• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Kilo Kumaş Fiyatları Ve Kilo ile Kumaş Alan

Kilo Kumaş Fiyatları Ve Kilo İle Kumaş Alanlar 05322482372

Kilo Kumaş fiyatları,İhracat fazlası kumaş fiyatları,İHRAC fazlası kumaş satanlar,Parça penye kumaş satanlar,Parça kumaş satanlar,Parça Kumaş Eminönü,Parça kumaş satanlar Bursa,Kiloluk kumaş izmir,İstanbul kilo kumaş fiyatları,Ankara kilo kumaş fiyatları,mersin kilo kumaş fiyatları,Antalya kilo kumaş fiyatları,Balıkesir kilo kumaş fiyatları,zeytinburnu kilo kumaş fiyatları,merter kilo kumaş fiyatları,çorlu kilo kumaş fiyatları,Çerkezköy kilo kumaş fiyatları,

 ilmeklerinin birbirine geçmesiyle oluşan bir yapıdan oluşur. Bu terim, ipliğin, bir sonraki yatay sıradaki karşılık gelen ilmekle dikey olarak ayrı ayrı kilitlenen ilmek sıraları oluşturmak için yatay olarak beslenmesi nedeniyle kullanılır. İki örgü ‘iğnesi’ ve bir yumak iplik kullanılarak elle üretilebilen örgü türüdür. Örgü makineleri tipine göre düz kumaş veya boru şeklinde kumaş üretebilir. Birbirine bağlı ilmeklerin, Galler adı verilen dikey sıralar ve kurslar adı verilen yatay sıralar oluşturduğu görülecektir.  düzgün bir şekilde damar üzerindeyse, teller ve kurslar 90 0’da kesişir ve bu nedenle, tane söz konusu olduğunda çözgü ve atkının yönlü eşdeğeridir.

 Basit bir örgü kumaşın stabilitesi, sıradan bir dokumanınkinden çok daha azdır çünkü üzerine uygulanan herhangi bir gerilim hiçbir zaman bir iplik hattı boyunca olmayacak, ancak herhangi bir yönde gerilebilmesi için ilmek yapısını deforme edecektir.

 Bu basit yapı, yukarıdan aşağıya doğru çok kolay bir şekilde çözülebilir ve bir ilmek oluşturan iplik koparsa, hemen ilmekleri serbest bırakır, böylece gerilim altında hızla genişleyen ve uzayan bir “merdiven” oluşur. Basit tip örme kumaşların dengesizliği, giysiler için kullanımlarında sınırlayıcı bir faktördü.

 Bir zamanlar çorap ve iç çamaşırı, bu tip kumaştan yapılan giysilerin ana yığınını oluşturuyordu çünkü şekiller basit tutulabiliyordu ve örme yapının esnemesi, karmaşık kesim veya şekillendirme olmaksızın sıkı bir uyum elde edilmesini mümkün kılıyordu. , gelişmiş makinelerin ve tekniklerin, bazı durumlarda stabil olarak dokunmaya eşit olan karmaşık yapılarda örme kumaşlar üretmesi ve ayrıca üreticiler ve tüketicilerin daha alışık olması nedeniyle, birçok giyim kullanımında artık güçlü bir şekilde dokuma ile rekabet etmektedir. Gerilebilir malzemelerin işlenmesi ve kullanılması, böylece örme kumaşlara karşı önyargı artık bir zamanlar olduğu kadar mevcut değildir. Kumaş laminasyon ve yapıştırma teknikleri.

 – dokuma nedeniyle – tamamen farklı görünen iki yüzü vardır: Üst kısım çok pürüzsüz ve parlak iken alt kısım mat ve kadifemsi. Saten böylece saten ve özelliklerini mükemmel bir şekilde birleştirir.

 Saten hakkında daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa burada özel olarak ipek saten konusunda bir sayfa oluşturduk.

Örgü olarak da bilinen dokuma, dönüşümlü iki S ve Z atkı krep ipliğinden oluşurken, çözgü iplikleri normal bükümlü ipliklerden oluşur. Atkı ipliği bir çözgü ipliğinin altından ve daha sonra en az iki çözgü ipliğinin üzerinden geçirilir. Bu, parlak ve mat görünümlü bir yan yaratır.

 olası kullanımları çok yönlüdür: Harika parlaklığı ve ağır örtü sayesinde bu ipek kumaş, şık gece kıyafetleri ve aksesuarlar için uygundur. Kaliteli yatak çarşafları ve iç çamaşırları da genellikle bu yüksek fiyatlı malzemeden yapılır.

ŞİFON KUMAŞLAR BURADAN BAKINIZ..

 Renkler çok sıkı dokunan bu malzeme üzerinde kendi kendine oluşuyor, bu yüzden daha hafif bir renklendirme tercih edilmeli.

 Teklifler: Burada bul doğal beyaz saten ipek kumaşlar boyalı içinde 85 renk ; Krep satenden yapılmış ipek eşarplar ve ipek eşarplar burada mevcuttur.

Krep georgette, ipek kumaş ilk bakışta çok benzer göründüğü için genellikle şifon ile karıştırılır. Bununla birlikte, ipek şifonun aksine, krep georgette’den yapılan ipek kumaş çok daha sıkı bir tutuşa ve daha güçlü bir duruşa sahiptir.

 yapılan ipek kumaş, çözgü ve atkıda S bükümlü iki iplik ve Z bükümlü iki iplik kullanılarak düz bir dokuma olarak dokunur.

, örneğin, hacimli gelinlik ve cüppelere dolgunluk kazandıran kombinezonlar ve saten elbiseler için bir malzeme olarak kullanılır. Krep georgette, aplike ve astar olarak da popülerdir. Hafiflik, yumuşaklık ve şeffaflık ile nispeten yüksek sertlik arasındaki zıtlıklar, krep georgette’i ilginç bir malzeme yapar
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam102
Toplam Ziyaret211787
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.784832.9162
Euro35.145635.2864
Saat