• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Süprem Kumaş Alanlar

SÜPREM KUMAŞ ALANLAR OLARAK İSTANBUL KUMAŞ ALAN TEKSTİL FİRMASI HERTÜRLÜ SÜPREM KUMAŞ ALAN FİRMADIR 05322482372

                                        SÜPREM KUMAŞ ALANLAR

Süprem Kumaş Alanlar Nedir?

Süprem örme kumaş Alanlar terimi piyasada, sadece yuvarlak örme makinelerinde üretilen pamuk veya pamuk ağırlıklı karışım ipliklerle örülen düz (RL) örme kumaş Alanlar için kullanılmaktadır.

 Piyasa anlayışına göre tek plakalı yuvarlak örme makinelerinde, tek iğne yatağında tek iğne grubu ile ve kilitlerin sadece ilmek formunda sıralanması ile oluşan genellikle pamuk ipliğinden ve düşük gramajlı olarak (genellikle 100-130 gr/m²) üretilen tek katlı örme kumaştır.

Süprem kumaşı Kim Alıyor ön yüzü düz (R ) ilmek yapısında, arka yüzü de ters (L) ilmek yapısında görünür.

Süprem kumaş Alınır kullanılan ipliklere göre isimlendirilmesi:

40-1 Süprem örme Kumaş Alanlar kumaş üretiminde tek katlı ipliklerden başka, ek ipliklerle veya çift katlı ipliklerle çeşitli varyasyonlarda üretilebilir.

Ağır süprem Kumaş Alımı Yapanlar genellikle çift katlı ipliklerle yapılır ve yüksek gramajlı olarak üretilen kumaşlardır. Ağır süprem kumaş Alımı Satımı Yapanlar, numaraları aynı olan iki ipliğin, mekiğe birlikte verilmesi ile elde edilir.

Piyasada ağır süprem kumaşı Kime Satabilirim için, 30/2 süprem Kumaş Alan double jarse, çift süprem Kumaş Alanlar gibi isimlerde kullanılmaktadır.

Bunlardan başka likralı elastik süprem melanj Kumaş Alan süprem karışık Kumaş Alanlar ipliklerle, örneğin pamuk-polyester ile yapılan kumaşlar gibi süprem kumaş Alım çeşitleri vardır. SÜPREM KUMAŞ ALANLAR,Süprem Kumaş Alımı Yapanlar,Süprem parti Kumaş Alanlar,40/1 Süprem Kumaş Alanlar,36/1 Süprem kumaş alan,30-1 Süprem Kumaş Alanlar,ringelli Süprem Kumaş Alanlar,openat Süprem Kumaş Alanlar,penye Süprem Kumaş Alanlar

 

Süprem Kumaş Alanları ve Özellikleri

penye Süprem Kumaş Alanlar kumaşlarda esasen bütün örme kumaşlar gibi üç boyutlu bir yapıya sahiptir. Ancak örme kumaşlarda ilmeklerin üç boyutlu olarak durmasını sağlayan momentlerin karşılıklı ilmekler arasındaki ilişkileri farklıdır.

Tek yataklı makinelerde üretilen süprem Parti Kumaş Alanlar türü kumaşlarda, ilmekleri üç boyutlu halde tutan momentler, örgü yapısı gereği, karşı yöndeki ilmeklerin zıt yönündeki momentleri tarafından dengelenmediği için, ilmek kısımları serbest halde kaldıklarında tabii şekilleri olan doğrusal hale gelmeye çalışır. Bu tür örgülere dengesiz örgüler denir.

Stok Süprem örme kumaş Alanlar kumaşların kullanım özelliklerini belirleyen en önemli yapısal kriter bu dengesizliktir. Likralı Süprem  kumaş Alanlar  genel olarak özellikleri aşağıda sıralanmıştır.

Süprem Penye kumaş Alacak kumaşların ön yüzleri ve arka yüzleri farklı görünüştedir.30/1 Süprem Kumaş Alanlar örme kumaşlar tüp (hortum) şeklinde üretilen, ancak kesilerek açık en şeklinde de kullanılabilen kumaşlardır.Ribana ve interlok kumaşlara göre süprem kumaşlarda daha geniş enler elde edilebilir.Süprem Kumaş Alıyoruz kumaşlar hem enine hem boyuna yönde yaklaşık olarak aynı oranda esner.Süprem Top kumaş alanlar kumaşların esneme oranı ribana, interlok, haraşo gibi örme kumaşlara göre daha düşüktür.Likrasız Süprem kumaş Alanlar boyutsal stabilitesi diğer atkı yönlü örme kumaşlara göre daha yüksektir.Süprem Penye Kumaş Alanlar 
GELİN HEP BERABER ÖĞRENELİM NE TARZ SÜPREM KUMAŞ ALIYORUZ 

SÜPREM KUMAŞ ALANLAR,Süprem Kumaş Alımı Yapanlar,Süprem parti Kumaş Alanlar,40/1 Süprem Kumaş Alanlar,36/1 Süprem kumaş alan,30-1 Süprem Kumaş Alanlar,ringelli Süprem Kumaş Alanlar,openat Süprem Kumaş Alanlar,penye Süprem Kumaş Alanlar 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam188
Toplam Ziyaret217227
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438
Saat