• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Astar Alanlar

ASTAR ALANLAR VE POLYESTER ASTAR ALANLAR ARAYANLARA İSTANBUL KUMAŞ ALAN TEKSTİL FİRMASI HİZMETİNİZDE 05322482372

                                               ASTAR ALANLAR


astar kumaş kime satabilirim, astar kullanılmasının amaçları: 
- Giysiye ısıtıcı özellik katmak. 
- Kumaşın dayanıklılığını arttırmak. 
- Giysinin esnemesini önlemek ve formunu korumaktır. 
ASTAR KUMAŞ ALANLAR kumaşlar genellikle sentetik liflerden (polyester astar alan firmalar, poliamid gibi) elde edilir. Astar kumaş alanlar yumuşak ve ince olanı tercih edilmelidir. Ancak manto, palto gibi kışlık giysiler için durum değişebilir. Bu giysilerde müflon, elyaf, peluş, kürk gibi sıcak tutan astarlık kumaş alanlar tercih edilebilir. 

Modaya, yeni trendlere uygun olarak astarla tasarlanan geniş ürün yelpazemiz ile tüm tekstil sektörüne hizmet yapmaktayız. Tekstil sektöründe yeni bir anlayış getiren firmamız müşterilerinin istek ve taleplerinde en ince detayına kadar dikkat ederek kapitone, kumaş, elyaf ve astar alanlar gibi çeşitler ile üretim yapmaktadır. polyester astar alanlar,tivil astar alanlar,ipek astar alanlar,floş astar alanlar,asetat astar alanlar,tafetta astar alanlar,japon astar alanlar,kapitone astar alanlar,yazılı astar alanlar,pamuklu astar alanlar,

Tüm sektörlerde ve alanlarda kullanılan ürünlerimiz polyester tafetta astar alanlar saten astar alınır, karışımlı astar kumaş alımı yapanlar, mikro, baskılı ve jakarlı olarak tüketime sunulmaktadır. Farklı desenlerdeki astar çeşitleri ile işlenen kapitone modellerimiz; mont ve kabanlarda sıcak tutarak şık ve güzel bir görünüm yakalamaktadır.

2005 yılından bu zamana, astar çeşitliliğimiz geniş ürün yelpazemiz ve müşteri memnuniyetini esas alan anlayışımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kapitone astar alanlar ürünlerinin, çeşitliliği ve şıklığı için profesyonel yollar izleyerek tam anlamıyla memnun olacağınız bir hizmeti sizlere garanti ediyoruz. Siz, müşterilerimizin talepleri ile yolumuzu çizerek her türlü renk ve gramaj astarları kim alıyor sizler için sunuyoruz. Gelenekler içerisinde veya son modaya uygun seçeneklerimiz ile tekstil sektöründe hizmet veriyoruz.

NE TARZ ASTAR KUMAŞ ALIYORUZ GELİN ÖĞRENELİM 
polyester astar alanlar,tivil astar alanlar,ipek astar alanlar,floş astar alanlar,asetat astar alanlar,tafetta astar alanlar,japon astar alanlar,kapitone astar alanlar,yazılı astar alanlar,pamuklu astar alanlar,
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam202
Toplam Ziyaret217241
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438
Saat