• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Viskon Parça Kumaş Satan Kumaş Alan

Viskon Parça Kumaş Satanlar Kumaş Alan 05322482372

Parça viskon kumaş,parça viskon kumaş satanlar,parça viskon satışı,parça viskon kilo satışı,parça viskon satışı yerleri,parça viskon alanlar,viskon parçası alanlar,viskon elbise kumaşı,viskon iplik alan,parti viskon kumaş alanlar,stok viskon alanlar,spot viskon alanlar,kilo viskon fiyatları,parti turlu viskon,stok turlu viskon,spot turlu viskon,likralı viskon,likralı viskon kumaş viyatları,

 Parça viskon kumaş,parça viskon kumaş satanlar,parça viskon satışı,parça viskon kilo satışı,parça viskon satışı yerleri,parça viskon alanlar,viskon parçası alanlar,viskon elbise kumaşı,viskon iplik alan,parti viskon kumaş alanlar,stok viskon alanlar,spot viskon alanlar,kilo viskon fiyatları,parti turlu viskon,stok turlu viskon,spot turlu viskon,likralı viskon,likralı viskon kumaş viyatları, Viskon kumaş alanlar, viskon kumaş alınır, viskon kumaş alan yerler, viskon kumaş alan firmalar, dokuma viskon kumaş alanlar, örme viskon kumaş alanlar, penye viskon kumaş alanlar,Viskon Parça Kumaş Satanlar. TANIM: VİSKON NE YAPILIRViskon 

Selülozik elyafların toplam suni ve sentetik elyaf üretimindeki payı 2012’de yüzde 9,3 oldu. Almanya, Batı Avrupa’da büyük bir suni ve sentetik elyaf ihracatçısıdır. Selüloz elyafları burada dünya pazarına göre yüzde 31 daha güçlü temsil edilmektedir.

“Viskon Kalite Çemberi” 1988’den beri mevcuttur  ve kullanım kalitesi ve viskon bakımı için kriterler tanımlamıştır. Mukavemet, uzama, kenar aşınma direnci, aşınma direnci ve bükülme direnci, boyutsal stabilite, buruşma direnci, renk haslığı ile kayma ve dikiş kaymasına karşı direnç için minimum gereksinimler belirlendi. Ek olarak, kaba ve ince işlenmiş kumaşlar arasında genel bir ayrım yapılabilir.

Selüloz için çam, kayın, okaliptüs veya ladin gibi ağaç türleri kullanılır. Odun, selülozu ayırmak için kostik soda içine yerleştirilir. Daha fazla karbon disülfür ekledikten sonra yapışkan bir kütle oluşur. Bu da bir iplik oluşturmak için nozüllerden atılır. Nihai ürün yüzde 90 doğal selüloz ve diğer bileşenler mum ve pektinden oluşur.

 bakımı yaparken aşağıdakileri göz önünde bulundurmalısınız:

Kumaşı çamaşır makinesinde 40 ° C’ye kadar çamaşır filesinde ve sıvı deterjanla yıkayın.

Tamburu doldurun sadece üçte biri dolu olmalıdır.

 çamaşırları damlayarak kurumaya bırakın.

Malzeme sıkma döngüsü ve kurutucu için uygun değil.

Yalnızca en düşük ayarda ve nemli olduğunda demir viskon.

Viskon, sık yıkamalar için uygun değildir.

Viskondan yapılmış bluzlar, ceketler vb. Şu avantaj ve dezavantajlara sahiptir:

Viskon, rayon olarak da bilinir. Doğal lifler gibi cilt dostudur ve kumaşta oluşan ter kokusunu engeller.

Kimyasal olarak işlenmiş bir elyaf olan viskon, doğal elyafların mukavemetine ulaşmaz.

 iyi soğutma özelliklerine sahiptir.

Neden farklı nakış ipliği türleri var?

Farklı  türlerinin sunulmasının birkaç nedeni vardır: işlemenin görünümü ve hissi, üretim süreçleri, tekstillerin bakımı ve kullanımı, maliyetler ve üretkenlik, çevresel uyumluluk ve kalite ile ilgili farklı gereksinimler.

 Belirli ipliklerle önceki nakış deneyiminize dayalı olarak zaten kişisel bir tercihiniz olabilir. Ve muhtemelen fark etmişsinizdir, tasarıma bağlı olarak, her ipliğin eşit derecede uygun olmadığını fark etmişsinizdir.

En yaygın  nakış iplikleri –  ve polyesterden yapılanlar – her birinin kendi güçleri ve sınırlamaları vardır ve bu nedenle farklı uygulamalar için en uygun olanıdır.

 Çoğu durumda, iki iplikten biri standart bir tasarımı işlemek için yeterlidir. Bununla birlikte, bir iş parçacığını ne zaman ve diğerini ne zaman kullanacağınız konusunda net olmalısınız.

 İki tür iplik farklı şekilde yapılır. Bu nedenle, belirgin parlaklıklarına rağmen, her ikisi de biraz farklı bir görünüme sahiptir. ışıkta harika, ipeksi ve ince bir parlaklık ortaya çıkarır. Polyesterin güçlü, oldukça basit bir parlaklığı vardır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam204
Toplam Ziyaret217243
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438
Saat