• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim
İnce Kot Kumaş Satın Alanlar 05322482372

İNCE KOT KUMAŞ ALAN FİRMALAR 05322482372


4 ons kot kumaş, 5 ons kot kumaş, 6 ons kot kumaş, parti ince kot kumaş, spot ince kot kumaş,ince Kot Kumaş Alım,Tansel Kot Kumaş Alan,gömleklik Kot Kumaş Alan,


EN İYİ HAFİF DENİM KUMAŞ

Parti Denim dünyanın en popüler kumaşıdır. Bu malzeme başlangıçta yelken yapmak için kullanılmış ve son yıllarda ana moda kumaşlarından biri haline gelmiştir.

Kumaş satın alanlar yıllar geçtikçe, bu kumaş onu daha esnek ve daha az sert hale getirmeye çalışıyor. Günümüzde pantolonlardan elbiselere kadar vücuda tam oturan denim kıyafetleri görebiliyoruz.

Aşağıda mevcut denim kumaş türleri ve kullanımları hakkında bilgi edinin:

HAM VEYA İŞLENMEMİŞ DENİM

Bu denim türü herhangi bir yıkama veya işleme tabi tutulmamıştır. Sert ve siyahtır ama kullandıkça yumuşar ve orijinal rengini kaybeder.

Esas olarak büyük boy ceketler ve kalın pantolonlar yapmak için kullanılır.

 4 ons kot kumaş, 5 ons kot kumaş, 6 ons kot kumaş, parti ince kot kumaş, spot ince kot kumaş,ince Kot Kumaş Alım,Tansel Kot Kumaş Alan,gömleklik Kot Kumaş Alan,
kot elbiseler,En şık kot elbiseler,Kot Elbise Online Satış,Dantelli Kot Elbise Modelleri,Kot Elbise Kombinleri,e-tesettür kot elbise,Kot Jile Elbise Etekli abiye takım tesettür,
ORGANİK KOT
Parça kot kumaş alan. Bu kot %100 organik pamuktur ve toksik lifler içermez. Değeri daha yüksek olabilir çünkü kumaş, pamuk yetiştirmekten böcek ilacı, kumaş işleme ve boya kullanımına kadar tamamen sürdürülebilir bir sürece sahiptir.

Pantolon, ceket, etek, mont ve hatta döşemelik yapmak için kullanılır.

İpek kot

Bu kumaş, filamentlerden ve hafif kottan yapılmıştır. Silk, esnekliği ve yumuşaklığı artırarak kotu yeni bir düzeye taşıyor.

Bol giysiler, etekler, gömlekler, elbiseler ve pantolonlar yapmak için kullanılır.

VİSKON POLYESTER DENİM

Viskon kumaş satın alanlar. Bu kumaş viskon polyester iplikten yapılmıştır. Bu kumaş çok incedir ve işlenmesi kolaydır. Lineer metre başına 415 gram ağırlığındadır ve kolay bir şekilde yapılabilir. Bu renkler son derece yıkanabilir ve hafif hızlıdır.

AYARLANABİLİR VEYA STREÇ KOT

En popüler kotlardan biridir. Başlıca özelliği vücuda uyum sağlayabilmesidir. Germenizi sağlayan bir kumaştır. Daha rahattır ve hareket özgürlüğü sağlar. Bu kumaş, belirli bir oranda polyester içeren bazı varyasyonlarla birlikte, yüksek oranda pamuk ve küçük bir yüzde elastandan oluşur.


kot elbiseler,En şık kot elbiseler,Kot Elbise Online Satış,Dantelli Kot Elbise Modelleri,Kot Elbise Kombinleri,e-tesettür kot elbise,Kot Jile Elbise Etekli abiye takım tesettür,

 4 ons kot kumaş, 5 ons kot kumaş, 6 ons kot kumaş, parti ince kot kumaş, spot ince kot kumaş,ince Kot Kumaş Alım,Tansel Kot Kumaş Alan,gömleklik Kot Kumaş Alan,
Her türlü giysi yapımında kullanılır.

Top kumaş alan. Renksiz karışımlı pamuktan üretilmiş bir kumaştır. Geleneksel kottan daha uzun bir ömre sahiptir ve daha ağır bileşenlere sahiptir, ancak orijinal kottan daha yumuşak bir dokunuşa sahiptir.

Denim halka veya halka

Karmaşık bir döner halka yöntemi kullanılarak denim üretiminin orijinal yöntemidir. Kumaş eski görünüyor ve pürüzlü bir yüzeye sahip, ancak dokunuşa çok yumuşak ve çok güçlü geliyor. Bazı bileşenler belirli bir oranda spandeks ve polyester içerir.

MAT

Toptan kumaş alan. Bu kumaş, mat bir etki elde etmek için merserize ve perdahlama işlemleri kullanılarak üretilmiştir. Soluk renkler ve yumuşak dokunuşlu bir yüzey ile karakterizedir.

Elbise, etek, gömlek gibi kıyafetlerin yapımında kullanılır.

Jean kumaş çeşitleri, denim kumaş özellikleri ve kullanım alanları?

Her biri kendine özgü bir görünüm, his ve stile sahip çok sayıda farklı denim türü vardır. Aşağıda, kotun gizemini çözmeye yardımcı olmak için yaygın olarak kullanılan bazı jean kumaş türlerini listeledik:

Ham denim: Adından da anlaşılacağı gibi, ham denim ‘yıkanmamış’ ve ‘bitmemiş’ bir kumaştır. Ham denim, koyu mavi rengi ve sert tutuşuyla tanımlanabilir.

Orta yıkama: Orta yıkama kotları en popüler kotlardan bazılarıdır. Orta yıkama, boyanın bir kısmını çıkarmak ve kota ham kottan daha yumuşak bir tutum kazandırmak için orta uzunlukta bir yıkama işleminden geçmiştir.

Asitle yıkama: Asitle yıkama kotu 80’lerin sonlarında giderek daha popüler hale geldi ve ton renginde keskin kontrastlara sahip. Asit yıkama kotunun benzersiz rengi, pomza taşlarının klora batırılması ve ardından yıkama işlemine eklenmesiyle elde edilir.

YIKANMIŞ DENİM GÖMLEKLER


Kilo ile kot kumaş alan bazı durumlarda, indigo boyalı bir kot veya bitmemiş kumaştan bir gömlek dikilecektir. Bu “ham” kumaş henüz tamamen solmaz. Gömlek tamamen dikildikten sonra, dikiş yerlerinde hafif solmalara neden olan ve rengin solmasına neden olan özel bir giysi yıkama işlemi ile yıkanır. Bu işlem özel dikim gömlekler için daha önce hiç mümkün olmamıştı, ancak son zamanlarda ilk özel fit yıkanmış kot gömleği üretti.

  
323 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam191
Toplam Ziyaret217230
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438
Saat