• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Kot Kumaş Alan Ve Parça Kot Alan

Kot Kumaş Alan Parça Kot Alan 05322482372

Kot kumaş metre fiyatı,kot kumaş satan yerler,kot kumaş alan yerler,kot parçası nereye satılır,kot kumaş kimler alır,ucuz kot kumaş nerede bulurum,denim kumaş nereye satılır,denim kumaş kim alıyor,

“Denim” kelimesinin kendisi nadiren halk arasında kullanılmaktadır.  “Kot pantolon” veya “kot” kelimesi daha sık kullanılır. Her durumda, bu malzeme insanlığın en ustaca icatları arasında sıralanabilir. Bu özel güç, dayanıklılık, pratiklik ve güzellik ile ayırt edilir. Kot pantolondan yapılmış bir ürün muhtemelen 1-100 yaş arası herkesin gardırobundadır.

 Kot kumaş metre fiyatı,kot kumaş satan yerler,kot kumaş alan yerler,kot parçası nereye satılır,kot kumaş kimler alır,ucuz kot kumaş nerede bulurum,denim kumaş nereye satılır,denim kumaş kim alıyor, Kot Kumaş Alan Parça Kot Alan Kot kumaş alanlar, kot kumaş alınır, parti kot kumaş alanlar, stok kumaş alanlar, toptan kot kumaş alanlar, Spot kumaş alanlar, parça kod kumaş alanlar, kot parçaları alınır, parça kod kumaş alım satımı yapanlar,  “Denim” kelimesinin kendisi nadiren halk arasında kullanılmaktadır.  KOT KUMAŞ SATIN ALINIR. “Kot pantolon” veya “kot” kelimesi daha sık kullanılır. Her durumda, bu malzeme insanlığın en ustaca icatları arasında sıralanabilir. Bu özel güç, dayanıklılık, pratiklik ve güzellik ile ayırt edilir. Kot pantolondan yapılmış bir ürün muhtemelen 1-100 yaş arası herkesin gardırobundadır.Hasattan sonra, ham pamuk kirden arındırılır, gevşetilir ve uzun sıralar halinde şekillendirilir, ardından iplikler eğrilir, istenen renge boyanır ve bir  yapılır. Şu anda, kot bileşimine az miktarda sentetik  eklenir bu, bitmiş giysilere ek güç verir.

Kotların yapısı eğirme türüne bağlıdır.  dokumada en yaygın kullanılan yöntem, boyanmış çözgü iplikleri boyanmamış atkı iplikleriyle iç içe geçtiğinde 3: 1’dir. Sonuç olarak, ön tarafın mavi şeritleri beyaz arka tarafla birleştirilir.

Ek sınıflandırma, kolayca tanınabilir diyagonal bir kumaş deseninin konumuna dayanmaktadır.

. Sadece çözgü iplikleri boyanır. Karakteristik rengi vermek için doğal indigo boyası kullanılmıştır. Ve resmin kendisi üç tiptedir: ip (en popüler), döngü ve boyutlandırma.

Bazı insanlar  pantolonun mavi malzemeden yapılmış herhangi bir dar pantolon olarak adlandırılabileceğini düşünüyor. Bu doğru değil.  geleneksel olarak denim veya onun çeşitlerinden yapılır. Diğer malzemelerden yapılmış giysiler kottan başka her şey olabilir. Ve bu pratik, kullanışlı ve ucuz şeylerin tüm hayranları bunu biliyor.

Bu kot modeli vücuda tam oturur ve alt kısımda daraltılır. Uyum kesinlikle herhangi biri olabilir: yüksek, orta veya düşük. Sıska, kural olarak pamuk ve elastandan oluşan elastik ve oldukça ince bir kumaştan dikilir (daha fazla esneklik için malzemeye eklenir, böylece pantolon vücuda sıkıca oturur).

Sıska, sıska kızlar için en iyisidir. Elastan bileşimi sayesinde bu model vücuttaki her kırışıklığı vurgular.

 Bununla birlikte, son zamanlarda mağazalarda bu kot modelini aşırı kilolu kızlar için büyük beden olarak bulabilirsiniz. Temel fark, kumaşın yoğunluğudur. Pantolonun sorunlu bölgelere vurgu yapmaması için daha yüksek olmalıdır. Yine de, kilolu kızlar bu tür kotları seçerken dikkatli olmalıdır.

. Herhangi bir ayakkabı onlarla uyumlu bir şekilde birleştirilir. Sıska silueti görsel olarak gerer ve bacakları daha ince yapar , böylece kızlar topuklu ayakkabı alabilirler. Örneğin: bale, mokasen, mokasen. Bu tarz kot pantolonlar ve kısa botlarla iyi görünün.


Bunun istisnası, büyük bir platformdaki ayakkabılar. Görsel olarak ayaklar daha hantal göründüğü için sıska giyilmesi tavsiye edilmez.

 pantolon, atletik ayakkabılarla harika görünür. “Çirkin” spor ayakkabılar veya düzgün spor ayakkabılar – her iki seçenek de uzun süre alakalı görünecektir. Çizmeler de bu kot modeli için iyi bir eştir.

. Kışın, hem botlar hem de çeşitli bot modelleri – kaba askeri tarz, topuklu ve diz boyu veya bot çorapları ile temiz – iyi seçenekler olacaktır. Son model jean pantolonlara çok yakışacaktır çünkü bunlar genellikle ince ve elastik malzemeden yapılmıştır.

. Kısacası, bale ayakkabıları, sandaletler ve klasik pompalar veya lastik botlarla eşit derecede başarılı bir şekilde birleştirilebilecek kadar çok yönlü bir modeldir (bu, yağmurlu ve kirli havalarda sizi “memnun edecektir”).

Tamamen farklı şeylerle birleştirilebilirler : n dantel bluzlara. Her gardıropta uygun eşyalar bulabilirsiniz.

. Daha resmi bir görünüm için, yapılandırılmış bir blazer giyin. Oxfords veya klasik pompalar, böyle bir yay için ayakkabı olarak uygundur. Böyle bir ceketi en uygun ekleme, basit bir temel tişört veya düz kesim bir gömlek olacaktır. Daha rahat bir kıyafet için spor ayakkabılar kullanılabilir.

Uzun tişörtler, tişörtler ve hırkalar için, dar , düşük hızlı ayakkabılar – bale daireleri, mokasenler vb.

İnce kadınlar için iyi bir kombinasyon, yüksek katlı bir sıska ve gömme bir üst kısımdır.

Kot kumaş metre fiyatı,kot kumaş satan yerler,kot kumaş alan yerler,kot parçası nereye satılır,kot kumaş kimler alır,ucuz kot kumaş nerede bulurum,denim kumaş nereye satılır,denim kumaş kim alıyor,

. Serin havalarda bu kot modeli deri ceket, palto, trençkot ile giyilebilir. Görünümünüzü bir kapüşonlu ve kalın spor ayakkabılarla tamamlayın, bu sezon rahatlık ve stil bir arada sunuluyor.

Hem yüksek topuklu hem de alçak topuklu botlarla birlikte sıska bir görünümle birlikte büyük boy bir kazak veya panço çok etkileyici.

 Kilolu kızların bu kot versiyonunu uzun bir gömlek, tişört, hırka ile birleştirmesi en iyisidir. Küçük bir numara, figürün güzel oranlarını görsel olarak koruyacak ve daha ince hale getirecektir. Bunu yapmak için, üst kısmın uzunluğu kalçalarınızın en dar kısmı seviyesinde bitmelidir. Kilolu kızların topuklu ince ayakkabılar giymesi daha iyidir. Bu, şekli görsel olarak uzatacak ve bacakları uzatacaktır.

 pantolonlar sıradan bir ofis, okul veya üniversite için mükemmeldir. Bir ceket, gömlek ve bluzla iyi gidiyorlar. Geniş ve geniş bir çanta bir alışverişçi veya küçük bir debriyaj – hepsi görüntüyü tamamlamak için uygun olacaktır

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam189
Toplam Ziyaret217228
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438
Saat