• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Pamuklu Kumaş Nasıl Ütülenir? Pamuklu Kumaş Nasıl Yıkanır?

Pamuklu Kumaş Nasıl Ütülenir? 05322482372 Pamuklu Kumaş Nasıl Yıkanır?

Pamuk yastık nasıl yıkanır Kadınlar Kulübü,Beyazlar hangi programda yıkanır,Sweatshirt kaç derecede yıkanır,Beyazlar kaç derecede yıkanır,Polyester nasıl yıkanır,100 polyester kumaş kaç derecede yıkanır,100 polyester kumaş nasıl yıkanır,Perde nasıl yıkanır,pamuklu kumaş nasıl ütü yapılır,pamuklu kumaşlar nasıl yıkanır,


Pamuk nasıl yıkanır: elde ve makinede yıkamanın özellikleri.

Pamuklu ürünlerle ilgilenmek zor değildir, ancak yine de örneğin büzülmeyi veya renk kaybını önlemeye yardımcı olacak bir dizi zorunlu kural vardır..

 BEYAZLAR HANGİ PROGRAMDA YIKANIR BEYAZLAR KAÇ DERECEDE YIKANIR PAMUK YASTIK NASIL YIKANIR POLYESTER NASIL YIKANIR SWEATSHİRT KAÇ DERECEDE YIKANIR
Parça kumaş satan yerler. Sıralama Mükemmel hijyenik ve pratik özelliklerinin yanı sıra nispeten düşük maliyeti sayesinde pamuk, tekstil endüstrisinde kullanılan en popüler hammaddelerden biri haline geldi. Pamuk ipliği, çeşitli malzemelerin üretimi için üretilir: kot , patiska , patiska , saten , triko vb.

Spot kumaş alanlar. Çeşitli dokuma örgü türleri, farklı yoğunluk ve dokuya ve farklı fiziksel özelliklere sahip kumaşlar elde etmenizi sağlar. Bazıları yoğundur ve neredeyse gerilmez, ancak aynı zamanda güçlüdür, diğerleri incedir, hatta bazen şeffaftır, kolayca yırtılır.

Kilo kumaş fiyatları. 100 pamukluyu yıkamadan önce tüm pamukluları şu şekilde sıralayın: hedef. Yatak çarşafları ve giysiler, çoraplar ve havlular bir arada yıkanamaz. Her kategori için pamuk yıkarken doğru sıcaklığı seçmek gerekir; renk. Beyaz pamuk 60-90 derecede yıkanabilir, bazı durumlarda kaynatılabilir. Renkli olanın sınırlaması 40 derecedir, çünkü kumaş “solabilir”; kumaş türü (doku, yoğunluk vb.). İnce (örneğin,muslin ) şeyler kaba mekanik gerilime tolerans göstermez ve ayrıca güçlü bir büzülme sağlayabilir, bu nedenle belirli kurallara göre yıkanması ve kurutulması gerekir: elle ve düşük sıcaklıklarda.

Kumaş alan. Yumuşacık malzemeden ( fitilli kadife , pazen) yapılan nesneler , özel yumuşak maddelerle dikkatli bir manuel temizlik gerektirir; kirlilik derecesi. Birden fazla kirletici varsa, ürünler çamaşır suyu veya deterjanla sıcak suya önceden ıslatılır. Sıralama yaparken, üreticinin tavsiyelerini dikkate almak zorunludur. Ürünlerin etiketinde yıkama olasılığını, makinede yıkamaya izin verilip verilmediğini, sıcaklık koşullarını, kurutma kurallarını, hangi araçların kullanılabileceğini belirtmesi gerekir.

Deterjan seçimi

Armürlü kumaş alanlar. Son zamanlarda, çamaşır tozunun tehlikeleri hakkında daha fazla bilgi. Tozlarda yaklaşık% 80, hacim ve ağırlığı artıran (üreticinin yararını artırmak için) ve aynı zamanda sağlığa zararlı olan gereksiz katkı maddeleridir.

Jeller

 BEYAZLAR HANGİ PROGRAMDA YIKANIR BEYAZLAR KAÇ DERECEDE YIKANIR PAMUK YASTIK NASIL YIKANIR POLYESTER NASIL YIKANIR SWEATSHİRT KAÇ DERECEDE YIKANIR
Birçok ev kimyasalları üreticisi, günlük kullanım için jeller, sıvılar ve kapsüller şeklinde özel sıvı yıkama tozları üretir ve kullanmanızı önerir. İyi çözülürler, optimum miktarda köpük oluştururlar ve liflerden kolayca durulanır.

Spot kumaş satın alanlar. Ağartıcılar Ağartma ürünleri klorlu veya klorsuz olarak mevcuttur. Beyaz ve boyanmamış pamuk, klor bazlı ürünlerle yıkanabilir (veya ıslatılabilir). Klor parçacıklarının liflerde kalmaması için bunların iyice durulanması önemlidir. Aksi takdirde, kumaş zamanla bozulacak – mukavemetini ve beyazlığını kaybedecektir.

İşe yarar bilgiler

Ana aktif maddesi aktif oksijen olan bu tür ağartıcıların kullanılması tercih edilir. Kumaş üzerinde çok naziktir, kir ve lekeleri çıkarır. Oksijenli ağartıcılar renkli pamuk üzerine kullanılabilir.

Leke çıkarıcılar

Kilo ile penye kumaş satan yerler. Artık macun, jel, sprey ve çubuk şeklinde de mevcut. Noktalara uygulanır ve talimatlarda belirtilen süre kadar bırakılır. Leke çıkarıcılar klorlu veya aktif oksijenli olarak da mevcuttur. Halk ilaçları Beyaz pamuklu kumaşlardan lekeleri çıkarmak için, düşük konsantrasyonlu bir sitrik asit çözeltisi, hidrojen peroksit, seyreltilmiş limon suyu, bir kabartma tozu çözeltisi kullanabilirsiniz. Sabun fındık Sabun fındık, tüm ev kimyasallarına bir alternatiftir.


Parti kumaş alanlar. Astım hastaları için bile alerjiye neden olmayan çevre dostu bir üründür. Kabuklu yemişler (aslında meyvelerdir) bir bez torbaya konur ve bir makineye veya suyla dolu bir kaba yerleştirilir. Bitkide bulunan özel maddeler – saponinler – suda iyi çözünen ve kirleri dışarı atan bir köpük oluşturur.

El ve makine yıkama

 Elde yıkanan pamuklu giysiler


Kiloyla kumaş parçası satanlar..

Kumaş alan.

Kaç metre kumaş gider hesaplama. Otomatik kurutmaya izin verilir, ancak ürün tamamen pamuklu ise pamuğun çekmemesi tavsiye edilmez. Pamuk yeterince çabuk kurur, kurutmak değil, hafif nemli bir halde ütülemek çok önemlidir. Çamaşırlar tamamen kuruysa, sprey şişesinden püskürtebilir veya nemli gazlı bezle ütüleyebilirsiniz.BEYAZLAR HANGİ PROGRAMDA YIKANIR
BEYAZLAR KAÇ DERECEDE YIKANIR
PAMUK YASTIK NASIL YIKANIR
POLYESTER NASIL YIKANIR
SWEATSHİRT KAÇ DERECEDE YIKANIR

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam81
Toplam Ziyaret211766
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.784832.9162
Euro35.145635.2864
Saat