• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Kot Kumaş Nedir? Parça Kot Alınır

Kot Kumaş Nedir? Parça Kot Alınır.Parti Top Kot Kumaş Alanlar 05322482372

ELBİSELİK Kot Kumaş,Kiloluk kot kumaş fiyatları,Yıkanmış kot kumaşı,Parça kot Kumaş satanlar,Parça Kot Kumaş,Ucuz kot kumaşı,En iyi kot kumaşı,Kot kumaş satanlar,kot kumaş alınır,parça kot kumaş alınır,ucuz likralı kot,likralı kot alanlar,spot kot,stok kot,parti kot,ihraç fazlası kot kumaş,

 dayanıklı pamuktan yapılmıştır. Kot pantolonla ilgili tüm fikirlere rağmen oldukça heterojen olabilir. Materyal başlangıçta yoğunluk olarak değişmemişse ve yalnızca koyu mavi “indigo” boya ile “uygulanmış” ise, o zaman şu anda farklı yoğunluk, renk, bileşim ve görünümde olabilir. Denim her zaman katkı maddeleri (likra, viskon ve diğerleri) içerir.

Denim en pahalı ve en popüler olanıdır. Efsanevi Levi Strauss’un altın madencileri için pantolon yapmak için kullandığı denimdi. Yeni boyanmış ve boyanmamış olmak üzere iki telin spiral örgüsü ile üretilir. Bu malzemenin ana ve tek özelliği, bu kotların arka yüzünün her zaman beyaz olmasıdır.

Kumaş ağırlığı kot bir çift birim alan başına ağırlık anlamına gelir ve genellikle yarda kare başına ons cinsinden verilmiştir. Bu temel ağırlık ne kadar yüksekse, kot pantolonlar o kadar ağırdır.

 kalınlığıyla aynı olmadığı unutulmamalıdır. Örneğin kumaş alan olabilir sadece kot pantolon gibi ağır olarak, ancak daha ince olan denim kumaş kalınlığı açısından. . Bunun nedeni, özellikle iyi bir yalıtım sağlamak için kot kumaşına hava girmesidir. Bu yalıtım nedeniyle, kot pantolonlar vücut ısısını ve içeriden ılık depoladıkları için özellikle soğuk günler için uygundur. Yaz için  veya gabardinler gibi hafif kumaşlar () hava geçirgen olmaları nedeniyle avantajlıdır.

.

Bunu açıklamak için bir örnek: Hesaplamaya göre, 12 ons / yardalık bir kot pantolonun beden kot pantolonlar için bu, pantolonun düğmeler gibi başka metalik uygulamalarının olup olmadığına bağlı olarak yaklaşık 700 gramdır. Ortalama bir kot pantolon , ancak aynı zamanda bir kilodan fazla da olabilir.

ağırlığına sahip kot pantolonlar genellikle daha uzun ömürlüdür. Bu, daha yüksek bir ağırlığın, kumaşın belirli bir sağlamlığından kaynaklandığı anlamına gelir. Bununla birlikte, bu zorunlu değildir, dolayısıyla malzemenin genel kalitesi de dikkate alınmalıdır.

 Alt pantolon durumunda,  kumaş ağırlığı genellikle belirtilmez. Bu kot pantolonlar genellikle çok kısa ömürlüdür çünkü ucuz malzemelerden dolayı kumaş kalitesi yeterli değildir. Düşük kumaş ağırlıklı markalı kotlarda, kotu daha esnek hale getirmek için  genellikle elastan eklenir. Bu aynı zamanda kotların ömrünü de uzatır.

Kilo ile kot kumaş,kiloluk kot kumaş,parti kilo kot,spot kot,ihraç fazlası kot kumaş,1a kot,kiloyla kot kumaş,son dakika su kesintisi,su kesintileri, Su ile ilgili kanunlar.

modern iplikler eklenerek 10 ila 12 oz yumuşak aralıkta da işlenebilir. Yüzde 2 elastan ile   karıştırılmış yüzde 98  pamuk , pürüzsüz bir son ürünle sonuçlanır. Her iki bileşenin özellikleri yeni bir kaliteye katkıda bulunur.  yüzde 100 pamuk kullanırken yemin ederim, moda dünyasının geri kalanı kesinlikle yüksek teknoloji ürünü liflere sahip kotları takdir ediyor. Ürün bilgilerinde kumaşın tutarlılığına gittikçe daha az atıfta bulunulmaktadır.

. Denemek, satın aldığınızda zaten popüler ve kendi başına iyi bir parça alma seçeneğiniz var. İster hafif 10 oz, ister klasik 14 oz veya ağır 20 oz tercih edin: yeni kot pantolonlar her zaman haklıdır.

 başlangıçta saf pamuktan yapılmıştır. Kullanılan kalın ve yırtılmaya dayanıklı pamuk iplikler nedeniyle kumaş özellikle ağır ve sağlamdır. Dimi dokumadaki ipliklerin iç içe geçmesi onu daha da dirençli hale getirir.

KOT KUMAŞ PARÇASI SATANLAR

 Dokumadan önce sadece çözgü ipliği maviye boyanır, ancak atkı ipliği beyaz kalır. Bu, kumaşın sağ tarafının mavi kaldığı, sol tarafın ise genellikle beyaz veya gri kaldığı bitmiş kumaşın iki tonlu rengini oluşturur. Çözgü ipliği tamamen boyanmadığından, renk daha kolay yıkanır ve kumaşı çok çeşitli renk efektleri veya yıkamalar için mükemmel hale getirir.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam149
Toplam Ziyaret215821
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Saat