• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim
 • Denim Kumaş Satın Alanlar |05322482372| - 03/01/2021
 • DENİM KUMAŞ ALANLAR VE DENİM KOT KUMAŞ ALAN FİRMALAR ARIYORSANIZ İSTANBUL KUMAŞ ALAN TEKSTİL FİRMASI HİZMETİNİZDE 05322482372

  deim kumaş satın alan denim kumaş kim alır denim kumaş nereye satarım denim kumaş alan firmalar kumaş alan firmalar

  Denim Kumaş Alan

  Denim, indigo, gri veya alacalı beyaz iplikle dokunan sağlam bir pamuklu dimi kumaştır. Denim, klasik kottan ceketlere, elbiselere, tulumlara ve daha fazlasına kadar belki de en bilinen ve en çok giyilen kumaşlardan biridir. Neredeyse yüz elli yıldır blue jean klasik olmuştur.

  Otantik denim pamuktan yapılmıştır. Bu mükemmel dokuyu sağlamak için kotunuzda% 100 pamuğa ihtiyacınız var: Pamuklu denim dayanıklıdır ancak her giydiğinizde vücudunuza kalıplanır, yani kot pantolonunuz her giydiğinizde benzersiz bir şekilde size ait olur.

  Sadece pamuklu kotlara kısmi olsak da, bazen% 1 veya% 2 streç, pamuğun klasik denim kot pantolonlara verdiği tüm harika nitelikleri korurken biraz daha fazla rahatlık sağlar.

  Denim Bakımı denim kumaş alanlar, denim kumaş alınır, denim kot kumaş alanlar, denim bluejean kot kumaş alanlar, denim kumaş kime satabilirim, denim kumaş kimler alıyor, İstanbul denim kumaş alanlar, zeytinburnu denim kumaş alanlar, her türlü denim kumaş alım satım yapılır,

  • Spot Denim bakımı söz konusu olduğunda, giysilerinizin yeni görünmesini sağlamak için içgüdülerinize karşı çıkmak isteyebilirsiniz. Denim yaşlanır ve iyice kırılır, yaşlandıkça daha rahat hale gelir. Gerçek denim, formunuza kalıplanabilmesi, yumuşayabilmesi ve kendi kişiliğini geliştirebilmesi için giyilmelidir. Okuyun: çok az bakım.

  Denim Kırışır mı?

  Denim kırışmaz ve kot pantolonların bakımı kolaydır.

  Denim Temizlemesi Kolay mı?

  • Parti Kot pantolonunuz söz konusu olduğunda, daha azı daha fazladır. Yıkama, yani. Kot pantolonun en fazla beş giyildiğinde bir yıkanması gerekir. Aşırı solmayı önlemek için kotlarınızı daima ters yüz ederek yıkamalısınız ve oturması için alçakta kurutmalısınız.

  Denim kumaşın avantajları ve nitelikleri

  Stok Denim kumaş çoğunlukla sağlamlık ve dayanıklılık özellikleri nedeniyle kullanılır. Geleneksel olarak denim, sadece pamukla dokunur, ancak polyester kumaş alan ile karıştırıldığında kumaştaki çekme ve kırışıklıklar azalır. Likra ilavesi kumaşa esneklik kazandırır. Bu kumaşın renk haslığı zayıftır ve kalınlığı genellikle dikiş işlemlerinde manevra yapmayı nispeten zorlaştırır.

  Denim Kumaşların Temel Özellikleri

  denim kumaş alanlar, denim kumaş alınır, denim kot kumaş alanlar, denim bluejean kot kumaş alanlar, denim kumaş kime satabilirim, denim kumaş kimler alıyor, İstanbul denim kumaş alanlar, zeytinburnu denim kumaş alanlar, her türlü denim kumaş alım satım yapılır,

  Tipik denim kumaşlar kaba, indigo boyalı pamuk ipliğinden dokunur . Birim alan başına yüksek kütleli, aşınmaya dayanıklı, yüksek yoğunluklu kumaşlardır. Bugün dünyada diğer kumaş türlerinden daha fazla denim üretiliyor. Uzun vadeli popülaritesi onu gündelik giyimde moda bir kumaş haline getirdi.

  Pamuk veya pamuk-polyester karışımı, dayanıklı, ağır dimi dokuma ve ipliği boyalı bir kumaştır.

  b.      Genellikle çözgü renkli ve atkı beyazdır.

  c.      Genellikle çeşitli ağırlıklarda giyimde kullanılmak üzere mavi (çivit mavisi) çözgü beyaz atkıya sahip sol el dimi.

  d.      Çözgü yüzlü dimi, yüzünde renkli çözgü iplikleri ve arka kısımda beyaz atkı iplikleri baskındır.

  e.      Bu 203,46 g / m arasında değişen farklı ağırlık mevcuttur 2 (6 oz / yd 2 474,74 g / m) 2 (14 6 oz / yd 2 ) ya da daha fazla bir 2/1 veya 3/1 titreşim şeklinde olmaktadır.

  f.      Kestirilebilir, basılabilir, spandeks veya diğer streç ipliklerle yapılabilir veya moda için başka şekilde değiştirilebilir.

  Denim Kumaşların Hammaddeleri

  Kaliteli parça denim kumaş alan üretmek için, kullanılan tüm hammaddelerin ve ipliğin kalitesine ilişkin koşulların optimal olması gerekir. Ham pamuk ve bundan yapılan karde OE (rotor) veya ring iplikler için kalite kriterleri aşağıdaki gibidir –

  a.     Minimum zımba uzunluğu: 2,7 cm.

  b.     Kısa liflerin oranı (12 mm’den kısa):% 40’ın altında.

  c.      Mikroner değeri: 4.0 ila 4.5.

  d.     Düzgünlük CV ve kusurlar için mukavemet ve uzama için uster değerleri en az% 25 grafiğine uygun olmalıdır.

  e.     Spot Denim çözgü ipliklerinin olağan numara aralığı 50 ila 90 tex ve atkı iplikleri 75 ila 120 tex; Dimi veya düz dokumada 25 tex kadar ince iplikler genellikle denim gömleklerde kullanılır.

  f.      Büküm faktörü: Çözgü iplikleri için 4,5 ila 5,0, atkı iplikleri için 4,2.

  g.    Düşük iplik tüylülüğü.

  h.     İplik mukavemeti ve tekdüzelik.

  Denim Türleri

  Klasik denimin moda çeşitlerine olan talep artmaya devam edecek. En popüler varyantlar –

  a.      Taş yıkamalı çift taş yıkamalı denim.

  b.      parti denim kumaş alan.

  c.       Süslü çok renkli kotlar.

  d.      Metal efektli ipliklerle denim.

  e.      Elastik kotlar.

  f.        Baskılı kotlar.

  g.      Jakar desenli kotlar.

  h.      Fantezi ipliklerle kotlar.

  Gömlekler ve bluzlar için hafif şilteler kullanılır. Ağır, klasik kotlar pantolon veya paltolardan oluşur. Klasik indigo mavisinin yanı sıra, kumaş satın alanlar diğer moda tonlarında ve renklerde boyanmıştır, en popüler olanı siyah kottur. Kiloyla Kumaşlar, ağırlık olarak açıkça tanımlanmış sınıflarda derecelendirilir, örneğin hafif kilo ile denim 10 ila 12 oz / sq. yd. veya altında, 14 ila 16 oz / sq ağır denim. yd. Şu anda, özel ticari isimleri ile aşağıdaki denim kumaşlar, Bangladeş’teki denim sektöründe yaygın olarak üretilmektedir.

  a.      Temel veya normal denim 3/1.

  b.      Ring denim 2/1, kullanılan 7, 9, 12 numara iplik vardır.

  c.      Şantuklu denim.

  d.      Çapraz çizgili denim.

  e.      Streç denim – atkı ipliği (elastomer).

  f.       Poli denim – atkıda kullanılan polyester.

  Denim Kumaşın Son Kullanım Alanları


  denim kumaş satın alan denim kumaş kim alır denim kumaş nereye satarım denim kumaş alan firmalar kumaş alan firmalar

  Modern dünyada, denimden yapılan giysiler giyim arasında çok popüler hale geldi. Denim ürünler artık hemen hemen her tür insan tarafından kullanılmaktadır. Denim giyim, moda sınırlarını aşıyor. Aşağıdaki gibi çeşitli şekillerde kullanılabilir –

  a.      Bebek giyim, erkek pantolon, gömlek, bayan giyim de denim kumaştan üretilmekte ve tüketiciler nezdinde kabul edilebilirliği her geçen gün artmaktadır.

  b.      Geçmişte işçiler tarafından güvenlik giysisi olarak kullanılıyordu. Şimdi dekoratif başlık, bayan el çantası, okul ve kolej çantası ve seyahat çantası yapımında kullanılıyor.

  c.       Denim; ceket, pantolon, gömlek, kot şarap poşetleri, kot kalem kutusu, kot önlük, kot yastıklar, parti kot yorganvb.

  Dolayısıyla denim giyim yelpazesinin her geçen gün genişlediğini söyleyebiliriz
  Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi3
  Bugün Toplam168
  Toplam Ziyaret20140
  Duyurular
  Döviz Bilgileri
  AlışSatış
  Dolar8.33168.3649
  Euro10.092810.1332
  Saat