• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim
 • Nevresimlik Kumaş Alımı Yapan Kimler 05322482372 - 07/08/2021
 • Nevresimlik alan,parti nevresimlik kumaş alanlar,kilo ile nevresim alanlar,parça nevresimlik kumaş alanlar,spot nevresimlik kumaş,nevresimlik kumaş satanlar,kiloyla nevresimlik kumaş satan yerler,

  Nevresimlik Kumaş Alımı Yapan Kimler 05322482372

  Nevresimlik alan,parti nevresimlik kumaş alanlar,kilo ile nevresim alanlar,parça nevresimlik kumaş alanlar,spot nevresimlik kumaş,nevresimlik kumaş satanlar,kiloyla nevresimlik kumaş satan yerler,


  Nevresim takımı alırken yapılacak ilk şey, tüm öneri ve tavsiyeleri unutmak ve duygularınızı özgürce dizginlemektir. Yatak çarşaflarının seçimi kişisel bir konudur, hatta samimi olduğu söylenebilir. Birisi ipeğin yumuşak serinliğine deli oluyor ve yalnızca bu tür çarşaflarda olabildiğince rahat ve rahat hissederken, diğerleri yumuşak sıcak pazen veya havlu kumaş setlerini tercih ediyor.

  HER TÜRLÜ KUMAŞ ALINIR.


  Parti kumaş alanlar. Bazıları mükemmel beyaz keten üzerinde rahatlamak isterken, bazıları parlak doygun renklere dalmak için çok daha keyiflidir. Bu nedenle, kumaşın rengi ve dokusuyla ilgili her şey tamamen kişisel olacaktır. Ve sadece arzularınızı kesin olarak tanımlayarak, doğru kaliteyi bulmaya çalışabilirsiniz.

  Yatak çarşafları hangi kumaşlardan yapılır?

  Hem iç çamaşırı hem de yatak çarşafı olan keten, günde birkaç saat insan derisine yapışır, bu nedenle dikişinde sadece yüksek kaliteli malzemelerin kullanılması önemlidir.

  Doğal malzemelerden yapılan kumaşlar, diğerlerine göre yorgan örtülerini, yastık kılıflarını, çarşafları dikmek için daha uygundur ve uyku ve refah kalitesini artırmaya yardımcı olur. Nevresim üretiminde kullanılan başlıca kumaş türlerini ele alıp, özelliklerini size anlatacağız.

  Batiste

  İpeksi yüzeyli ince keten veya pamuklu kumaş. Higroskopik ve hipoalerjenik. Batiste dayanıklı bir malzemedir, ancak 30 ° ‘yi geçmeyen bir sıcaklıkta suda hassas bir el yıkama gerektirir.

  Jakarlı

  Göz alıcı parlaklığa ve desene sahip dekoratif kumaş. Jakarın bileşimi hem sentetik hem de doğal iplikler içerebilir. Jakar, nemi iyi emer, dayanıklıdır ve desen özel bir dokuma tekniğinin sonucu olduğu için yıkamadan solmaz. Jakar, iç yatak odaları için idealdir.

  Keten


  Parti Keten günlük yaşamda uzun süredir kullanılmaktadır. Keten, keten ipliğinden yapılmış, nemi iyi emip buharlaştırabilen doğal bir malzemedir. Keten kumaş statik elektrik biriktirmez ve birçok yıkamaya dayanabilir. Keten alerjik değildir ve hemen hemen her sıcaklıkta makinede yıkanabilir.

  HER TÜRLÜ KUMAŞ ALINIR.

  Mikrofiber kumaş alanlar.

  Güçlü ve dayanıklı sentetik kumaş, mikrofiberin yıkanması kolaydır ve zengin renkleriyle canlı kalır. Bununla birlikte, herhangi bir sentetik gibi, statik elektrik üretebilir ve sıcak bir günde altı sıcak olacaktır. Ancak soğuk mevsim için mikrofiber mükemmeldir. Üstelik alerji yapmaz.

  Poplin

  Çoğu zaman poplin kumaşı doğal pamuktan dokunur. Kumaşın dokusu pürüzsüz, ince ve dayanıklıdır. Bu, poplin’i yatak takımları için harika bir seçim yapar. Poplin’in hassas bir yıkamaya ihtiyacı var.

  Saten


  Doğal pamuktan üretilmiş özel dokuma kumaş. Saten muhteşem bir parlaklığa sahiptir, bu yüzden yatak odası tasarımında bu kadar popülerdir. Hoş ve pürüzsüz malzeme hipoalerjeniktir, nefes alabilir ve elektrik vermez. Saten keten alan karmaşık bakım gerektirmez, makinede yıkanabilir, kumaş dayanıklıdır ve çok az kırışır. Bu kumaş alımı yapanlar yatak çarşaflarının dikildiği en popüler ikinci kumaştır.

  Pazen

  Keten için en rahat kumaşlardan biri flaneldir. Fırçalanmış pamuk ipliklerden üretilir ve genellikle bebek yataklarının dikilmesinde kullanılır. Flanel, sıcak, dayanıklı ve iddiasız bir kumaştır. Dokunması yumuşaktır ve güzel bir görünümü uzun süre koruyabilir. Flaneli bir çamaşır makinesinde tozla yıkayabilirsiniz.

  HER TÜRLÜ KUMAŞ ALINIR.

  İpek

  Doğal ipek keten, belki de alabileceğiniz en seçkin seçenektir. İpek iyi termoregülasyon sağlar, statik elektrik biriktirmez, nefes alır ve küçülmez.

  İplik alanlar. Bakımda, ipek diğer malzemelerden biraz daha zahmetlidir – sıkılamaz veya ovalanamaz ve ipek sadece elle
  KİLO İLE NEVRESİM ALANLAR
  KİLOYLA NEVRESİMLİK KUMAŞ SATAN YERLER
  NEVRESİMLİK ALAN
  NEVRESİMLİK KUMAŞ SATANLAR
  PARÇA NEVRESİMLİK KUMAŞ ALANLAR
  PARTİ NEVRESİMLİK KUMAŞ ALANLAR
  SPOT NEVRESİMLİK KUMAŞ
  Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi3
  Bugün Toplam169
  Toplam Ziyaret44293
  Duyurular
  Döviz Bilgileri
  AlışSatış
  Dolar9.57939.6177
  Euro11.148711.1934
  Saat