• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Fermuar Nasıl Değiştirilir Fermuar Alanlar

Fermuar Nasıl Değiştirilir? Fermuar Alanlar 05322482372
Bozuk Fermuar Nasıl kapatılır,Birbirinden ayrılan Fermuar,Çatalla Fermuar Takma,Mont FERMUARI Nasıl Dikilir,Fermuar dişi kırıldı,Çatalla Fermuar başı Nasıl TAKILIR,Fermuar başı,Erkek Pantolon Fermuarı Nasıl takılır,etek fermuar nasıl değişir,mont fermuar nasıl dikilir,fermuar değiştirme,fermuar değiştirme yöntemleri,

Pantolonunuzun fermuarını mı kırdınız? Elbette bu formda hiçbir yere gidemezsiniz. İtibar zarar görebilir. Hemen bir şeyler yapmalısın.

Kendin yapacak mısın?

 Fermuar Nasıl Değiştirilir? Fermuar Alanlar 05322482372 Bozuk Fermuar Nasıl kapatılır,Birbirinden ayrılan Fermuar,Çatalla Fermuar Takma,Mont FERMUARI Nasıl Dikilir,Fermuar dişi kırıldı,Çatalla Fermuar başı Nasıl TAKILIR,Fermuar başı,Erkek Pantolon Fermuarı Nasıl takılır,etek fermuar nasıl değişir,mont fermuar nasıl dikilir,fermuar değiştirme,fermuar değiştirme yöntemleri, Pantolonunuzun fermuarını mı kırdınız? Elbette bu formda hiçbir yere gidemezsiniz. İtibar zarar görebilir. Hemen bir şeyler yapmalısın.  Kendin yapacak mısın?Kumaş alan. Elbette sorunu kendiniz çözebilirsiniz. Sadece eski bağlantı elemanını dikkatlice kırmanız gerekiyor. Yeni bir tane, doğru boyutta ve renkte satın alın. Açın, ilk pantolonun bir parçasını doğru şekilde sabitleyin … Ne? Şimdi başa çıkabileceğinden emin değil misin? Ancak sürecin sadece yarısı dile getirildi!

Atölyeye gitmenin faydaları

Kaç metre kumaş gider hesaplama. Endişeniz anlaşılabilir. Nasıl yapılacağını bilmediğin şey için neden zaman ve sinir harcıyorsun? Sonuç felaket olabilir. Bir terzinin hizmetine ihtiyaç duyulduğu oldukça açıktır. Atölyede bu tür işler için sipariş vermek daha hızlı ve kolaydır. Ek olarak, şimdi olumlu sonucundan sorumlu bir kişi olacak.

Sizden istenecek tek iş, görevi hızlı ve yeterli düzeyde profesyonellikle tamamlamaya hazır, profesyonellerin çalıştığı bir kurum bulmaktır. Eğer sorun sizi Moskova’nın merkezinde bulursa, uzun süre düşünmenize gerek yoktur.

Parça Kot pantolona nasıl fermuar dikilir? Kot pantolon üzerindeki kırık bir fermuar nasıl değiştirilir? Acil bir durumda fermuarı kendi ellerinizle nasıl değiştirebilirsiniz. Fermuarı kot pantolona değiştirmek, şimdiye kadar herkese dokundu. Yardıma ihtiyaç duymamak için evde kotunuzun üzerindeki fermuarı değiştirmeyi deneyin. Bir fermuarın doğru şekilde nasıl dikileceği, ana sınıfım size yardımcı olacaktır.

KUMAŞ ALMAK BİZİM İŞİMİZ.

Eski parti kot pantolonlardan bıktıysanız ve onları atmak üzücü ise, o zaman buraya bir göz atın: erkek kot pantolon ve kot üzerinde dekoratif delikler nasıl yapılır.

Kiloyla kumaş satanlar. Fermuarı değiştirmek için ihtiyacınız olacak: Dikiş makinesi Bitirme dikişlerinin rengindeki iplikler Tek taraflı (çift taraflı) makine ayağı (fermuar takmak için) Makas 18 numaralı makine iğnesi İplikli el iğnesi Terzi pimleri Kot üzerinde fermuar.

İŞE HAZIRLIK Öncelikle eski fermuarı buharlaştırıyoruz. Bağlayıcının ön tarafından uzanan bitiş çizgisini ve ayrıca kayış üzerindeki çizgileri (yaklaşık olarak ilmeklere) çıkarıyoruz.

Kilo ile kumaş alanlar. Fermuar payını geriye katlayın ve fermuarı eski fermuarın olduğu dikiş baskılarına uygulayın. Fermuarın bir tarafını fermuar ödeneğine uygularız, böylece dikiş sırasında çizgi işaretlere denk gelir.

Parça kumaş toplayanlar. Dikkat!Fermuarın altındaki demir tıpa, ön taraftaki bitirme dikişinin üzerinde olmalıdır. Stoperin iğneye takılmasını önlemek için. Örgü boyunca fermuarları iki paralel çizgi yerleştiriyoruz: tek taraflı (çift taraflı) bir ayak kullanarak bir çizgi dikiyoruz:

Örgünün kenarını sabitlemek için ikinci çizgiyi normal bir ayakla yanına dikin:

KOT PANTOLONA FERMUAR DİKMEK.

Dikiş iplerini çıkarır ve fermuarın ikinci tarafına dikeriz. Saçak ve kot pantolonarasında olmalı. Saçaklı bir fermuar ekleyin.

Parti kot kumaş alan. Ardından fermuarı bağlarız ve herhangi bir bozulma olup olmadığını kontrol ederiz. Dikkat! Fermuar uzunsa üstten kesilebilir. Bunu, fermuarı kot pantolona diktikten sonra ve kemeri sabitlemeden önce yapmak en iyisidir. Bu işlem sırasında kaydırıcının dışarı çıkmasını önleyecektir. Sonra tek veya çift taraflı ayaklı bir dikiş makinesine dikeriz.

FERMUAR NASIL DİKİLİR? BURADAN GÖZ ATINIZ.

BİTİRME DİKİŞLERİNİN DİKİLMESİ.

Parça kumaş satanlar kilo ile.Yerleştirilen iplikleri çıkarırız ve son dikişi tutturucunun ön tarafına koyarız. Bunu yapmak için, ortadaki bağlantı elemanını terzi pimleriyle kesip eski bitiş çizgisinin izlerinin yanında süpürüyoruz. Şimdi saçağı geri katlıyoruz ve eski raylar boyunca ön tarafa bir bitiş çizgisi koyuyoruz. Punterizler dikişin başına ve sonuna yerleştirilir.

Demetleme ipliklerini çıkarın ve punterizleri orta dikiş boyunca ayarlayın.

Daha sonra, bağlantı elemanı ödeneği için çentikli taraftan valansı düzeltiriz.

KEMERİN KOT PANTOLONA TAKILMASI.

Bağlayıcıyı diktikten sonra, tutturucunun yanındaki kemeri dikin.

Fermuarın çalışmasını ve bağlantı elemanının görünümünü kontrol ediyoruz. Ütüyle ütülüyoruz.

Kumaş alanlar. Dikişi bitirmek için, kotlar için özel iplik kullanabilir veya iki makarayı aynı anda üste koyarak iki normal ipliği birlikte kullanabilirsiniz.

İplikleri yanlış tarafa çekmeyi, düğümleri bağlamayı ve uçları gizlemeyi unutmayın. Şimdi kemeri tamir ediyoruz

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam95
Toplam Ziyaret192134
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.384931.5107
Euro34.055234.1917
Saat