• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Kiloyla Parça Kumaş Satanlar Ve Alanlar

Kiloyla Parça Kumaş Alanlar 05322482372

Kiloyla parça kot satan,kiloyla parça kadife satanlar, kiloyla parça saten satanlar, kiloyla parça poplin kumaş satan,kiloyla parça penye satan, kiloyla parça polar satan yerler, kiloyla parça kumaş satan yerler, kiloyla parça kumaş pazarı, kiloyla parça denim kumaş satanlar, kiloyla parça gabardin kumaş satan, kiloyla parça sandy satan, kiloyla parça süprem satanlar,İstanbul kiloyla parça kumaş satanlar,zeytinburnu kiloyla parça kumaş, kiloyla parça iki iplik satanlar, kiloyla parça üç iplik satan yerler,

Malzemenin seçimi, elbiseyi nereye giymek istediğinize bağlıdır.

 NASIL YIKANIR? 

 Günlük yaz modeli, nefes alabilen pamuk veya saten, doğal ipek ve keten ve sonbahar ve kış için yün veya kaşmirden triko, , ipek yoğun kumaşların yanı sıra  gibi çoğaltılmış materyallerin kullanımını içerir.  iyi şekil içeren nitelikler elde etmesinden dolayı iki kat farklıdır.

 – yün ve ipek veya karışım kompozisyonlu kumaşları tercih edin ve yaz sezonu için takım elbise ve elbise pamuklu ve keten sizin için idealdir.

, boncuklar veya saçaklarla süslenmiş muhteşem akşam kumaşları unutulmaz bir akşam görünümü yaratacak.

. Gelecekteki elbisenin kesimi ne kadar basitse, malzeme o kadar ilginç olmalıdır: sıradışı desenli veya parlak size uyacaktır. Karmaşık bir siluete sahip bir elbise için hangi kumaşın en iyisi olduğundan emin değilseniz, kolayca şekil alan yumuşak bir malzeme seçmek daha iyidir.

 Eşyalar için perdelikler, büzgü ve raketler sağlanmışsa, krep, şifon ve ince tafta sipariş etmenizi öneririz. Sıkı oturan bir ürün için . Bir kalem elbise çoğunlukla triko, kalın keten ve pamuktan dikilir.

Pileler, fitiller ve cepler sert kumaşta harika görünür. Günlük bir elbise grafik baskıdan yararlanacak, romantik bir elbise ise çiçek baskılarından yararlanacak. Bir  parlak bir versiyon ve çok renkli tercih etmek daha iyidir. Sıkı  düzeninde düz bir kumaş gerektirir; bazen kareli ve şerit şeklinde ölçülü desenler uygundur. Herhangi bir gölgedeki parlak malzemeden dikilirse bir kokteyl veya gece elbisesi güzel görünecektir.

 Günlük elbiseniz için hangi kumaşı seçeceğinizden emin değil misiniz? Mevsime odaklanın: kışın ısı koruması, yazın higroskopiklik ve nefes alabilirlik önemlidir. İlk durumda yün , harmanlanmış kaşmir veya; ikincisinde ipek , keten veya pamuk. Malzemenin dayanıklı olması gerekir, bu nedenle ürünün mukavemetini artıran sentetik iplerin eklenmesiyle hammadde kullanımı teşvik edilir.

  • ipek – yumuşak ve parlak, kadınsı modeller için ideal;
  • dantel , figürün haysiyetini vurgulayan bir kazan-kazan çözümüdür;
  • brokar – yapılandırılmış bir elbise için uygun gümüş veya altın iplikle süslenebilir;
  • atlas, diğer malzemelerle uyumlu bir şekilde birleştirilen evrensel ve son derece şık bir versiyondur;
  •  edilmeden kalmanın zor olduğu asil bir ışıltıya sahip şık bir kumaştır.

Umarım bunu okuduktan sonra, kumaş seçiminde kendinize güvenirsiniz, ancak size yardımcı olmak için web sitemize seçimi daraltmak için bazı onay kutuları ekledik. Bir duygu ve sohbetten hoşlanan (ve kim istemeyen) bir tipseniz, uzman personelimizin size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyacağı . En önemli şey eğlenmek!

Kumaşınızı seçmek sadece projenizin en önemli kısmı değil, muhtemelen benim en sevdiğim kısımdır. Bir bakış ve his sahibi olmak ve bitmiş projenin neye benzeyeceğini ve onu hangi ayakkabılarla giyeceğimi hayal etmek! Lütfen aşağıya yorum yapmaktan çekinmeyin / bazılarını kaçırdıysam veya ne seçeceğinizden emin değilseniz bana sorular sorun

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam188
Toplam Ziyaret217227
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438
Saat