• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim
 • İstanbul Ve Çevre İllerde Kumaş Alanlar |05322482372| - 03/01/2021
 • kumaş alanlar istanbul iplik alanlar istanbul istanbul iplik alanlar kiloyla kumaş istanbul

  Kumaş Alan İstanbul İplik Alınır.05322482372

  • Her kumaş farklıdır ve çoğu insan bunu zaten bilse de nedenini gerçekten söyleyemezler. İpeğin ve yapağın aynı görünmediğini biliyorlar ve aynı hissetmiyorlar ve bunun farklı şekilde yapıldıkları için olduğunu biliyor olabilirler. Bununla birlikte, bu kadarını bilmek, son birkaç yıldır aklınızda planladığınız o harika hangisinin doğru kumaş veya malzeme olduğuna ya da eski büyükannelerin eski sandalyelerini yeniden döşemek için en iyi şeyin ne olduğuna karar vermenize yardımcı olmayabilir. Asla mutfağınızla eşleşmedi. Farklı kumaş özelliklerinin ne anlama geldiğini temel bir anlayışa sahip olmanıza yardımcı olmak için bu kullanışlı kılavuzu bir araya getirdik ve sizin için kumaşın bazı basit özelliklerini bir araya getirdik (eğer esnek bir şeye ihtiyacınız olduğunu biliyorsanız

  KUMAŞ ÖZELLIKLERI İstanbul kumaş alanlar, İstanbul kumaş alanlar, İstanbul kumaş alan yerler, İstanbul kumaş alan firmalar, İstanbul kumaş alım satım yapanlar, İstanbul parti kumaş alanlar, İstanbul kumaş alanlar, İstanbul top kumaş alanlar,

  Parti kumaş satın alan. Projeniz için bir kumaş seçerken, hesaba katmak isteyeceğiniz bir dizi temel kumaş özellikleri ve özellikleri vardır. Bunlar, genellikle dokunarak veya bir kumaş parçasına bakarak söyleyebileceğiniz fiziksel özelliklerdir. En yaygın olanları aşağıda detaylandırılmıştır, ancak o kadar çok farklı kumaş özellikleri ve özellikleri vardır ki hepsini listelersek, planladığınız projeye asla ulaşamazsınız.İstanbul kumaş alanlar, İstanbul kumaş alanlar, İstanbul kumaş alan yerler, İstanbul kumaş alan firmalar, İstanbul kumaş alım satım yapanlar, İstanbul parti kumaş alanlar, İstanbul kumaş alanlar, İstanbul top kumaş alanlar,

  Nefes alabilirlik – Bu, kumaşın nem buharının malzemeden geçmesine izin verme yeteneğidir. Bu, ondan yapılan giysinin fazla ısınmamasına veya rahatsız olmamasına yardımcı olur. Bu nedenle, nefes alabilen kumaşlar spor giyim için mükemmeldir.

  Ağırlık – Bir yazlık elbise yapıyorsanız, gerçekten ağır bir kumaş istemezsiniz ve bir palto yapıyorsanız, içinden görebileceğiniz kadar hafif bir kumaş istemeniz olası değildir. Bu yüzden projeniz için doğru kumaş ağırlığını seçmek çok önemlidir.

  Örtü – Bu, özünde kiloyla kumaşınızınnasıl asılı kaldığıdır. Zarif kıvrımlarda asılı kalırsa iyi bir örtüye sahip olduğu söylenir. Herhangi bir örtü yoksa veya çok az örtü yoksa, zayıf bir örtüye sahip olacaktır. Bunlar sert kumaşlardır; ve bazı şeyler stok kumaş alan için inanılmaz derecede faydalıdırlar, örneğin bir kostüm için maske üzerinde detaylandırma.

  Dayanıklılık – Dayanıklılık bazen kumaşlarda da lastiklerde olduğu kadar önemlidir. Örneğin bir şapka yapıyorsanız, yüzlerce kez giyilip çıkarılmaya dayanabilmesini istersiniz. Minder kılıfları yapıyorsanız, onların üzerine oturan ve onlara yaslanan insanlar boyunca sürmelerini istersiniz.

  Yumuşaklık –  Bazen malzemenizin süper yumuşak olması gerekir; Örneğin giysi veya battaniye yapıyorsanız. Ancak bazen daha kaba, dokulu veya daha sert bir kumaş gerekir. Kumaşınızın ne kadar yumuşak veya başka türlü olmasını istediğinizi dikkate alın.

  KUMAŞ YAPISI


  kumaş alanlar istanbul iplik alanlar istanbul istanbul iplik alanlar kiloyla kumaş istanbul
  • Çoğu kilo ile  kumaş alan (hepsi değil), yapı özelliklerine gelince iki kategoriden birine girecektir; dokuma veya örme. Bu, kumaşın özelliklerinin yanı sıra fiziksel görünümü de etkiler, ancak her zaman söylemek o kadar kolay değildir.

  Dokuma – Bu kumaşlar dokuma atkı ve çözgüden oluşur. Okulda kağıt şeritleriyle öğretilmiş olabileceğiniz o “üstü, altı, üstü, altı” şekilde.

  Spot Örme – Bu kumaşlar, atkıların ve çözgülerin dokunması yerine ilmeklenmesi ile yapılır. 

  Atkılar ve Çözgüler – Çözgüler uzunlamasına veya dikey ipliklerdir ve atkılar enine veya yatay ipliklerdir.
  Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi1
  Bugün Toplam147
  Toplam Ziyaret20287
  Duyurular
  Döviz Bilgileri
  AlışSatış
  Dolar8.33168.3649
  Euro10.092810.1332
  Saat