• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Bluz Nasıl Yıkanır Buluz Kumaşı Alanlar

Bluz Nasıl Yıkanır? Kumaş Alanlar 05322482372
İpek gömlek Nasıl yıkanır,Karışık renkli kıyafetler nasıl yıkanır,Renkli çamaşırlar hangi programda yıkanır,Hangi renkler birlikte yıkanır,Yıkanacak kıyafetler nasıl ayrılmalı,Siyah beyaz çizgili kıyafetler nasıl yıkanır,Beyaz çamaşırlar nasıl yıkanır,Renkliler kaç derecede yıkanır,

Bluzları nasıl nazikçe yıkanır? Bluz kumaş alanlar, bluz kumaş alan yerler, bluz kumaş alan firmalar, bluz kumaş alan firmalar telefonu, bluz kumaşı kim alır, bluz kumaş kimler alır, bluzluk kumaş alanlar,

 İpek gömlek Nasıl yıkanır,Karışık renkli kıyafetler nasıl yıkanır,Renkli çamaşırlar hangi programda yıkanır,Hangi renkler birlikte yıkanır,Yıkanacak kıyafetler nasıl ayrılmalı,Siyah beyaz çizgili kıyafetler nasıl yıkanır,Beyaz çamaşırlar nasıl yıkanır,Renkliler kaç derecede yıkanır, Bluzları nasıl nazikçe yıkanır? Bluz kumaş alanlar, bluz kumaş alan yerler, bluz kumaş alan firmalar, bluz kumaş alan firmalar telefonu, bluz kumaşı kim alır, bluz kumaş kimler alır, bluzluk kumaş alanlar,Doğru adımlar, sık sık yıkasanız bile bluzlarınızın renk ve kumaş yapısını korumaya ve tekstillerinize uzun bir ömür sağlamaya yardımcı olur. Aşağıdakiler hakkında daha fazla bilgi edinin:

  •  doğru ön sıralama
  •  uygun deterjan
  •  doğru doldurma miktarı
  •  yıkama programının seçimi
  • uygun çamaşır kurutma

Doğru şekilde önceden sıralayın

Kumaş alan. Benzer renkleri ve malzemeleri yalnızca bir yıkamada yıkayın. Pamuk, streç pamuk veya jarsedennispeten duyarsız bluzlar tambura birlikte konulabilirken, ipek, saten, şifon veya ketenden yapılmış bluzlar ayrı ayrı ve özellikle nazikçe yıkanmalıdır. Renk bozulmasını veya gri pusu önlemek için beyaz sadece beyazla yıkanır – bununla ilgili daha fazla bilgiyi deterjanlar bölümünde bulabilirsiniz.

Kırmızı veya siyah gibi kolayca silinen çok güçlü renkler ters çevrilir ve benzer renklerle yıkanır. Maksimum sıcaklık 40 ° ‘dir. İpucu: Sonuç olarak bluzların hijyenik olarak temizlenemeyeceğinden endişeleniyorsanız, çamaşırlara hijyenik bir durulama başlığı (yumuşatıcı gibi kullanılacak) ekleyebilirsiniz. Bu şekilde, su sıcaklığından bağımsız olarak tüm bakterilerin yaklaşık% 99’u tekstil ürünlerinden uzaklaştırılır.

Uygun deterjan kullanın

Kilo İle Parça Kumaş Satanlar. Beyaz pamuklu bluzlar, az miktarda ağartıcı içerdiğinden ve böylece renk bozulmasını veya gri pusu ortadan kaldırdığından, en iyi ağır hizmet deterjanıyla yıkanır. Tam da bu nedenle sadece açık renkli tekstiller için uygundur. Renkli bluzlar, rengi hızlı ve lif dostu renkleri veya hafif deterjanları tolere eder. Sıvı deterjanın dozlanması daha kolaydır ve tamburda toz kalıntısını önler.

İpek veya yün gibi diğer malzemelerden yapılan bluzlar özel deterjanlar gerektirir. Parti kumaş alan. Saf ipekten yapılmış çok değerli ipek bluzlar en iyi şekilde elde ve ipek bir deterjanla yıkanır. Suni ipek veya karışık kumaşları hafif bir deterjanla yıkayabilirsiniz. Görünür kir veya leke yoksa, burada el yıkama da önerilir.

Doğru yük kapasitesini ve yıkama programını seçin

İdeal kapasite, tamburunuzun toplam hacminin yaklaşık 2 / 3’üdür. Genellikle bu 6 ila 7 bluzla elde edilir. Tamburda ne kadar çok yer varsa, yıkama sırasında çamaşırlar o kadar az kırışır.

Gömlek Kumaş Alan. Yıkama programını başlatmadan önce, daha ayrıntılı bilgi için bluzlarınızdaki etiketlere bakın. Etikette özel uygulama veya bakım talimatı bulunmayan beyaz pamuklu bluzlar, normal bir 60 ° programla yıkanabilir. Kumaşların lekelenmesini veya solmasını önlemek için renkli bluzlar için maksimum 40 ° ‘lik hassas yıkama programı önerilir. Hassas ayarı, aşınmayı ve kırışmayı en aza indirmek için genellikle düşük sıkma hızı ve daha fazla su ile yıkar. Bazı çamaşır makinelerinde hız manuel olarak da ayarlanabilir – bu, tekstil ürünlerini nazikçe kurutmak için pamuklu yıkama programında da yapabilirsiniz.

Bluzları düzgün kurutmak

Kiloluk Parça Kumaş Satanlar.Yıkamadan sonra çamaşırları tamburdan ne kadar çabuk çıkarırsanız, kelimenin tam anlamıyla o kadar az kırışık ütü yapmanız gerekecektir. Bluzlarınızı bir elbise atı üzerinde veya bir kurutucuda kurutabilirsiniz. Çamaşır kurutucunun avantajı, ütülemeden önce bluzunuzu biraz yumuşatan kendi kırışık önleme programlarına sahip olmasıdır. Ancak burada dikkatli olunması önerilir: Tüm tekstiller kurutucuya konulamaz, en kötü durumda çekerler. Bu nedenle, etiketteki kurutucu sembolüne dikkat edin:

Yıkamadan önce ilk leke yardımcısı

Armürlü Kumaş nedir? Çoğu kişi için iyi bilinen bir sorun: Konferanstan hemen önce bir aksilik olur ve bluzun üzerinde kahve, yağ veya sos lekesi şeklinde iz bırakır. Leke çıktıktan sonra genellikle çok geç olsa da, bluzunuzu işte bulabileceğiniz birkaç basit yöntemle kısa sürede tedavi edebilirsiniz. Kirlenme, genellikle etkilenen bluz çamaşır makinesinde bitmeden işlenmelidir. Bazı lekeler sadece sıcak su eklediğinizde oraya gerçekten ulaşır

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam205
Toplam Ziyaret217244
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438
Saat