• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Kumaş Alan Elbiselik Kumaşlar

Kumaş Alan Elbiselik Kumaşlar 05322482372

 – 

Lif içeriği ve malzemenin nasıl üretildiği, leke çıkarmada muazzam bir değişiklik yaratır ve ayrıca bir giysinin nasıl yıkanması gerektiğini tanımlar. Gerçek ve iyi sonuçlar için, elbiselerin farklı türdeki kumaş malzemeleri hakkında seğirme bilgisine sahip olmak uygundur. Tekstil Sözlüğü, giyim bakım etiketlerini yorumlamanıza yardımcı olacaktır. Her birimiz farklı kumaşlardan yapılmış giysiler taşıyoruz.

Çamaşırhanelerle ilgili bir sorununuz varsa veya başka ikilemlere kapılırsanız. Öyleyse, görünüşe göre farklı kumaş türlerinin özelliklerini ve özelliklerini bilmiyor olabilirsiniz. Lif içeriği ve malzemenin nasıl üretildiği, leke çıkarmada muazzam bir değişiklik yaratır ve ayrıca bir giysinin nasıl yıkanması gerektiğini tanımlar.

İşte giyim kıyafetlerinde kullanılan en popüler kumaşlar:

Pamuk doğal bir kumaştır, yatıştırıcı ve cilt dostudur, hafif, ince ve yumuşaktır. Bu nedenle, pamuk tüm renklerde mevcuttur. Gerçekten iyi nefes alır ama çabuk kurumaz. Dünyanın en popüler ve kullanılan kumaşlarından biridir.  için en çok kullanılan kumaş türüdür. Çoğunlukla kullanılan sari, takım elbise seti,atlama takım elbise , pantolon.

, yumuşak dokunuşu ve ışıltılı görünümüyle tanınır. En dayanıklı ve en güçlü doğal kumaştır. Çoğunlukla yazlık elbiseler, gelinlik, gece elbisesi ve eşarplarda kullanılır.

Keten çok sağlam ve dayanıklı bir malzemedir. Pürüzsüz ve dokunması çok güzel. Suyu çok hızlı emdiği için düzenli ütülemeye ihtiyaç duyar. Masa örtüleri, yatak örtüleri ve kıyafetlerde çağlar boyunca keten kumaş uygulanmıştır.

İpek kumaş alımı yapanlar,şifon kumaş alımı yapan,şifon kumaş metre fiyatı,naylon kumaş alan,polyester kumaş alımı yapan,polyester ip alımı yapanlar,yünlü kumaş alımı yapanlar,yün kumaş alan,

Yün yumuşaktır, dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür, bu da vücudu kış aylarında sıcak tutar. Kırışmaz ve toza, solmaya ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Çoğunlukla kazaklarda yünlü çoraplarda, yün eldivenlerde ve diğer sıcak tutan giysilerde kullanılır.

. Deri ayrıca kışın vücudu sıcak tutmak için kullanılır. Hem güçlü hem de şıktır Oldukça şık bir görünüm verir. Genellikle ceket, ayakkabı, kemer ve diğer moda aksesuarlarında kullanılır.

Georgette, hafif, mat görünümlü ve krep yüzeyli bir kumaştır. Opaktır ve şifondan biraz daha ağırdır. Kullanım amacına göre 20 gram, 40 gram, 60 gram gibi gramajlarda mevcuttur. , moda endüstrisinde çok talep görüyor. Tasarımcı kıyafetlerinin çoğu Georgette’den yapılmıştır.

, orijinal olarak ipekten imal edilen çok dayanıksız bir kumaştır. Georgette’den daha pürüzsüz olmasına rağmen. Her renge kolayca boyanabilir ve gece kıyafetleri, önlükler, elbise’ler için kullanılabilir.

Naylon, polimerlerden oluşan sentetik bir kumaştır. Gerilebilir ve yüksek elastikiyet özelliklerine sahip güçlü bir kumaştır. Çok uzun ömürlüdür ve aşınma ve yıpranmadan etkilenmez. Bu kumaş, paslar, mantarlar ve böcekler gibi bu tür tipik kovuculara karşı son derece bağışıktır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam204
Toplam Ziyaret217243
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438
Saat