• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim
Parça Ve top Ribana Kumaş Satın Alanlar 05322482372

PARÇA RİBANA KUMAŞ ALANLAR 05322482372KUMAŞ SATIN ALINIR… Kumaş alanlar ünümüz konfeksiyon dekorasyon endüstrisinde çok sayıda imalat mevcuttur ve bu giysilere erişilebilirlik artmaya devam etmektedir. Yüzlerce ürün seçimine bakarken, ribana örgü, jarse örgü ve interlok gibi yaygın olarak görülen üç örgü kumaş serisini fark edeceksiniz. Onları nasıl tanımlayabilirsiniz? Onları birbirinden farklı kılan nedir? Ve dekorasyon ihtiyaçlarınız için hangilerinin daha uygun olacağını nasıl belirleyebilirsiniz?

Top kumaş alanlar. Ribana örme, dikey dokulu çizgilerle oluşturulan bir kumaş türüdür. Alternatif fitilli dikişler (daha belirgin dikey çizgiler) ve ters dikişler (kaburgalar arasındaki oluklar), kumaşın her iki tarafındaki dikey fitilleri oluşturur. Örgü ve örgülere bağlı olarak, farklı ribana örgü kumaşları farklı sıralara sahip olabilir.

PARÇA KUMAŞ SATIN ALINIR…

 PARÇA RİBANA KUMAŞ ALANLAR    KUMAŞ SATIN ALINIR… Kumaş alanlar ünümüz konfeksiyon dekorasyon endüstrisinde çok sayıda imalat mevcuttur ve bu giysilere erişilebilirlik artmaya devam etmektedir. Yüzlerce ürün seçimine bakarken, ribana örgü, jarse örgü ve interlok gibi yaygın olarak görülen üç örgü kumaş serisini fark edeceksiniz. Onları nasıl tanımlayabilirsiniz? Onları birbirinden farklı kılan nedir? Ve dekorasyon ihtiyaçlarınız için hangilerinin daha uygun olacağını nasıl belirleyebilirsiniz?
Kilo ile penye kumaş,kiloluk penye kumaş,kilo ile polar kumaş,kiloyla süprem.
Toptan kumaş satın alan firmalar. Sektörde kullanılan en popüler ribana örgü giysiler 1X1 ribana, ve hem büyük hem de küçük ribana bir arada kullanıldığı 2X1 ribanadır. Genişliğinde uzunluğundan daha fazla esneme vardır. Bu nedenle, nervür genellikle boyun bantları, tişört yakaları, manşetleri, bel bantları, kazak etekleri ve herhangi bir şekle uyan kenarlar için kullanılır. Yüzde 100 pamuk veya pamuk karışımları dahil olmak üzere çeşitli içeriklerde görülür ve bir görünümü tamamlamak için diğer örgülerle iyi çalışır.

RİBANA ÖRGÜLERİNİ SÜSLEMEK İÇİN İPUÇLARI:

Parça kot alınır. Ribanalı örgüler her türlü giyside karşımıza çıkıyor, ancak dekoratörler bunun çok esnek bir kumaş olduğuna dikkat çekiyor. Gerildikten sonra baskıyı bozabileceği veya “çatlatabileceği” için nervürler normal mürekkeple kolayca serigrafi yazdırılamaz. Genellikle en iyi baskı, su bazlı mürekkep, düşük viskoziteli mürekkep veya streç katkılı bir mürekkep olacaktır, bu nedenle baskı giysinin içine batar ve kenarların yüksek ve alçak alanlarını kaplar.


JERSEY ÖRGÜ

Parça süprem kumaş alanlar. Jersey örgü, pamuklu veya sentetik elyaflı ve/veya yıkamalı bir pamuktan yapılan bir kumaş türüdür. Günlük tişörtünüz gibi, kumaşı da sıcak, esnek, esnek, hafif ve yumuşaktır, bu da onu endüstrinin favorisi yapar. Parti iplik alanlar. Maksimum konfor için modern bir uyumla modaya uygun sonsuz bir stil sunar.


Diğer sentetik elyaflarla karıştırıldığı için, “pamuk/poli karışımı” veya “üç karışım” terimi, bunun yüzde 60 pamuk ve yüzde 40 polyester veya pamuk/poli/rayon karışımı olduğunu belirtmek için yaygın olarak kullanılır. Diğer örgü kumaşların aksine, Jersey örgü yumuşak ve pürüzsüz bir yüzey olduğu için baskıyı iyi alır.

Jersey Örgülerini Süslemek İçin İpuçları:

Parça neresim kumaş satın alan firmalar. Bir dekoratör olarak Jersey örgünün benzersiz içeriğine dikkat edin çünkü belirli mürekkepler yalnızca belirli liflere yapışır ve kürleme ve bitirme süreleri ve sıcaklık sonuçları büyük ölçüde etkileyebilir.

 PARÇA RİBANA KUMAŞ ALANLAR    KUMAŞ SATIN ALINIR… Kumaş alanlar ünümüz konfeksiyon dekorasyon endüstrisinde çok sayıda imalat mevcuttur ve bu giysilere erişilebilirlik artmaya devam etmektedir. Yüzlerce ürün seçimine bakarken, ribana örgü, jarse örgü ve interlok gibi yaygın olarak görülen üç örgü kumaş serisini fark edeceksiniz. Onları nasıl tanımlayabilirsiniz? Onları birbirinden farklı kılan nedir? Ve dekorasyon ihtiyaçlarınız için hangilerinin daha uygun olacağını nasıl belirleyebilirsiniz?ÖRME KUMAŞ

Parça İnterlok örgü, doğal ve sentetik liflerle yapılan bir ribana örgü çeşididir, ancak örgü ve ters dikişlerden oluşmak yerine, interlok, birbiri ardına iki sıra ince dikiş içerir. Bu, kumaşın daha kalın veya iki katmandan oluştuğu izlenimini yaratır. İnterlok kumaş çok pürüzsüzdür ve jarse veya ribana örgü kadar esnemez. Çocuk giyim ve bebek giyim sektöründe yaygın olarak görülmektedir. Yüzde 100 pamuk veya pamuk karışımları dahil olmak üzere çeşitli içeriklerle gelir ve diğer örgülerle kullanıldığında görünümü tamamlar.

INTERLOK’U DEKORASYON İÇİN İPUÇLARI:


parça penye alanlar parça süprem alan parça interlok alanlar parça interlok alanlar parça viskon alan parça polar alanlar parça iki iplik alanlar parça üç iplik alanlar penye parçası satın alanlar parça kumaş alan
İnterlok kumaş alan örgüler, kalınlıkları nedeniyle nakışla iyi çalışır, ancak D2 (doğrudan giysiye) ve serigrafi gibi diğer dekorasyon yöntemleri için de harika bir temel olabilir.

  
397 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam92
Toplam Ziyaret192131
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.384931.5107
Euro34.055234.1917
Saat