• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim
 • Krep Saten Kumaş Nedir? 05356519107 Kumaş Alınır - 17/08/2021
 • Krep Saten Kumaş Nedir? 05356519107 Kumaş Alınır

  Krep saten Kumaş nedir,Krep Saten Kumaş Metre FİYATI,Krep saten Kumaş Özellikleri,Krep Saten Kumaş fiyatları,Atlas krep kumaş,Krep kumaş çeşitleri,Krep saten nedir,Örme krep kumaş kullananlar,krep kumaş satın alanlar,saten kumaş alımı yapanlar,KREP KUMAŞ ALINIR,SATEN KUMAŞ ALINIR,


  Saten krep: her tür kumaş, özellikler ve uygulama

  Kumaş alan. Pürüzsüz bir yüzeye ve hatta göze çarpmayan bir parlaklığa ve iç tarafa dokunmak için hoş bir ince taneye sahip olan saten krep, bu nitelikler için tasarımcılar ve tasarımcılar arasında on yılı aşkın süredir son derece popüler.

  Kompozisyon ve özellikler/zeytinburnu kumaşçılar çarşısı

   Krep saten Kumaş nedir,Krep Saten Kumaş Metre FİYATI,Krep saten Kumaş Özellikleri,Krep Saten Kumaş fiyatları,Atlas krep kumaş,Krep kumaş çeşitleri,Krep saten nedir,Örme krep kumaş kullananlar,krep kumaş satın alanlar,saten kumaş alımı yapanlar,KREP KUMAŞ ALINIR,SATEN KUMAŞ ALINIR,
  Malzeme, saten gibi görünmesi, ancak yumuşak ve karakteristik bir krep dokusundan yapılmış olması nedeniyle çift adını almıştır. Kumaşın ayırt edici özellikleri, içindeki atkı ipliklerinin baskınlığı (3-4 ila 1-2 bazik) ve farklı kalınlıktaki atkı lifleridir. Bu, kumaşı dışta yumuşak ve parlak, içte pürüzlü yapan son faktördür. Bu durumda, sahip olmak istediğiniz etkiye bağlı olarak herhangi bir tarafı veya diğerini kullanabilirsiniz.

  Krep satenin diğer özellikleri şunlardır:

  Enerji.

  Neredeyse tam opaklık.

  Esneme değil.

  Malzemenin esnekliği, herhangi bir kıvrıma bükülmeyi kolaylaştırır.

  Çeşit Kiloyla Kumaş

  Başlangıçta parti krep saten için hammadde, yalnızca doğal ipeğe hizmet ediyordu. Ancak sentetik veya yarı sentetik lifler son zamanlarda biraz pahalı ipeğin yerini alıyor. Bu nedenle, modern krep ipeği doğal ipek, polyester, viskon, selüloz veya asetat ipeğinden yapılabilir.

  Stok Saten krep de boyama yöntemine göre değişiklik gösterebilir. Bu kategoride, tek renkli (tek renkli) malzemeler ve basılı malzemeler – desenli. 1. renk paleti, ince pastel tonlardan parlak, doygun renklere kadar değişir. Basılı materyaller çok çeşitli olabilir: küçük ve büyük bezelyeden bir sandık, kurdele veya herhangi bir basılı desene.


  Avantajları

  Özellikleri sayesinde krep saten, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi olumlu özelliğe sahiptir:

  Ondan bir takım elbise dikme imkanı;

  Ek dirsekler ve kusurlar olmadan rulo kesme kolaylığı.

  Bu kumaştan yapılan giysi parçalarının yumuşaklığı ve rahatlığı;

  Aşınmaya dayanıklı malzeme.

  Ek olarak, krep ipek ürünleri:

  Şeklini iyi koruyun.

  Solma ve zamanla solma;

  İyi ütülenir ve giyildiğinde neredeyse hiç kırışıklık olmaz.

  Aynı zamanda saten krep ürünleri su geçirmez özelliğe sahiptir ve üzerlerinde toz birikmez.

   Krep saten Kumaş nedir,Krep Saten Kumaş Metre FİYATI,Krep saten Kumaş Özellikleri,Krep Saten Kumaş fiyatları,Atlas krep kumaş,Krep kumaş çeşitleri,Krep saten nedir,Örme krep kumaş kullananlar,krep kumaş satın alanlar,saten kumaş alımı yapanlar,KREP KUMAŞ ALINIR,SATEN KUMAŞ ALINIR,

  Parça kumaş satan yerler.

  Eksiklikler/ kumaşçılar istanbul

  Kumaşın faydalarını sıralarken, eksiklikleriyle ilgili özelliklere dikkat etmeye değer.

  Malzemenin keserken ve dikerken akıcılığı.

  Bir bez parçasıyla çalışırken üst üste gelen “kaygan”. Bu nedenle, malzeme genellikle deforme olur ve bu da krep satenden parça dikmeyi çok zorlaştırır.

  Dikkatsiz kullanımla kılavuzlar (nefesler) oluşturma eğilimi.


  Ek bir dezavantaj, sentetik elyaftan yapılan kumaştır. Ana dezavantajı “nefes alamama”, bu nedenle saten ve krep giysiler giyen bir kişi rahatsızlık hissedebilir ve hatta ciltte tahriş hissedebilir. Ek olarak, sentetik malzemeler, tüm sentetiklerde ortak olan olumsuz bir özelliğe sahiptir – statik elektrik biriktirirler.


  Uygulama kapsamı/kumaş alımı yapanlar.

  Kumaş alan. Krep satenin dekoratif ve olumlu nitelikleri, geniş bir hayal gücü yelpazesi sunar ve onu örneğin dikiş için çeşitli amaçlar için kullanmanıza izin verir:

  Sahne kostümleri

  Giyim;

  Çarşaf

  Ev gardırop ürünleri.

  Perdeler.

  Yatak örtüleri, kanepeler ve sandalyeler için örtüler.

  Parça kumaş alanlar

  Çoğu zaman, malzeme elbise, etek, bluz ve hafif takımlar yapmak için kullanılır. Aynı zamanda renk paletinin zenginliği, ofiste ve özel günlerde (gece elbiseleri, gelinlikler) günlük kullanım için kıyafet dikmenize izin verir. ). İkinci durumda, krep saten dantel ile birleştirilir ve örtü ile süslenir. Yumuşak kıvrımlar ve akan kumaşlar her şekle mükemmel uyum sağlar, avantajlarını vurgular ve eksiklikleri ortadan kaldırır.

  KUMAŞ SATIN ALANLAR


  Saten krep kilo ile nevresimler ise sadece yatağı süslemekle kalmaz, aynı zamanda yumuşaklık ve serinlik hissi verir, rahatlamanızı sağlar. Saten krep ayrıca çeşitli restoranlar, oteller, ziyafet salonları ve tiyatro lobilerinin dekorasyonunda da yaygın olarak kullanılmaktadır. Varlığı sadece iç mekanı dekore etmekle kalmaz, aynı zamanda onu daha zengin ve asil hale getirmeye de izin verir. Ek olarak, krep saten çeşitli aksesuarların imalatında, özellikle bayan ayakkabılarının ve el çantalarının ambalajlanmasında kullanılır ve bazen bir astar kumaşı veya bir giysi kılıfı olarak bulunabilir.

  Seçim kuralları / iplik alanlar

  Bu kumaştan bir kilo ile parça krep saten veya bitmiş ürün satın almak istiyorsanız, sadece malzemenin açıklamasına değil, aynı zamanda bazı nüanslara da odaklanmalısınız. Bu nedenle, gerekli olanı hiç elde etmemek için aşağıdaki faktörlere dikkat etmek gerekir.

  Parti Saten Krep – Çok yoğun malzeme. Önerilen kumaşı kontrol etmek için, onu germek ve ışığa bakmak yeterlidir. Malzemenin kalitesi pratikte parlamıyor. Aynı şekilde bu kumaştan ürünleri kontrol edip bitirebilirsiniz.

  Güçlü koku. Kumaş alan kötü kokuyorsa, bu onu boyamak için ucuz, düşük kaliteli boyaların kullanıldığı anlamına gelebilir. Bu durumda, satın almayı reddetmek daha iyidir, çünkü bu malzemenin kullanımı sadece malzemenin kalitesini değil (solabilir veya yanabilir) aynı zamanda sağlığı da etkileyebilir (ciltte tahriş görevi görür).

  Doğal ipekten yapılan gerçek krep ipek ucuz olamaz. Sentetik elyaf malzemeler çok daha ucuza mal olur, ancak yüksek kaliteli sentetik kumaşın kendi fiyat aralığı vardır ve bu çok ucuz olarak adlandırılamaz. Krep sateni çok pazarlık fiyatlarına satılıyorsa, bu ya tamamen farklı bir malzeme ya da hammadde olarak bilinmeyen kaynaklı düşük kaliteli elyafları kullanan vicdansız üreticilerin bir ürünüdür.


  Kiloluk kumaş satanlar. Çoğu özellikte yüksek kaliteli sentetiklerin hiçbir şekilde doğal malzemelerden daha düşük olmadığı unutulmamalıdır, bu nedenle temel bir fark yoksa yapay saten kreplerden yapılmış ürünler satın alabilirsiniz. Daha kötü görünmeyecek ve gerçek ipekten daha az dayanmayacak.

  Malzemeye dikkat edin

  Krep saten ürünlerin bakımı çok fazla zaman ve çaba gerektirmez. Ancak kumaşın güzel ve zengin görünümünü olabildiğince uzun süre koruyabilmesi için bazı nüansları hatırlamakta fayda var.

  Bu malzemelerdeki eşyaları elde ılık suda (30-40 ° C) yıkayın. Minimum sıkma ile hassas modda makinede yıkanabilir.

  Ürünleri yıkarken ovalamayın veya çekmeyin.

  Ağartıcı ve leke çıkarıcı kullanmayın.

  Kumaş satın alan yerler.

  Krep saten deterjan ürünleri yumuşak olmalıdır (hassas kumaşlar için). Jel bunun için en uygunudur.

  Parça nevresim kumaşları. Yıkandıktan sonra ürünler gevşetilmez, kolayca sıkılarak suyun akmasına izin verilir.

  Krep satenden gelen şeyleri kurutmak için düzeltin ve askılara asın. Doğal koşullarda kumaş çabuk kurur.

  PARÇA KUMAŞ SATANLAR


  Gerekirse krep ipek ütülenebilir. Ancak bunu demir düzenleyiciyi “ipek” e ayarlayarak içeriden yapıyorlar. Bu durumda, eşyaları tamamen kurumadan ütüleyin. Bu şey kuruysa, hafif ıslak bir ütü kullanabilirsiniz. Kumaşta sudan lekeler kaldığından, doğrudan krep saten ürünlere su püskürtülmesi tavsiye edilmez.

  Kumaş Nereye Satılır?

  Kumaş alan. Ayrıca bu malzemeden yapılmış ürünler giyilirken nefes bırakabilecek sivri nesnelerle temasından korunmalısınız. Bu nedenlerden dolayı metal fermuarlı veya takı olan giysilerin yanına krep-saten eşyalar asılmamalıdır.

  Bir sonraki videoda saten krep kumaşına daha yakından
  ATLAS KREP KUMAŞ
  KREP KUMAŞ ALINIR
  KREP KUMAŞ ÇEŞİTLERİ
  KREP KUMAŞ SATIN ALANLAR
  KREP SATEN KUMAŞ FİYATLARI
  KREP SATEN KUMAŞ METRE FİYATI
  KREP SATEN KUMAŞ NEDİR
  KREP SATEN KUMAŞ ÖZELLİKLERİ
  KREP SATEN NEDİR
  ÖRME KREP KUMAŞ KULLANANLAR
  SATEN KUMAŞ ALINIR
  SATEN KUMAŞ ALIMI YAPANLAR

  Duyuru Arşivi

 • Örme Ham Penye Kumaş Alanlar 05322482372
 • Viskon Kumaş Nasıldır? 05322482372 Viskon Kumaş Alanlar
 • Kumaş Alanlar Kumaşçılar 05322482372
 • Kumaş Alan Krep Şifon Kumaş 05322482372
 • Baskılı Şifon Kumaş Alan 05322482372
 • Bartın Kumaşçılar Bartın Kumaş Satanlar Bartın Parça Kumaş 05322482372
 • Kilis Kumaş Satanlar Kilis Parça Kumaş Kilis Kumaşçı 05322482372
 • En Ucuz Kumaş Pazarı Ucuz kumaş Satan 05322482372
 • Karabük Kumaşçılar 05322482372 Karabük Parça Kumaş Karabük Kumaş Satanlar
 • Viskon Kumaş Alanlar Kumaş Alan 05322482372
 • Bitlis Kumaşçılar Kilo İle Kumaş Bitlis 05322482372
 • Scuba Kumaş Nasıl Dikilir? Kumaş Alan 05322482372 Scuba Dalgıç Alımı
 • Çorum Kumaşçılar Çanakkale Kumaş Çankırı Kumaşçılar 05322482372
 • Ayakkabılık Kumaş Alınır |05322482372| Ayakkabı Kumaşı Nedir |
 • Sonbahar Elbisesi İçin Hangi Kumaş Seçilir? 05322482372 Kumaş Alan
 • Aydın Kumaş Alan Aydın Parça Kumaş Satanlar 05322482372
 • Kumaş Alan Bizleriz 05322482372
 • Ham Kumaş Alınır |05322482372| Ham Kumaş Alan | Ham Kumaş Nedir |
 • Modalar Elbise Modası Nedir? 2021 Modası Kumaş Alan 05322482372
 • Denizli Penye Kumaş Denizli Kumaşçılar 05322482372
 • Elbise İçin Kumaş Çeşitleri Kumaş Alan 05322482372
 • Penye Kumaş Adana Kumaş Alanlar 05322482372
 • Denizli Parça Kumaş Denizli Kiloyla Parça Kumaş 05322482372 Kumaş Alan
 • Yün Kumaş Alınır |05322482372| Yünlü Kumaş Alımı | Yün Kumaş Nedir |
 • Brokar Kumaş Alınır |05322482372| Brokar Jakar Kumaş Alan |
 • 1a Gabardin Kumaş Nerde Satılır? 05322482372 Gabardin Kumaş Alan
 • Şekil Türüne Göre Bir Elbise Nasıl Seçilir? 05322482372 Elbise Kumaşı Alan
 • Kalın Kot Kumaş Alan 05322482372
 • Likralı Denim Kumaş Ucuz Denim Kumaş Alanlar 05322482372
 • 1a Denim Kumaş Alanlar |05322482372| Denim Kot Kumaş |
 • Merter Tekstil Firmaları Merter Kumaşçılar 05322482372 Kumaş Alan
 • Kumaş Alımı Yapan Kumaş Satın Alınır 05322482372
 • İstanbul Kumaş Alan 05322482372 Kumaş Alınır
 • Ribana Kumaş Alınır |05322482372| Ribana Kumaş Alan | Ribana Alım |
 • Şanlıurfa Kumaş Satanlar Gaziantep Kumaşçılar 05322482372 Kumaş Alan
 • Kadife Abiye Modelleri 05322482372 Kadife Alan
 • İstanbul Kumaş Pazarı İstanbul Kumaşçılar 05322482372 Kumaş Alan
 • Kumaş Alanlar Ankara 05322482372 Kumaş Alan Firma
 • Kaç Derecede Yıkanır? 05322482372 Yıkamalı Kumaş Alanlar
 • Krep Streç Kumaştan Yapılmış Elbiseler 05322482372 Krep Streç Kumaş Alan
 • Yazlık Kumaşlar 05322482372 Yazlık Kumaş Alınır
 • Saten Kumaş Alan |05322482372| Saten Kumaş Alınır |
 • Paraşüt Kumaş Alınır |05322482372| Paraşüt Kumaş Alan | Paraşüt Kumaş Nedir |
 • Kumaş Alınır Dikiş İpliği Alan Parti Kumaş Alanlar 05322482372
 • Şık Kadın Ceketleri Hangileridir? 05322482372 Ceket Kumaşı Alan
 • Tesettürlü Dantel Elbise Modelleri Alanlar 05322482372
 • Parça Kumaş Satın Alanlar 05322482372 Partici Kumaş
 • Likralı Kumaşın Avantajları Ve Dezavantajları Nedir? Likralı Kumaş Alanlar 05322482372
 • Tesettür Elbise Modelleri Nedir? Kumaş Alanlar Blziz 05322482372
 • Kürk Kumaş Nedir? Kürk Modelleri 05322482372 Kürk Alanlar
 • Flanel Nedir? Pazen Nedir? Kumaş Çeşitleri Alınır |05322482372| Flanel Kumaş Alan |
 • Spor Giyim Kumaş Seçimi 05322482372 Formalık Jarse Alanlar
 • Keten Kumaş Nedir Ve En Belirgin Kullanımı 05322482372 Keten Kumaş Alanlar
 • Kot Nedir? Denim Nedir? Kot Kumaş Alınır 05322482372
 • Siyah Elbise Siyah Abiye Modelleri 05322482372 Siya Abiyelik Kumaş Alanlar
 • Bu Gün Ne Giymeliğim? 05322482372 Giyimlik Kumaş Alanlar
 • Kadife Nedir? Saten Nedir? 05322482372 Kumaş Satın Alan Yerler
 • Bu Gün Ne Giymeliğim? 05322482372 Giyimlik Kumaş Alanlar
 • Parti Krep Kumaş Alanlar |05322482372|
 • Süprem Kumaş Satın Alıyoruz |05322482372|
 • Kamuflaj Kumaş Satın Alıyoruz |05322482372|
 • Denim Kumaş Satın Alanlar |05322482372|
 • Metraj Kumaş Alanlar |05322482372|
 • Ankara Viskon Kumaş Alanlar |05322482372|
 • Armürlü Kumaş Satın Alan Firma |05322482372|
 • Poplin Gömleklik Kumaş Alan |05322482372|
 • Şifon Kumaş Satın Alanlar |05322482372|
 • İzmirde Kumaş Alanlar |05322482372|
 • İstanbul Ve Çevre İllerde Kumaş Alanlar |05322482372|
 • Giysilik Kumaş Alanlar |05322482372|
 • Giyim Kumaşları Alanlar |05322482372|
 • Yazlık Elbise Kumaşı Alanlar |05322482372|
 • Geri Dönüşüm Ve Kumaş Alanlar |05322482372|
 • Tül Kumaş Alanlar |05322482372| Güpür Dantel Alan | • Ziyaret Bilgileri
  Aktif Ziyaretçi3
  Bugün Toplam126
  Toplam Ziyaret142099
  Duyurular
  Döviz Bilgileri
  AlışSatış
  Dolar20.648820.7315
  Euro22.042722.1311
  Saat