• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim
Kumaş Türleri Kumaş Alan Alanlar |05322482372|

Kumaş Türleri Kumaş Alan Alanlar 05322482372

Vual kumaş parçaları alanlar,keten kumaş parçaları alanlar,kot kumaş parçaları alanlar,şifon kumaş parçaları alanlar,polar kumaş parçaları alan,kot parçaları alan,keten kumaş parçaları alan,kanvas parçaları alan,

Georgette kumaş düz dokumadır ve kum benzeri bir sapa sahiptir. Yapımı ise Georgette genellikle suni ipek veya ipek.

Vual , ince ve hafif perdeler için bir kumaştır . Özellikle şeffaf vual kumaş, pürüzsüz bir görünüme, grenli bir yapıya ve aynı zamanda yumuşak kıvrımlara sahiptir.

İpek. İpek, doğal bir maddedir ve ipekböceğinin kozasından elde edilir. …

Üst. Dantel çok şık görünüyor – sadece bir gelinlik üzerinde değil. …

Tül. Tül, farklı kumaşlardan oluşabilen bir kumaştır. …

 kumaş yapılırken dokunmuş demektir . … “Dokuma kumaş” ve ” pamuklu kumaş ” terimleri genellikle eşanlamlı olarak kullanılır, ” pamuk ” sadece malzemeyi açıklar , kumaşın dokunma şeklini değil . Basitçe ifade etmek gerekirse, dokuma ürünler dokuma kumaşlardır.

Kendi içinde ”  ” terimi biraz belirsizdir. Genellikle pamuk veya diğer malzemelerden yapılmış için kullanılır. … Dokuma kumaşlarda iplikler genellikle iki farklı yönde birbirine dokunur. Bu nedenle bu kumaşlar gerilebilir değildir.

Çift tül, çift ​​katmanlı bir kumaştır. Alman gazlı bez veya gazlı bezdeki gazlı bez hafif bir kumaştır. Çift Gazlı Bez ile belirli noktalarda iki tül kumaş iç içe geçer. Yani (genellikle boyanmış) bir dış kumaş tabakası ve bir iç tabaka (çoğunlukla doğal renkli) vardır.

Örneğin burada keten, pamuk, çok ince yün, viskon veya ipek kullanılmaktadır. Ancak batiste aynı zamanda sentetik elyaflardan da oluşabilir.

, bebek aksesuarları, , üçgen eşarp, bebek önlüğü, ilmek ve daha birçok şey dikilebilir.

Burada size en önemli malzeme türleri ve bunların nasıl kategorize edilebileceği hakkında genel bir bakış sunuyoruz.

Madde sözlüğü. Pamuk (CO) Keten (LI) Yün (WO), İşlenmemiş Yün (WV) İpek (SE, ST) Suni ve sentetik lifler.

Bu nedenle dokuma pamuklu kumaşları seçmek en iyisidir, çünkü bunlar genellikle kafanızı takacak kadar yumuşaktır. Muşamba veya kaplamalı pamuk veya sıkıca dokunmuş  koltuk veya dış mekan minderleri için de uygundur. Her iki  da çok fazla dayanabilir.

Ne 11 fikirler için dikmek gelen forması hurda

Oyuncak bebek giysileri. Oyuncak bebek giysileri, artık geri dönüşümün bir klasiğidir. …

Sevimli oyuncaklar. Sevimli ahtapot Paul’u takdim edebilir miyiz? …

İç çamaşırı. Artıkları geri dönüştürmenin ideal bir yolu iç çamaşırlarıdır. …

Batiste Batiste’nin tanımı, pamuk ve keten gibi çeşitli malzemelerden, bazen de ipek veya  gibi kimyasal liflerden yapılır.  hafifliği ve ince iplikleriyle tanınır. Adaşı hakkında tartışılabilir.

 pantolonlar çoğunlukla dayanıklıdır ve elbette pantolon ve ceketler için uygundur. Tayt gömülü mü ,o da. İnce  vardır da elbiseler için iyi. Kanvas çok sağlam bir malzemedir , çantalar veya dekoratif aralıklar için uygundur.

Pamuğu tanımak aslında neredeyse ancak yangın testiyle mümkündür. Üzerine yavaşça bir çakmak tutun. Pamuk beyaz uçucu kül ile kalıntı bırakmadan tamamen yanar, koku yanmış kağıdı andırır. Çözgü ipliği için tekrarlayın.

Saten ipekten yapılır aynı zamanda polyester veya  yapılır. Kumaşı bu kadar popüler yapan şey sadece dayanıklılığı değil, aynı zamanda satenin kırışıksız olmasının garantisidir. Saten, saf ipekten daha ağırdır ve genellikle zengin işlemeli gelinliklerde kullanılır.

Direkt gelinin cildine oturuyormuşsunuz gibi görünen ince dantel uygulamaları. Bu trendin adı “ dövme ipucu ”.

 genellikle düz dokumadır ve genellikle pamuk, viskon ve polyester gibi malzemelerden yapılır. Bu kumaşlar son derece sağlam ve bakımı kolaydır – bu,  perdelerinizin bakımını çok daha kolay hale getirir. Yana tül olan çok ince bir kumaş, kumaş, sadece az miktarda su emebilirVhb

  
172 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret39334
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.82938.8647
Euro10.329110.3705
Saat