• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Etek İçin Kumaş Alanlar

Kumaş Alan Etek İçin Kumaş Hertürlü Kumaş ALIYORUZ 05322482372


ETEK KUMAŞI ALAN,ETEK İÇİN KUMAŞLAR,ETEK KUMAŞI TOPLAYAN,ETEK KAÇ METRE KUMAŞ GEREKİR,ETEK KUMAŞLARI,ETEK KUMAŞ KİLO FİYATLARI,KUMAŞ PARÇASI TOPLAYANLAR,

Kumaş Alan Etek İçin Kumaş

Etek, herhangi bir kadının gardırobunun önemli bir unsurudur. Doğru seçilmiş bir stil kusurları gizleyecek ve figürünüzü çekici kılacaktır. Malzemelerin çeşitliliği geniş olanaklar sunar ve hayal gücüne yer açar. Ancak bu çeşitten etek için doğru kumaşı seçmek zor olabilir. Gelin, malzemelerin ne olduğuna ve satın alırken ne başlayacağına bir göz atalım.

Ana kumaş türleri

Kumaş Toplayanlar. Dikiş için kumaş seçimi birkaç faktöre bağlıdır: amaç, siluet, renk, mevsim, vücut tipi. Bu ilk deneyiminizse, birleştirilmesi gereken karmaşık kalıplardan kaçının. Pahalı ve işlenmesi zor malzemeler de rahatsızlığa neden olacaktır. Yıkama sırasında çekmeyen ve uzun yıllar dayanacak bir kumaş seçin. Ardından, etek kumaşlarının ne olduğunu ve özelliklerini analiz edeceğiz.

Keten, sıcak havalar için en iyi malzemedir. Bu kumaşın birçok faydası vardır. Sıcakta soğuyabilir ve ısıyı soğukta tutabilir. Ayrıca alerjiye neden olmaz, nemi hızla emer, giyilmesi rahattır ve vücudun nefes almasını sağlar. Keten kumaş alantemel dezavantajı kırışıklık ve yüksek maliyettir. Tatilde uygun görünecek etnik tarzda yazlık etek dikmek için uygundur. Klasik kot – pamuk ilaveli kotlar oldukça dayanıklıdır, bu nedenle uzun yıllar giyilebilirler. Havanın iyi geçmesine izin verir, neredeyse kırışmaz, bakımı zahmetsizdir ve ucuzdur.

Kumaş Nereye Satılır.  Dezavantajları da vardır: Yıkandıktan sonra küçülür ve başka şeyleri lekeleyebilir. Çoğu insan, yaşına bakılmaksızın bu materyali sever. Ondan şimdi modaya uygun moda etekler ve düz silüetler dikiyorlar. 

Kadife kumaş – yumuşak yoğun tüy, güzel oyun ve asil görünüm. Bütün bunlar bu kumaşı karakterize ediyor. Doğal kadife nefes alabilir, alerji yapmaz ve sera etkisi yaratmadan nemi emer. İyi örtü, farklı etek silüetlerini dikmenize izin verir. Olumsuz yanı, kadife parçalandığı için karmaşık kesimli ürünler için uygun olmamasıdır. Yüzeyde toz birikmemesi için kazığa antistatik bir madde uygulanmalıdır.

İpek, ağırlıklı olarak yazlık bayan giysilerinin dikildiği ağırlıksız, akıcı ve narin bir kumaştır. Doğal ipek dayanıklıdır, iyi higroskopikliğe sahiptir, hoş olmayan kokuları emmez ve alerjisi olanlar için uygundur. İpeğin tek dezavantajı çok yüksek fiyattır. Gabardin kumaş alannefes alabilen, güçlü, dayanıklı, kırışıksız bir kumaştır. Parti gabardin deforme olmaz ve yıkandıktan sonra küçülmez. Temizlemesi kolaydır, ancak dikmek ve kesmek zordur çünkü malzeme serbest akışlıdır ve bir iğne ile zarar görebilir. Kumaş şeklini koruduğu için güneşte kalan etekler için idealdir.

KUMAŞ TOPLAYAN YERLER

Saten, saten kumaş satın alanlardokumaya sahip parlak bir malzemedir. Başlangıçta ipek ipliklerden oluşturulmuş ancak mukavemet ve elastikiyeti arttırmak için bunlara pamuk, viskon, polyester,naylon gibi lifler eklenmiştir. Bu, bitmiş ürünün maliyetini düşürmenize olanak tanır. Atlas gevşek bir malzemedir, bu nedenle hasarlı giysilerin orijinal görünümlerine dönmesi zordur. Bu eksi sayısız avantajla kaplıdır: higroskopiklik, dayanıklılık, hipoalerjenite, örtme olasılığı ve statik elektriğin olmaması. 

Takım elbise kumaş alımı yapanlarbileşimi farklı olabilir: doğal, karışık veya tamamen yapay. Hedefe ve maliyete bağlıdır. Kostüm malzemelerinin çeşitleri harika: yünlü, yarı yünlü, ince kumaşlı, kamgarn. Bu grubun kumaşları kışlık veya yarı-sezon etek için mükemmeldir. Stok kadife karışık bir bileşime sahip, haksız yere unutulmuş bir malzemedir. Kadife dayanıklıdır, aşınmaya dayanıklıdır, ısıyı iyi tutar ve vücuda hoş gelir. Ondan yapılan giysiler diğer kumaşlarla kolayca birleştirilir ve görüntü ilginç ve orijinal görünür. Tarzına bağlı olarak etek için kumaş seçme kuralları.

Hemen hemen her türlü parti dokuma kumaştan etek dikebilirsiniz, ancak etek malzemeleri için geçerli olan tüm standartları karşılaması gerekir. Aklınızdaki stile ve siluete uyan bir kumaş satın almanız da önemlidir.

Spot kumaş satın alanlar. Kalem – Düz bir etek için yoğun, yarı saydam olmayan bir malzeme seçin. Yürürken şeklini kaybetmemeli ve esnememelidir. Bu tarzın vücuda tam oturduğu düşünülürse rahatlık, yumuşaklık ve elastikiyet önemli kabul edilir. Kalın triko bu tür gereksinimler için uygundur, örneğin interlok, kaşkol, jarse, tayt, ribana. Bu tür trikolar iyi gerilir, ancak orijinal konumlarına geri döner. Bu sayede harekette sertlik yok.

KUMAŞ ALAN / KUMAŞ ALINIR

Etek-güneş / yarı-güneş – bu tür modeller için hem hafif uçan malzemeler hem de şeklini koruyan yoğun olanlar uygundur. Kumaş alan pamuk, şifon, ince polyester, gabardin, satenden dikilebilir. Altlık etek kıvrım yerlerinde şeklini mükemmel korur ve doğal bileşimi nedeniyle yaz sıcağına uygundur.

Parça Kumaş Alımı Yapanlar. Lale – bu tarz, yumuşak kıvrımlarda asılıp uzanabilen akan bir kumaş gerektirir. Kumaş toplayan en iyi seçim kadife, saten, viskon, jakar, ipek ve pamuk gibi yapay iplikler içeren kumaşlar olacaktır. “Tutu” – bu etek gardırobun aşırı bir unsuru olarak kabul edilir, çünkü herkes onu giyip doğru şekilde birleştirmeye cesaret edemez. 

Katman sayısı ve uzunluğu, şeklin amacına ve türüne bağlıdır. Dışarıda bir akşam geçirmek için bir orta boy veya taban uzunluğu seçin. Günlük bir görünüm için diz boyu veya çok kısa modelleri kullanabilirsiniz. Bir tutu etek için geleneksel kumaşlar tül, şifon, ağ ve diğer havadar malzemelerdir.

Parti kumaş alan. Pileli etek – bu tür modeller için kumaş seçimi mevsime bağlıdır. Ütülenmiş kıvrımları tutabilen yoğun bir malzeme almanız önerilir. Sentetik ve karışımlı kumaşları tercih edin. Gevşek ve hantal olmamalıdır. Eko-deri, deri, kadife, şifon ve hatta tülden pileli etek dikebilirsiniz.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam183
Toplam Ziyaret217222
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438
Saat