• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Kilo Kumas Fiyatları İstanbul İçin

Kilo Kumaş Fiyatları İstanbul Kumaş Alanlar 05322482372

Metraj kumaş kilo fiyatları,kiloyla topbaşı kumaşlar,tüvit kumaş kilo fiyatları,İstanbul kilo kumaş fiyatları,parti sonu kumaş satın alanlar,seri sonu kumaş alanlar,seri sonu kumaş alanlar,seri sonu kumaş fiyatları,parça kumaş nereden alınır,topbaşı kumaş kilo ile nerede satılır,kiloluk kumaş nerede satılır,zeytinburnu parça kumaş satan yerler,zeytinburnu kumaş pazarına nasıl gidilir,kumaş Pazar yerlerine nerelerde,kumaş satanlar nerelerde,

– likralı kumaş likralı ip likralı kot kumaşlar likralı gabardin streç denim kumaş. Tipik olarak streç, doğal iplerin eklenmesiyle bir elastan, likra veya spandeks karışımından oluşur.  yapılmış kıyafet satın alırken, üründen çıkan dirsek veya dizler konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Kumaş şeklini mükemmel bir şekilde korur. Bileşime dahil edilen doğal lifler, en iyi aşınma direnci ve esneklik kombinasyonunu sağlar.

Saten kumaş alan en dayanıklı ve güzel pamuklu kumaşlardan biridir. Pürüzsüz bir yüzeye sahiptir, higroskopiktir, şeklini mükemmel şekilde korur. Saten, tekstil endüstrisinin hemen hemen tüm alanlarında kullanılmaktadır. Ondan şık elbiseler, çocuk kıyafetleri, yatak takımları vb. Dikilir.

Saten ürünlerin ilk yıkamasının 40 dereceden yüksek olmayan bir sıcaklıkta yapılması arzu edilir, ardından . Yıkamadan sonra, şeyler kural olarak küçülmez. Saten giysilerin dikişli tarafından 60 dereceyi geçmeyen bir sıcaklıkta ütülenmesi mümkündür.

aristokrasisinin kişileştirilmiş bir kumaşıdır. Tüvitin anavatanı, malzemenin daha sonra doğal renklerle boyanan yerel koyun yününden yapıldığı İskoçya’dır. Tüvitin ayırt edici bir özelliği, “kaz ayağı” dokusu ve desenidir (balıksırtı, kafes). Bu harika  rüzgardan ve soğuğa karşı mükemmel koruma sağlar, kırışmaz, çok uzun ömürlüdür, pahalı ve saygın görünür.

Tüvit erkeklerin şapka ve ve hatta ayakkabı yapımında kullanılır.

 Kadınlar arasında tüvit modasının kurucusu, yakasız ceket ve etekten oluşan ünlü tüvit takımını moda dünyasına tanıtan  oldu.

Genellikle tüvit giysilerin giyen kişiden çok daha yavaş yıprandığı söylenir. Ve birçok yönden bu doğrudur: tüvit ürünleri çok uzun süre hizmet eder, ancak her pahalı şey gibi tüvit giysilerin de uygun bakıma ihtiyacı vardır. Ve sadece bir kuraldan oluşur: tüvit kıyafetlerini yalnızca kuru temizlemecilerde temizlemeniz gerekir.

 Triko ülkemizde en çok sevilen kumaş çeşitlerinden biridir. Trikoya kumaş demek tamamen doğru olmasa da, triko ipliklerle değil, ilmekleri örerek yapılır. Örme ürünler giymek için en pratik olanıdır, hem iş hem de akşam etkinlikleri için uygundurlar. Trikodan çok çeşitli giysiler yapılır: ofis işleri için elbiseler, gençler ve çocuklar için şık elbiseler, düz yazlık elbiseler vb.

 çok çeşitli giysilerin üretiminde yaygın olarak kullanılan bir kumaştır ve tüketici mülkleri sayesinde hızla dünya çapında tanındı. Kumaş gerilmez, figürün tüm avantajlarını vurgular, silueti düzeltir, şeklini mükemmel şekilde korur, rengini kaybetmez. Etkili kısa ve uzun elbiseler Fransız trikolarından yapılır.

 ellerinizle 40 dereceyi geçmeyen bir sıcaklıkta yıkamanız tavsiye edilir. Yıkandıktan sonra ürünün yatay bir yüzeye serilmesi ve cam su kurutucuya aktarıldıktan sonra tavsiye edilir. Hafif ısıtılmış ütüyle ütülemeye izin verilir.

Tül hücrelerden oluşan şeffaf bir ağ kumaştır. Tül, geçen yüzyıllarda ortaya çıktı ve bale ve süslü elbise dikerken yaygın olarak kullanıldı. Modern sentetik katkı maddeleri, daha fazla esneklik eklemeyi mümkün kıldı ve yemyeşil kıyafetleri dikerken neredeyse vazgeçilmez hale getirdi. Ayrıca tül buruşmaz, ekonomik değildir, kirlenmeye karşı dayanıklı değildir. Tül bir yıldönümü, doğum günü veya başka bir tatil için gece elbiseleri dikmek için kullanılır; zarif çocuk elbiseleri; bale etekleri, süslü elbiseler ve tabii ki gelinlikler.

Pahalı bir şeyi katmanlı tül etekle temizlemek oldukça zordur, bu zor görevi bir uzmana emanet etmek daha iyidir. Sade bale etekleri ya da çocukların şık elbiselerine gelince, hiçbir şey çaba sarf etmeden ılık suda yıkamak yeterlidir. Yıkanan ürün sıkılmaz, sadece kuruması için asılır. Yine de tül üzerinde kırışıklıklar oluşmuşsa, ürünü nemli bir bezle ütülemeniz önerilir.

 genel özellikleri olan hafif, yarı saydam bir kumaştır: havadarlık, şeffaflık, iyi örtü. Bu nitelikler sayesinde, en basit kesimdeki şeyler bile zarif ve avantajlı görünüyor. Şenlikli, akşam ve düğün kıyafetleri, malzeme çok ince olduğu ve kolayca zarar gördüğü için ağırlıklı olarak şifondan yapılır.

ürünleri ağartıcı kullanmadan sadece elde yıkamak gerekir. Güneş ışığından uzakta kurutulması tavsiye edilir.

 oldukça yoğun, hafif, rahat, ama aynı zamanda. Bu malzeme pamuk veya viskon lifleri içerir. Yunan tarzında güzel elbiseleri, birçok romantik kıvrımla elyaftan dikmek kolaydır.

Kumaş temel özellikleri: havanın geçmesine izin verir ve nemi emer, güneşte solmaz, mükemmel şekilde örtülür, kolayca boyar, ancak aynı zamanda temel ürünler “küçülebildikleri” için en hassas bakımı gerektirir. Yıkandıktan sonra. Bu nedenle, hafif deterjanlar kullanarak düşük hızlarda hassas bir makinede yıkamak için zımba telini yıkamanız önerilir
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam127
Toplam Ziyaret215799
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Saat