• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Kot Kumaş Alan Kişiler Kot Kumaş Nereye Satarım?


Kot Kumaş Alan Kişiler Kot Kumaş Nereye Satarım?

Kilo kot kumaş fiyatı,parça kot satın alanlar,mavi kot satın alan,kot kumaş kimler alıyor,denim kumaş kime satarım,parça kot nereye satılır,kot parçası satın alan yerler,kot parçası kim alır,

 Kilo kot kumaş fiyatı,parça kot satın alanlar,mavi kot satın alan,kot kumaş kimler alıyor,denim kumaş kime satarım,parça kot nereye satılır,kot parçası satın alan yerler,kot parçası kim alır, Kot Kumaş Alan Kişiler Kot Kumaş Nereye Satarım? Kot  Kumaş alanlar, kot kumaş alan yerler, kot kumaş alan firmalar, kot kumaş alım satım yapanlar, parti kot kumaş alanlar, stok kot kumaş alanlar, toptan kot kumaş alanlar, mavi kot kumaş alanlar, blue jean kot kumaş alanlar, denim kot kumaş alanlar, yerinde kot kumaş alanlar, İstanbul top kumaş alanlar, zeytinburnu kot kumaş alanlar,Popülerlik açısından kotların eşitliği yoktur.  Bu kumaştan eşyalar her gardıropta ve kot pantolonlar yaşı ne olursa olsun erkekler, kadınlar ve çocuklar tarafından giyiliyor.  her zaman talep görmektedir. Yürüyüşler ve partiler için her gün giyilir. Moda evleri şovlarında denim kullanıyor denimi sanat eserlerine dönüştürüyor. Ayrıca iç dekor, yastık, çanta, oyuncak ve mobilya kılıfları malzemeden yapılmaktadır.

 Bir asırdan daha kısa bir süre sonra kenevirin yerini pamuk aldı. Artık her türlü denim kumaşın bir parçası. Olgunlaşma döneminde bitkiden hasat edilen pamuk meyvelerinden doğal lifler elde edilir. Yumuşak, kabarık lifler tekstil fabrikalarında manuel veya mekanik olarak temizlenir, gevşetilir, karıştırılır ve ayrıştırılır.

 için  uzun, üniform bir elyaftan seçilir. Ring  makinalarında sıkıca bükülerek iyi bir iplik elde edilir. Daha ucuz ve daha düşük kaliteli bir versiyonda, elyaf bükülmez, döner pnömatik makinelerde dolanır.

 Döner ekipman, performansta halka sıralı ekipmanı aşar ve daha ucuz olarak kabul edilir. Üreticiler iki tür ipliği birleştirir ve bitmiş kumaşın kalitesi yüzdeye bağlı olacaktır.

Dimi ile yoğun denim elde edilir. Kumaşın belirgin, yükseltilmiş çapraz bir nervürü vardır. Çoğu zaman, malzeme sadece kısmen lekelidir. Boya, boyuna çözgü ipliklerine uygulanır. Lobu ören atkı işlenmeden bırakılır. Bu nedenle, malzeme iki taraflı görünüyor ve kumaş içten çok daha hafif.

Indigo boya klasik  rengini verir. Gri pigment kullanılarak gri ve siyah tonlar elde edilir. Hardal ve yeşilimsi tonlar da var. Aşınma sürecinde, boya kaybolur ve çizikler ortaya çıkar, ancak bu, görünümü bozmaz. Artık üreticiler, daha eşit bir şekilde uzanan yapay bir renge geçtiler.

Ayrıca  üretimi için Tencel selüloz kullanılmaktadır. Materyal pürüzsüz, hafif, kadifemsi ve dokunuşu hoş. Elyaf,  göre daha yüksek mukavemete sahiptir, ısı transferini iyi düzenler ve renk haslığı sağlar. Pamuklu kumaşlara layık bir alternatif olarak kabul edilmektedir.

. Bazı üreticiler kotlara polyester ekler. Sentetikler gücü, dayanıklılığı artırır ve maliyetleri düşürmeye yardımcı olur, ancak kullanım rahatlığı ve hijyen etkilenir.

 Denim, özellikleri ve rengi ile ayırt edilir:

Denim yoğun ve pürüzlü renkli bir malzemedir, dikişli tarafı hafiftir;

Jean, en erişilebilir ve en yaygın olan çapraz üretime sahip tek renkli bir kumaştır;

Pamuk, pamuk temelinde yapılan bir çırçır analogudur;

 görünüş olarak denime benzer, ancak daha yoğun hafif ve yumuşak bir kumaştır. 

Kilo kot kumaş fiyatı,parça kot satın alanlar,mavi kot satın alan,kot kumaş kimler alıyor,denim kumaş kime satarım,parça kot nereye satılır,kot parçası satın alan yerler,kot parçası kim alır,

 Yazlık elbiseler, gömlekler ve şortlar için uygundur;

 elastik Lycra lifi katkılı pamuk. İyi esneyebildiği için kadınların dar pantolonlarında kullanılır;

Kırık dimi – karakteristik balıksırtı desenli yoğun, kabartmalı bir tuval;

Denim ipeği – pürüzsüz ve parlak bir malzeme;

Doğal streç – sentetik katkı maddeleri içermez, Pamuk ve Çin rami ısırganından oluşur;

Ekru veya eikru – Soluk, gri-sarı tonda boyanmamış pamuklu tekstiller.

 ağırlığı yarda kare başına ons cinsinden ölçülür ve 4-21 birim veya 135-700 g / m²’dir. Giysi dikmek için 10-14,5’lik bir gösterge yeterlidir ve ardından malzeme zaten çok serttir

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam159
Toplam Ziyaret215831
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Saat