• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Müslin Kumaş Alanlar

MÜSLİN KUMAŞ ALANLAR VE MÜSLİN KUMAŞ ALAN FİRMALAR ARIYANLARA İSTANBUL KUMAŞ ALAN TEKSTİL 05322482372

                                    MÜSLİN KUMAŞ ALANLAR 

Müslin Kumaş Alanlariplikleri kıvrak, pürüzsüz, ince ve düzgün dokunmuş bir kumaş türüdür. Bu kumaştan yapılmış olan bez, örtü, battaniye, pike gibi tekstil ürünlerine de müslin denmektedir. 

Düz dokunmuş pamuklu bir kumaş olan müslin Kumaş Alınır çok farklı kalınlıklarda üretilmektedir. Genellikle düz renk olan müslin kumaşın şeffaf ince dokumalardan daha kaba dokumalara kadar pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır.

Müslin kumaş Alımı Yapanlar dünyanın en eski dokuma kumaşları arasında yer alır. İlk kez Mısırlılar tarafından bebek kundaklamak için kullanılmıştır.

Muslin Kumaş Alan ise ilk üretildiği yer olduğu söylenilen Irak’taki Musul kentinden almıştır. Müslin kumaş alanlar, Müslin kumaş alınır, Müslin kumaş alan yerler, Müslin kumaş alan firmalar, desenli Müslin kumaş alanlar, düz Müslin kumaş alanlar, Müslin kumaş kime satabilirim, müslin kumaş kim Alır

Müslin Kumaş Alanlar Ne İşe Yarar?

Doğal ve yumuşacık dokusu müslin kumaşları, daha çok bebekler için kullanılan bir kumaş türü haline getirmiştir. 

Nefes alan dokusu, terletmeyen özelliği ve anti-alerjik yapısı müslin Kumaş Alan bezlerin kundak, bebek ağız bezi, omuz bezi, puset örtüsü, bebek battaniyesi ve havlusu gibi farklı ihtiyaçlar için kullanılmasına olanak sağlamıştır. 

Çok amaçlı örtü olan müslinin bebek bakımı dışında da kullanıldığı alanlar vardır. 

Kolay kuruma özelliği müslin bezleri deniz kenarında peştemal ve havlu olarak kullanılmasını sağlamıştır. Ayrıca şal ve diz battaniyesi gibi farklı kullanımlar için de müslin kumaşlar tercih edilmektedir.

MÜSLİN KUMAŞ ALIYORUM 
Müslin kumaş alanlar, Müslin kumaş alınır, Müslin kumaş alan yerler, Müslin kumaş alan firmalar, desenli Müslin kumaş alanlar, düz Müslin kumaş alanlar, Müslin kumaş kime satabilirim, müslin kumaş kim Alır 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam159
Toplam Ziyaret215831
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Saat