• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim
 • Ankara Viskon Kumaş Alanlar |05322482372| - 03/01/2021
 • VİSKON KUMAŞ ALANLAR VE ANKARA VİSKON KUMAŞ ALAN İSTANBUL VİSKON KUMAŞ ALIYORUZ 05322482372

  Ankara viskon kumaş,Ankara kilo ile viskon kumaş,Ankara parça viskon kumaş,Ankara kumaşçılar nerede,viskon alan Ankara,viskon kumaş alanlar,anakara,

  Viskon Kumaş Ankara

  Mukavemet ve doku bakımından ipeğe benzeyen bir kumaş – viskon – iki yüzyıldan daha uzun bir süre önce Türkiye ​​tekstil işçileri tarafından dünyaya tanıtıldı. 19. yüzyılın başından beri  tekstil fabrikaları bilgisayarlı hale getirildi ve sanayiciler, benzersiz güzellik ve kalitede dokular oluşturarak iplikleri karıştırmayı öğrendiler. Doğal viskon elyaflardan yapılan şeyler – evrensel tekstiller, havalı elyaflar – Türkiye ve Avrupa’daki moda evleri ve hazır giyim fabrikaları tarafından dikilir. Masa örtüleri, yatak örtüleri, elbiseler, pantolonlar – bunların hepsi hipoalerjenik ve pratik malzemeden yapılmış şeyler değildir.

  Ankara Viskon kumaş nedir?

  Kilo İle Viskon lifi doğal selülozdan oluşur. İpliklerin özellikleri – mukavemet, kalınlık, dayanıklılık – hammaddelerin işlenme yöntemine bağlıdır. Çeşitli işleme yöntemlerinin ipliklerinden kumaş kesimleri, doku bakımından çarpıcı bir şekilde farklıdır ve ipek, pamuk, yüne benzeyebilir.

  Nasıl ve ne ürettiği

  21. yüzyılda, endüstriyel bir ortamda viskon elyaf yapmak için üretim süreci dört aşamadan oluşmaktadır:

  Boya ilavesiyle kartondan yapılmış bir mürekkebi yoğurmak;

  İplik satın alanlar oluşturmak için çözeltinin bir dolgu plakasından asit banyosuna otomatik itilmesi; Ankara viskon kumaş alanlar, Ankara viskon kumaş alanlar, İstanbul viskon kumaş alanlar, zeytinburnu viskon kumaş alanlar, viskon kumaş alım satımı yapanlar, desenli viskon kumaş alanlar, düz viskon kumaş alanlar, baskılı viskon kumaş alanlar, her türlü viskon kumaş alanlar, örme viskon dokuma viskon kumaş alımı satımı yapanlar,

  Kurutma.

  Ağaç işleme işletmelerinin atölyelerinde karton levhalar hazırlanmaktadır. Ağaç yongaları bir alkali çözelti içinde çözülür ve daha önce ağartılmış olan elde edilen kütleden, gelecekteki kumaşın tabaka bileşeni preslenir.

  • Viskon kumaş çeşitleri ve modası Ankara viskon kumaş alanlar, Ankara viskon kumaş alanlar, İstanbul viskon kumaş alanlar, zeytinburnu viskon kumaş alanlar, viskon kumaş alım satımı yapanlar, desenli viskon kumaş alanlar, düz viskon kumaş alanlar, baskılı viskon kumaş alanlar, her türlü viskon kumaş alanlar, örme viskon dokuma viskon kumaş alımı satımı yapanlar,

  Suni ipek ipliklerden oluşan yaygın bir malzeme türüdür. Zımbanın ana dezavantajı büzülmedir. Ondan bir elbise veya etek dikmek için, pamuk veya keten üzerine düşen seçimden 1,5-2 kat daha büyük bir beze ihtiyacınız olacaktır.

  Spot Keten-viskon kumaşlar – bir karışımdaki keten ipliği, viskon ve sentetikler yüksek higroskopiklik ve hassas perdelik kıvrımları sağlar. Genellikle yatak ve iç çamaşırları, gecelikler ve pijamalar keten ve viskon karışımından dikilir.

  Jakarlı viskon alan – malzeme yapay dekoratif kumaşlara aittir. Üzerindeki jakar desen, sadece doğal viskonu çözen ve sentetik çerçeveyi koruyan asitle yakılır..

  Özellikleri

  Hava geçirgenliği – viskon parçası normal hava değişimini engellemez, bu nedenle yazlık kıyafetlerin dikilmesi için çeşitliliğin – elyafın – popülaritesi.

  Yumuşaklık – yapay ipek yumuşaktır, bu nedenle doğal, klasik ve çocuk yatak takımları ondan dikilir.

  Pratiklik – şeyler renklerini korur, yıpranmaz ve çok sayıda yıkamadan sonra ödeme almaz.

  Çekici görünüm – pürüzsüz doku ve zarif kilo ile viskon perdelik zarif elbiseleri, yatak takımlarını ve dokulu masa örtülerini süslüyor.

  Hangisi daha iyi: pamuk veya viskon

  Viskon satın alanlar yanlışlıkla pamuk yerine sentetik olarak sınıflandırılabilir. Aslında, her iki malzeme de doğaldır, bileşimler selüloz içerir ve özellikler% 90 aynıdır. Kesin olarak hangisinin daha iyi olduğunu söylemek zor – pamuk veya viskon, uygulama yöntemine ve gerekli niteliklere bağlı.

  Esneklik çok önemli olmadığında pamuk iyidir: gömlek veya çarşaf dikmek için. Yapay ipek, higroskopiklik ve yumuşaklığın yanı sıra çeşitli renklerin ve yıkama sonrası parlaklığın korunmasının da önemli olduğu kadın ve çocuk giyim dünyasında kazanır.Genellikle malzemeler çok katmanlı giysiler, çarşaflar, yatak örtüleri vb. Oluşturmak için birleştirilir.

  Kullanım ve bakım özellikleri


  Ankara viskon kumaş,Ankara kilo ile viskon kumaş Alanlar ,Ankara parça viskon kumaş,Ankara kumaşçılar nerede,viskon alan Ankara,viskon kumaş alanlar,anakara,

  Kumaş alan özelliklerini ve görünümünü korumak için dikkatli bakım gerektirir. Üreticiler, işaretler ve işaretlemelerle ilgili uygun olarak, etikette şeyin yıkanması, kurutulması ve ütülenmesi gerektiğini belirtir. Hiçbir durumda ağartılmamalıdır – agresif bileşenler ahşap kökenli lifler için tehlikelidir. Ayrıca bir ipin bükülmesi ve kurutulması da istenmez; büzülme veya deformasyon ile doludur.

  Parti Viskon giysilerin ve ev tekstillerinin bakımı için tipik bir şema elde yıkama, bir havlu üzerinde yatay kurutma ve buharlı ütü yapmadan ılık ütüyle ütülemedir.

  Parça Viskonun kalitesi ve maliyeti üretim yerine ve yöntemine bağlıdır. Sentetik takviye lifleri, elastin, pamuk ve keten içeren Türkiye kombine kumaşları ucuz ve popülerken boncukları bazen ipekten daha pahalı. Üst sınıf Türkiye kumaşları, modakoleksiyonlarının dikilmesinde seçkin tasarımcılar tarafından kullanılmaktadır
  Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi1
  Bugün Toplam170
  Toplam Ziyaret44294
  Duyurular
  Döviz Bilgileri
  AlışSatış
  Dolar9.57939.6177
  Euro11.148711.1934
  Saat