• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Kumaş Parçaları Alanlar

Kumaş Parçaları Alanlar.05322482372

kot parçaları alanlar, parça kot kumaş satın alanlar,kadife kumaş parçaları alanlar,denim kumaş parçaları alanlar,jarse kumaş parçaları,tekstil parçaları alanlar


Kumaş Parçaları Alanlar.

Herkes ipek, jakar veya keteni bilir. Peki ya ara veya pike gibi kumaşlar? Kumaş bilimimizde iç mekan için en önemli kumaşları açıklıyoruz. Yemek odasındaki sandalyeler için yeni bir koltuk örtüsü, yeni perdeler veya yatak odası için yatak örtüsü olsun – burada hangi kumaş türünün ne için en iyisi olduğunu okuyabilirsiniz.

Selülozdan yapılmış asetat sentetik elyaf. Yıkandıktan sonra çabuk kurur ve çok az kırışır – ancak aynı zamanda nemi çok az emer. Yüksek elektrostatik yük. Mat parıltılı parlak, yumuşak kılıf. Giysi ve astar malzemesi olarak kullanılır. İdeal perde kumaşı. Süet görünümlü mikrofiber kumaş için

Alcantara / İPLİK – KUMAŞ ALIYORUZ.

 Kumaş Parçaları Alanlar.05322482372
Marka adı. Dayanıklı, ışığa dayanıklı ve solmaz, nefes alabilen, geniş renk seçenekleri. Çoğunlukla mobilya örtüsü olarak kullanılır.

Jakarlı Kumaş Alan

Deseni farklı ipliklerin işlenmesiyle oluşturulan özenle dokunmuş kumaş. Düz renkler ve doğal veya sentetik liflerden yapılmış renkli bir kumaş olarak. Kuru temizleme en iyisidir, aksi takdirde – etiket izin veriyorsa – nazikçe döngü yapın. Kurutma makinesinde sıkmayın!

Krep Kumaş Satın Alanlar.

Kıvrılmış yüzeyli ince dekoratif kumaş. Aşırı bükülmüş ipliklerin iç içe geçmesiyle yaratılır – bu ona kusursuz yapısını verir. Saf ipekten yapılan asil versiyona Crêpe de Chine denir.

Keten

Spot Keten bitkisinden elde edilen, birçok iyi özelliğe sahip bir sak elyafı: yırtılmaya ve kaynamaya dayanıklı, nem düzenleyici, kir tutmaz ve doğal olarak antistatik olan tek elyaf. Döşemelik ve dekoratif kumaş olarak popülerdir.

Mikrofiber Kilo Fiyatları


Kolektif, saçın yüzde biri çapındaki en ince lifler için kullanılan terim. Mükemmel özellikler: hafif, yumuşak, akıcı, ipeksi, boyutsal olarak kararlı ve bakımı kolay. Kimyasal liflerden, aynı zamanda viskon ve modaldan yapılmıştır.

Tiftik

Keçisinin tiftik kılları zarif bir parlaklığa sahiptir. En hafif doğal lif, bu nedenle çok değerlidir. Diğer şeylerin yanı sıra kadife kumaşlarda kullanılır.

Organza


Parti İpek, viskon veya sentetikten yapılmış sert saplı, çok parlak, şeffaf dekoratif kumaş. Kırışma eğilimindedir. Sentetik elyaf veya ipekten oluşan havları ütü veya bastırılarak herhangi bir desende düzleştirilen.

Pike Kumaş Kilo Fiyatı


Kabartma benzeri ve genellikle benzeri görünüme sahip çift kumaş, bu nedenle pike olarak da adlandırılır. Yatak odası ve banyo için tipik çamaşır kumaşı.

Poliakrilik, poliamid,polyester

Yararlı özelliklere sahip tam sentetik dekoratif kumaşlar: dayanıklı, bakımı kolay, solmaz ve boyutsal olarak sabit. Genellikle doğal liflerle dokunurlar. Esas olarak döşemelik kumaşlar için kullanılır.

 Kumaş Parçaları Alanlar.05322482372

Çoğunlukla çapraz nervürlü, daha nadiren de uzunlamasına nervürlü mobilya ve perde kumaşı olarak kullanılan kumaş.

Kadife

Parça Kadife kumaş alan maksimum üç milimetre yüksekliğinde bir havlı dokuma kumaştır. Çoğunlukla pamuk veya sentetik elyaftan yapılmıştır. Dikiş sırasında kumaş alan dokulara karşı işlendiğinde renkler daha yoğun görünür. Perdeler ve yastık kılıfları için popüler.

Saten Alanlar

Dokumada üretilen Saten İnce iplikli kumaş. Pürüzsüz, parlak üst ve mat alt kısım, diğerleri arasında pamuk veya polyesterden yapılmıştır. Daha zarif Yatak kumaşı.

Ham yün

Yüksek kaliteli yün. Tanımlama yalnızca ilk kez kullanılan canlı koyun yünü için kullanılabilir. Örneğin yüksek kaliteli zemin kaplamaları gibi birçok uygulama alanı. Tüm doğal liflerin en iyisi

İpek


. Farklı ipek türleri vardır. En yüksek kalite, dut ipek güvesinin tırtılının koza yapısından gelir. Yumuşak, akıcı malzeme sizi kışın sıcak tutar ve yazın serin tutar. Boyutsal olarak kararlıdır, ancak aynı zamanda ışığa karşı çok hassastır ve güneş ışığına maruz kaldığında kırılabilir. Bu yüzden ipekten yapılmış pencere perdeleri arkalı.

Tafta

Asil kumaşı, ister saf ipekten ister asetat gibi suni ipekten yapılmış olsun. Aynı zamanda değişebilen mat, yoğun parlaklığı tipiktir. Perde kumaşı olarak popülerdir

Tül / PARTİ KUMAŞ ALAN

İnce (perde tülü) veya geniş gözenekli (mimarın tülü) örgü kumaş. Tül yarı şeffaf olduğundan ağırlıklı olarak yaşam alanlarında perde veya dekoratif kumaş olarak kullanılmaktadır.

Kadifemsi

Yüzeyli kadife kumaş. Hav kadifeden daha uzundur, bu da kumaşı daha da yumuşak yapar. Ne kadar uzun olursa, bükülme olasılığı o kadar artar. Bu, özellikle koltuk aynaları olarak koltuk kılıflarında belirgindir; halılar, örneğin bir masa aynı yerde uzun süre durduğunda iz bırakır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam158
Toplam Ziyaret215830
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Saat