• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Lastik Alanlar

LASTİK ALANLAR VE TEKSTİL LASTİĞİ ALANLAR OLARAK İSTANBUL KUMAŞ ALAN TEKSTİL FİRMASI HİZMETİNİZDE 05322482372

                              LASTİK ALANLAR 

Dokuma Lastik Alanlar , Polyester ve Lateks bileşimi ile üretilmektedir. Müşterilerimizin isteklerine bağlı olarak, Pamuk veya Naylon hammaddeli Dokuma Lastik Alanlar üretebilmekteyiz. 
Konfeksiyon Lastiği Alanlar , Süper Dokuma Lastik Alanlar ve Dokuma Lastik gibi çeşitli kalitelerde ve esnekliklerde üretim yapabilmekteyiz.Konfeksiyon Lastiği, Süper Elastik BantSiyah ve Beyaz renklerin yanında, fabrikamız da müşterilerimizin talebine göre farklı renk uygulamaları yapabilmekteyiz. Tekstil lastiği alanlar, tekstil lastiği alınır, her türlü lastik alanlar, lastik alımı yapanlar, Jakar lastik alanlar, konfeksiyon lastiği alanlar, baksır lastiği alanlar, her santim lastik alanlar,

Dokuma Lastik Alanlar  Tekstil, Moda Endüstrisi, Tuhafiye, Ayakkabı, Çanta, Matbaai, Mobilya ve Ev Tekstili sektöründe kullanılmaktadır.Lastik Örgüler Lastik örgüler ürün başlangıcında kullanılan örgülerdir. Genellikle yapılacak ürünün kol uçlarında etek uçlarında, yakalarda ve bantlarda kullanılır. Özelliği, esneme kabiliyetinin fazla olmasıdır. Ürünün başlangıcında, ürünün etek ucunun marullaşarak çabuk deforme olmasını engeller. İsteğe bağlı olarak sadece lastik örgüden oluşan ürünlerde vardır.Dokuma makinalarından ayrı olarak çözgü ipliklerinin ayrı ayrı kontrol edilebildiği jakartezgahlarında dokunan kendi deseni mevcut olan kumaş.

Farklı renkler ve zemin dokusu üstünde karışık desenli dokuma.İplik uçlarını aşağıya indirip uçları teker teker malyon demirine bağlamak, Makineyi çalıştırıp, makinenin çalışmasını sağlamak…Kopan karmaşık renkli iplikleriyle çözgü tellerini bağlamak, Bitmiş olan iplik bobinleri yerine yeni bir iplik bobinlerini değiştirmek, Jakar lastik Alanlar Dokuma  Dokunan eşyaları üzerindeki iplik fazlalıklarını kesme işlemini yapmak, mekiği hazırlamak, Dokunacak halıya desen veren naylon iplikleri tezgah üzerindeki ayaklara takmaktır.

HERTÜRLÜ TEKSTİL LASTİĞİ ALANLAR 
Tekstil lastiği alanlar, tekstil lastiği alınır, her türlü lastik alanlar, lastik alımı yapanlar, Jakar lastik alanlar, konfeksiyon lastiği alanlar, baksır lastiği alanlar, her santim lastik alanlar,
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam208
Toplam Ziyaret198999
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.382232.5119
Euro34.402534.5404
Saat