük dokulu, köşeli bir nervür vardır. Merinos yününden üretim yapılmaktadır. Tekstiller buruşmaz. Bu yoğun ceket kumaşının su itici özellikleri birçok alıcıyı cezbetmektedir. Ayrıca üniforma ve takım elbise dikmek için de kullanılır.


Çapraz. Elastik, tek renkli, yoğun malzeme. Dış yüzeyde küçük çift açılı bir nervür vardır. Standart versiyonun üretimi% 100 yün olduğundan, palto kumaşının bileşimi herhangi bir soru sormaz.

Spot Krep. Yüne ek olarak nitron, viskon veya naylon içeren yarı yün tekstiller. Temel özellikler, ceketin iyi örtülmesi ve gerilmesidir. Kilo ile krep kumaş. Küçük desenli veya düz örgü teknolojisi kullanılmaktadır. Krepin önemli bir özelliği, atkı boyunca ve tabanda, pürüzlü bir yüzeye ve kaplamanın düşük derecede kırışmasına sahip olması nedeniyle önemli ölçüde bükülmüş ipliklerin varlığıdır.

Zeytinburnu kumaşçılar. Buklet. Paltonun yapıldığı kumaştan bahsetmişken, bukletten bahsedilemez. Küçük desenli veya kompleks dokuma teknolojisine göre üretimi yapılmaktadır. Her şey yün ve suni elyaf (genellikle tiftik veya akrilik) esas alınarak yapılır. Bu, dokulu bir yüzeye sahip çok renkli bir tekstildir.

 Ceketlik kumaş alan yerler. Ceketlik kumaş alan firmalar. Ceketlik kumaş alımı yapanlar. Ceketlik kumaş alım satım. Ceketlik kumaş alıcıları. Satılık Ceketlik kumaş alanlar. İhracat fazlası Ceketlik kumaş alanlar. İmalat fazlası Ceketlik kumaş alanlar. Toptan Ceketlik kumaş alanlar. https://www.kumasalan.com Parti Ceketlik kumaş alanlar. Stok Ceketlik kumaş alanlar. Top Ceketlik kumaş alanlar. Parça Ceketlik kumaş alanlar.   Spot Ceketlik Kumaş,  Ceketlik parçası kumaş alanlar. Ceketlik kumaş kim alır. Ceketlik kumaş kimler alır. Ceketlik kumaş alıcıları. Ceketlik kumaş kime satabilirim. Ceketlik kumaş kime satılır. Her çeşit Ceketlik kumaş alınır. Her türlü Ceketlik kumaş alınır. Her desen Ceketlik kumaş alınır. Desenli Ceketlik kumaş alınır. Düz Ceketlik kumaş alınır. Baskılı Ceketlik kumaş alınır. Hatalı Ceketlik kumaş alanlar. Defolu Ceketlik kumaş alınır. İkinci el Ceketlik kumaş alınır. Hurda Ceketlik kumaş alınır. Fantazi Ceketlik kumaş alınır. Abiyelik Ceketlik kumaş alınır. KUMAŞ PARÇASI ALINIR- İPLİK ALINIR – KUMAŞ ALIYORUM.

Tüvit. Palto kumaşı ” tüvit “ adı birçok kişiye aşinadır, ancak çok az kişi, üretiminde tekstüre ve yoğun dokuya sahip bir malzeme elde etmeyi mümkün kılan kombine bir dokuma kullanıldığını bilir. Kural olarak bileşimi karıştırılır: yün, viskon, akrilik vb.

Kaşmir. Pahalı ve zarif. Üretim, en ince ipliklerin dimi dokuma kullanılarak gerçekleştirilir. Taban, kaşmir keçilerin astarıdır ve performansı artırmak için sentetik iplikler kullanılır.

Kumaş alan. Drap. Yaygın ve tanınmış. Yünden yapılır, ancak genellikle yapay iplikler ilavesiyle yapılır. Malzeme yoğun, kalın ve ağırdır. Örtüsüz palto kumaşlarının çeşitliliğini hayal etmek çok zor.

Angora paltoyla ilgili başka bir makaleye bakın özellikleri ve faydaları hakkında konuşacağız.

Pamuk ceket malzemeleri

Pamuk lifleri ayrıca sezon ortası ve yazlık montlar için de kullanılabilir. Bu gruba aşağıdaki tipler dahil edilebilir:

Kumaş alan. Yoğun, ağır, güçlendirilmiş saten dokuma teknolojisi kullanılarak yapılmıştır.

Kadife şerit. Karakteristik bir özellik, dışarıda küçük dokulu şeritlerin varlığıdır.

Kadife kordon. Burada, yığın, genişliği 2 ila 6 mm arasında değişen yuvarlak şeritler halinde tüm uzunluk boyunca döşenir.


Kilo ile kot kumaş. Kendi isteklerinize ve tercihlerinize göre bir yaz veya kışlık mont için bir kumaş seçmeniz gerektiğinden, spesifik bir tavsiyede bulunmak oldukça zordur. Genel olarak, gereksinimleri göz önünde bulundurarak malzeme seçimi ve bir ceketin dikilmesi en iyisi profesyonellere bırakılır. İngiliz giyim tarzının özelliklerini öğreneceğinizi düşünüyoruz.

Dikkat etmek faydalıdır

Parça kumaş satanlar. Aynı zamanda, bir ceket için hangi kumaşın daha iyi olduğu hakkında konuşmak oldukça zordur, çünkü her şey kıyafetleri kullanma koşullarına ve başlangıçta ona uygulanan gereksinimlere bağlı olacaktır.

Eminönü kumaşçılar. Modern moda trendlerini göz önünde bulundurarak, mont dikmek için “pardesü” kategorisine ait olmayan kumaşları kullanabilirsiniz. Örneğin yazlık ve yarı-sezon modelleri genellikle kostüm ve elbise tekstillerinden yapılır.


Ceket kumaşları Nelerdir,Ceket kumaşı nasıl olmalı,Kumaş,Ceket kumaşı Nedir,Kilo ile Parça kumaş,Kumaş çeşitleri,Ceket Kumaş Çeşitleri, Poliviskon kumaş özelliği.
Güzel bir şekilde örtülebilen dokulu malzemeler de kullanılabilir. Bu durumda çarpıcı bir örnek olarak brokar jakar ve bazı hafif İtalyan kumaşlarının malzemesini seçebiliriz.

Parça kumaş satan yerler. İnce kumaşlar, montların dikilmesi için de kullanılabilir, ancak yalnızca yünlü dış giyim seviyesinde ısıtma sağlanacak olan bir dolgu polyester ile ısıtılması şartıyla kullanılabilir.

Bilgilerine bakma vuruş ne olduğu hakkında başka bir makaleden dolgu tür ne öğrenecektir 

Ceket kumaşları Nelerdir,Ceket kumaşı nasıl olmalı,Kumaş,Ceket kumaşı Nedir,Kilo ile Parça kumaş,Kumaş çeşitleri,Ceket Kumaş Çeşitleri, Poliviskon kumaş özelliği,Poliviskon kumaş fiyatları,Poliviskon kumaş metre fiyatı,Poliviskon Kumaş Pantolon,Poliviskon kumaş alanlar,Poliviskon kumaş sağlıklı mı,Poliviskon kumaş zararlı mi,Poliviskon kumaş Etek,


 Ceketlik kumaş alan yerler. Ceketlik kumaş alan firmalar. Ceketlik kumaş alımı yapanlar. Ceketlik kumaş alım satım. Ceketlik kumaş alıcıları. Satılık Ceketlik kumaş alanlar. İhracat fazlası Ceketlik kumaş alanlar. İmalat fazlası Ceketlik kumaş alanlar. Toptan Ceketlik kumaş alanlar. https://www.kumasalan.com Parti Ceketlik kumaş alanlar. Stok Ceketlik kumaş alanlar. Top Ceketlik kumaş alanlar. Parça Ceketlik kumaş alanlar.   Spot Ceketlik Kumaş,  Ceketlik parçası kumaş alanlar. Ceketlik kumaş kim alır. Ceketlik kumaş kimler alır. Ceketlik kumaş alıcıları. Ceketlik kumaş kime satabilirim. Ceketlik kumaş kime satılır. Her çeşit Ceketlik kumaş alınır. Her türlü Ceketlik kumaş alınır. Her desen Ceketlik kumaş alınır. Desenli Ceketlik kumaş alınır. Düz Ceketlik kumaş alınır. Baskılı Ceketlik kumaş alınır. Hatalı Ceketlik kumaş alanlar. Defolu Ceketlik kumaş alınır. İkinci el Ceketlik kumaş alınır. Hurda Ceketlik kumaş alınır. Fantazi Ceketlik kumaş alınır. Abiyelik Ceketlik kumaş alınır. Ceket Kumaşları

Kumaş alan. Ceket dikmek artık çok kolay! Bu basit ipuçlarıyla ceketiniz için doğru kumaşı bulacaksınız.

Kumaş alımı yapanlar. Online mağazalarda pek çok farklı tipte ceket kumaşı var. Peki bir ceket için işçilik ve hava koşullarına dayanıklılık açısından en iyi kumaş türü hangisidir?

Doğru ceket kumaşını seçmek için ipuçları:


Ceket kumaşları Nelerdir,Ceket kumaşı nasıl olmalı,Kumaş,Ceket kumaşı Nedir.
Kumaşın ağırlığı: Bir kumaşın ne kadar ağır olduğu, bir bahçenin ne kadar kalın olduğunu belirler. Ceket kumaşınız çok ince ve sarkık olmamalıdır, aksi takdirde ceketiniz yeterince ayağa kalkmayacaktır. Parti kumaş satın alan. Bununla birlikte, bu da çok kalın olmamalıdır, aksi takdirde dikiş makineniz belirli dikiş yerlerinde darbeye devam eder.

Metrekare başına 240-310 gr ağırlık, hava koşullarına dayanıklı bir ceket için idealdir. Bu not ile online kumaş satın almanız sizin için daha kolay olacaktır.

Bu tip kumaşlar benim en çok tercih ettiğim kumaş sol tarafı polar ile işlenen dokuma bir kumaştır. Kumaş, serin günlerde sizi sıcak tutar ve dokuma yapısı sayesinde su tutmaz. Materyal birçok farklı parlak renk ve desende mevcuttur. Ek olarak ile çalışmak kolaydır ve elde yıkanabilir.


Ceket kumaşları Nelerdir,Ceket kumaşı nasıl olmalı,Kumaş,Ceket kumaşı Nedir,Kilo ile Parça kumaş,Kumaş çeşitleri.
Kaban kumaş alan: Kaban kumaşları şıktır, sizi sıcak tutar ve farklı desen ve renklerde mevcuttur. Mont kumaşınızın elde yıkanabilir olduğundan emin olun, çünkü o zaman şık montunuzla daha uzun süre keyif alacaksınız. Bazı palto kumaşları çoğunlukla yünden yapıldığından ve özel bir temizleme işleminde yıkanmaları gerektiğinden yıkanamaz. Yumuşak, kabarık ve rahat oldukları için palto kumaşlarıyla çalışmaktan gerçekten keyif alıyorum.


CEKET KUMAŞLARI NEDİR?

Bu grup erkekler için iyi haberlerimiz var … Her mevsim kazak mevsimi.

Kilo ile parça kumaş satanlar. Ceketler farklı tipte kumaşlar, farklı tarzlar ve farklı kalınlıklarda gelir, bu da her tipin mevsime göre giyilebileceği anlamına gelir ve aynı zamanda farklı bir görünüm oluşturmaya yardımcı olur çünkü bir şekilde veya başka bir şekilde benimsenmesini teşvik eder zeytinburnu kumaşçılar.

Erkekler arasında en popüler ve güvenilir olan bu ceket, aynı zamanda şıklık ve rahatlık verdiği için modacıların da gözdesi olma yolunu açmıştır.


Ceket kumaşları Nelerdir,Ceket kumaşı nasıl olmalı,Kumaş,Ceket kumaşı Nedir,Kilo ile Parça kumaş,Kumaş çeşitleri,Ceket Kumaş Çeşitleri, Poliviskon kumaş özelliği.
Kumaş parçası satan yerler.  İster resmi, ister casual, smart casual veya hatta casual bir görünüm arıyor olun, tüm tarzlara uyum sağlar. Elbette farklı kumaş türleri olduğu için sezon seçtiğiniz kumaşın kalitesini belirler.

Bu nedenle yazın benimsemek istiyorsanız, ısıyı hapseden hafif kumaşları tercih etmelisiniz ya da tam tersi. Ayrı bir takım elbisenin parçası olarak veya gündelik kullanım için ve hatta kot pantolonlarla birleştirilebilir. Deri ve naylon dışında tüm kumaşlar bu ceket için mükemmeldir.

Kumaş alımı yapanlar. Çok eski zamanlardan beri sertifikalı klasik bir ceket, ilkbahar ve yaz için mükemmel olsa da her mevsim rahatlıkla uyum sağlar. Önceki sezonlarda ortaya çıkan yeni stiller, orijinal klasik tarzdan pek bir sapma göstermedi.

CEKET KUMAŞI METRE FİYATLARI


Parça kumaş satanlar. Bazı değişiklikler yapıldı, ancak orijinal kimliğini hala koruyor. Bu tür bir ceket seçerken, orijinal kimliğini korumak için biraz daha geniş bir beden aramaya çalışın.

Ve çağdaş tarzı benimsemek istiyorsanız haki rengine alternatif olarak açık yeşil rengi tercih etmelisiniz.

KİLOYLA KUMAŞ ALANLAR. Renklerde kontrast ilkesini veya aynı aile içinde derecelendirme ilkesini benimsediğinden diğer renklerle koordine etmek çok kolaydır

  
81 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam168
Toplam Ziyaret20140
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.33168.3649
Euro10.092810.1332
Saat