• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Kaç Metre Kumaş Gerekir

Kumaş Alan İçin Kaç Metre Kumaş Gerekir? 05322482372

Kumaş hesaplama,Kanepeye kaç metre kumaş gider,Nevresim takımına kaç metre kumaş gider,Elbise için kaç metre kumaş gider,Kaç metre kumaş gider hesaplama,Tunik için kaç metre kumaş gider,1 top kumaş kaç metre eder,Ferace kaç metre kumaştan çıkar,elbise için kaç metre kumaş gerekir,etek için ne kadar kumaş almalı,gömlek için ne kadar kumaş gider,bluz dikme için ne kadar kumaş gerekir,elbise nasıl dikilir,kumaş nasıl hesaplanır,ferace için ne kadar kumaş gerekli,

Bir desen için ne kadar kumaş satın alacağım?

 Kumaş hesaplama,Kanepeye kaç metre kumaş gider,Nevresim takımına kaç metre kumaş gider,Elbise için kaç metre kumaş gider,Kaç metre kumaş gider hesaplama,Tunik için kaç metre kumaş gider,1 top kumaş kaç metre eder,Ferace kaç metre kumaştan çıkar,elbise için kaç metre kumaş gerekir,etek için ne kadar kumaş almalı,gömlek için ne kadar kumaş gider,bluz dikme için ne kadar kumaş gerekir,elbise nasıl dikilir,kumaş nasıl hesaplanır,ferace için ne kadar kumaş gerekli,Büyük beden bedenlerde çok fazla kumaşa ihtiyacımız var. Örüntüde verilen miktar bir rehber niteliğindedir. Gr için iki metre bir metreden fazla koşar. 36. Ayrıca gömleği uzatmak isteyebiliriz veya daha büyük bir bedene ihtiyacımız olabilir. Kumaşın 140 veya 150 cm genişliğinde olması da fark yaratıyor. Ön ve arka parçalar keserken yan yana oturursa, önemli ölçüde daha az kumaşa ihtiyacımız var.

Bu yüzden kumaş alan mağazada sık sık bir zarara uğruyoruz, çünkü çok fazla para harcamak istemiyoruz.

Malzeme ihtiyacını nasıl hesaplarım

Neden her zaman tavsiye edilen miktardan fazlasını alıyorum

Kumaş artıkları için pratik fikirler.

Kumaş tüketimini nasıl hesaplarım

Kilo ile kumaş. İlk çocukla paramız çok dardı. Ya ikinci el bir mağazadan bir şeyler satın aldım ya da atılan giysilerden bir şeyler diktim. Tüm bebekler pastel renkli tulum giydi, benimki ise uygulamalarda ıskarta renkli kadife pantolondan yapılmış şalvar pantolon giydi. Tahmin ettiniz, herkes bu sevimli pantolonları çocukları için istiyordu ve biraz daha fazla para kazanabilirdim. Bu, yaklaşık 35 yıl önce serbest mesleğimin başlangıcıydı. Hala torunlara eski kot pantolonları dikmeyi seviyorum.

Jakarlı Kumaş Alan. 90’larda bir metre kumaş  7 ile 50 tl tahmini tutuyordu. Bu bana bağlı. SADECE trend olduğu için ASLA bir kumaş satın almam. Sadece gerçekten sevdiğimde satın alıyorum ve ucuz temeller söz konusu olduğunda bütün bir balyayı stoklamaktan hoşlanıyorum.

Kumaş fiyatları. Kendinizi dikmek genellikle daha ucuz değildir. Ama kendi kendine dikilen şeyler benim büyük beden figürüme alışveriş modasından daha iyi uyuyor. Tam olarak istediğim kalitede de dikebilirim.

Kilo İle Penye Kumaş satan yerler. Kısa bir süredir bütün bir kumaş balyası alıyorum ve sonra kalan sayaçları sizin için dükkana koyuyorum. O zamana kadar bir model için gerekli malzemeyi normal bir şekilde planladım. Bu yüzden belirli kurallara göre satın almaya alıştım.

Hesaplarım: / parti kumaş alanlar.

Bedenime göre kumaş sarfiyatı

+ 20 cm çünkü kişisel olarak kollarda ve üst gövdede ekstra uzunluğa ihtiyacım var

Yıkarken çekme için +% 10

+ 25 cm rezerv

Bir örnek:

Uzun kollu gömlek için 1,8 m

+ 20 cm kişisel ekstra uzunluk

+ 20 cm (% 10) küçültmek için

+ 25 cm rezerv

2.45 m

KUMAŞ ALINIR.

Stok Kumaş Alan. Normal bir vücut ölçüsünde (desenler genellikle 168 cm için tasarlanmıştır) ekstra uzunluğa ihtiyacınız yoktur. Kısa bir beden giyerseniz, genellikle üstleri veya pantolonları kısaltırsınız ve muhtemelen kumaş santimetre küçültmeksizin yapabilirsiniz.

Şimdi muhtemelen neden bir “rezerv” satın aldığımı merak ediyorsunuzdur.

Neden her zaman önerilen kumaş ihtiyacından fazlasını alıyorum

Bu ekstra santimetre konusunda çok esneğim: Kumaş kilo fiyatları.

Kumaş daha fazla küçülebilir.

Sonuçta gömleği uzatmak istiyorum.

Ölçtükten sonra hala bir beden daha büyük seçebilirim.

Desenli kumaşlarla daha güzel kesilebilir. Armürlü kumaş alanlar.

Yine de küçük kesme veya dikiş aksaklıkları durumunda modeli kaydedebilirim.

Kilo İle Kumaş Satan yerler. Bu 25 cm’lik rezerv bana çok fazla esneklik sağlıyor ve keserken daha rahat oluyorum

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam91
Toplam Ziyaret211776
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.784832.9162
Euro35.145635.2864
Saat