• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim
 • Yazlık Elbise Kumaşı Alanlar |05322482372| - 01/01/2021
 • Yazlık Elbise Kumaşları Alanlar |05322482372|

  Bir yazlık elbise için hangi kumaş en iyisidir?

  Yaz, hafiflik ve ferahlık zamanıdır. Yaz giysilerinin hafif olmasını istiyorum, büzücü değil, böylece vücut içinde “nefes alsın”.Yazlık elbise kumaşı alanlar, yazlık şifon kumaş alanlar, yazlık krep kumaş alanlar, yazlık kot kumaş alanlar, yazlık dantel kumaş alanlar,

  Bir yazlık elbise için kumaş seçerken şu soru ortaya çıkıyor: “Bu harika mevsimi içinde hissetmek için bir elbise hangi malzemelerden yapılmalı, rahatsızlık ve sera etkisi yaratmamalıdır?” Sonuçta, kıyafetlerin hareketlerinde sertlik hissi, sürekli tıkanıklık ve ardından vücutta dikenli ısı veya tahriş, yaz yeni bir şey alırken en az istediğiniz şeydir.

  Şimdi bir yazlık elbise alırken veya dikerken hangi kumaşların en iyi seçileceğini bulacağız.

  Yaz aylarında hafif, rahat ve etkili görünmek istersiniz ve elbise size uygun olmalıdır. Ve hangi kumaşlar doğal değilse de bu kadar doğal görünecek? Doğal malzemeler elbette her yaz kıyafeti için en iyi seçimdir şifon kumaş alan. Yazlık parti kumaş alanlar, yazlık stok kumaş alanlar, yazlık top kumaş alanlar, yazlık parça kumaş alanlar, yazlık kumaş alım satım ilanları,

  Sentetik bir elbise size çok yakışacak ve görünüşünü harika tutacaktır, ancak rahatlığı konusunda tartışabilirsiniz. Son zamanlarda sentetiklerin insan vücuduna ne tür bir zarar verdiğinden bahsettik, ilgileniyorsanız bu bağlantıyı takip edin. Elbette, giysilerin doğal olarak güçlü yönlerimizi vurgulamasını ve zayıf yönlerimizi gizlemesini istiyoruz, ancak neden ekstra rahatsızlığa ihtiyacımız var? online mağazasından yazlık elbiseler için yüksek kaliteli doğal kumaşlar satın alabilirsiniz veya elinizde kumaş varsa bize satabilirsiniz.

  Şu anda en popüler olanları ipek, keten, şifon, pamuk, triko, saten ve saten gibi doğal malzemelerdir. Şimdi bu tür kumaşların her birine daha yakından bakalım.

  Yazlık Elbise Kumaşları

  Keten kumaş alan kişiler.

  Sıcak havalarda keten, iyi higroskopikliğe sahip olduğu için serinlik hissi yaratır. Çok hafif ve hoş, hiç elektriklenmiyor. İyi yıkar, keten iplik alan çok güçlüdür, bu nedenle birçok yıkamaya dayanabilir ve görünümünü kaybetmez. Ketenin dezavantajı, giysilerin hızla kırışmasıdır.

  Triko.

  Çok rahat ve pratik olduğu için yazlık kıyafet için çok yönlü bir kumaştır. Solmaz, bu yüzden her zaman zengin ve parlak olacaktır. Kullanımı tuhaf değil, bu nedenle popüler. Ancak örme şeyler oldukça basit görünüyor ve şekle yeterince uyuyor, bu nedenle vücuttaki moda kadınları onları gerçekten giymek istemiyor.

  Şifon.

  Parti kumaş alan. Hafif ve ağırlıksız olduğu için yazlık elbise için idealdir. İçinde yeterince havalı. Zarafetinizi başarıyla vurgular. Yıkandıktan sonra kırışmaz ve çabuk kurur. Şifonun dezavantajı, düşük aşınma direncidir, bakımı çok tuhaftır ve böyle bir kumaş alan kırılgandır, bu nedenle kendine karşı çok dikkatli bir tutum gerektirir. Ancak şifon şeyler asil görünüyor, özellikle ondan akşam yazlık elbiseler dikerseniz

  Yazlık Elbise Kumaşları

  Saten.

  Giymesi hoş olan kumaş alanlar bir yazlık elbise için en doğru şeydir. Kırışmaz, yeterince dayanıklıdır, birçok yıkamaya dayanıklıdır ve alerjiye neden olmaz. Doğru renk ve stil seçimi ile size çok yakışacak. Bu malzemenin dezavantajı oldukça yüksek fiyattır.

  İpek.

  Bu en pahalı ve asil kumaştır. İpek elbiseler özel günler için uygundur, her güne uygun değildir. İpek, sanki ciltle birleşiyormuş gibi inanılmaz derecede rahat ve hoştur. Doğal ipekten yapılmış giysiler toz çekmez, elektriklenmez, higroskopikliği iyi, hipoalerjenik ve çok dayanıklıdır.Yazlık parti kumaş alanlar, yazlık stok kumaş alanlar, yazlık top kumaş alanlar, yazlık parça kumaş alanlar, yazlık kumaş alım satım ilanları,

  Ancak ipeğin birçok dezavantajı da vardır. Çok seçici ve karamsar. Özel bakım gerektirir, yıkandığında güneşte solabilir veya dökülebilir. Ayrıca çok dikkatli ve özel yöntemlerle yıkamak gerekir. Örneğin güzel bir yazlık elbise üzerinde hiç istemeyeceğiniz nem, ter ile lekelenebilir. İpek en pahalı malzemedir ve çoğu kişi için erişilemez. Yazlık parti kumaş alanlar, yazlık stok kumaş alanlar, yazlık top kumaş alanlar, yazlık parça kumaş alanlar, yazlık kumaş alım satım ilanları,

  Pamuk.

  Ve tabii ki pamuk. En popüler ve uygun fiyatlı doğal kumaştır. Pamuk vücuda çok hoş, rahat ve higroskopiktir. Bu malzemeden yapılmış bir elbise hafif ve havadar görünecek. Güçlü ve dayanıklıdır, solmaz ve birçok yıkamadan sonra güzel görünümünü korur. Pamuklu giysilerde beden “nefes alır”, kendinizi rahat hissedeceksiniz. Ayrıca bu tür kumaşlar nemi iyi emer ve çabuk kurur.

  Stok Kumaş Alanlar.Yazlık kumaş kim alır, yazlık kumaş alanların telefon numarası, yazlık kumaş alım satım yapanlar, her türlü yazlık kumaş alanlar,Pamuklu kumaşların dezavantajları, çabuk kırışmaları ve küçülmeleri, ancak uygun bakımla size çok uzun süre dayanmalarıdır. Yazlık elbisedikmek için pamuklu bir bez alırsanız, önce ılık suda yıkamanızı, kurutmanızı ve sonra atölyeye taşımanızı tavsiye ederiz. Bu, bitmiş ürünün yıkandıktan sonra “aşırı büyük” hale gelme tehlikesini sıfıra indirecektir. Malzeme ancak ilk yıkamadan sonra çekebilir, bu nedenle satın aldıktan hemen sonra yıkamak en iyisidir.

  Pamuk, yetişkinler ve çocuklar için kıyafet dikmek için harikadır. Doğal bileşimi sayesinde vücutta alerji, cilt tahrişi ve kızarıklığa neden olmaz.

  Pamuklu kumaş koleksiyonu en büyüğüdür. Modern renkler kimseyi kayıtsız bırakmayacak
  Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi2
  Bugün Toplam168
  Toplam Ziyaret20140
  Duyurular
  Döviz Bilgileri
  AlışSatış
  Dolar8.33168.3649
  Euro10.092810.1332
  Saat