• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Hürrem Kumaş Alanlar

HÜRREM KUMAŞ ALANLAR VE HÜRREM KUMAŞ ALIMI YAPANLŞAR OLARAK İSTANBUL KUMAŞ ALAN TEKSTİL FİRMASI HİZMETİNİZDE 05322482372

                                                hürrem kumaş alanlar

Hürrem kumaş Alanlar olarak bilinen dokuma kumaş türünü sizler için araştırdık, Genellikle tesettür giyimde tercih ediliyor olmasının en büyük sebebi vücut hatlarını belli etmiyor olması. Ayrıca bu kumaşlar polyester ve likralı olduğu için oldukça rahat ancak unutmayalım ki polyester bir petrokimya ürünüdür. Bu yüzden vücuda uzun sürem temasını sağlıklı bulmuyoruz. Bu yüzden sadece dış giyimde kullanılmasını öneriyoruz.

HÜRREM KUMAŞ ALAN FİRMALAR KUMAŞ BİLGİSİ

Hürrem Kumaş AlanalarEsnek olması sayesinde nefes alıcı özelliği bulunmaktadır ve kolay hareket etme, vücuda uyumlu oluşu rahat bir kullanım sağlar. Buruşmaya karşı dayanıklı olması sebebiyle görünüşü şıktır. Renk dayanıklılığı yüksek ve uzun ömürlü bir kumaştır. Temizliği kolay olur, ütüsü kolay tutar.Hürrem kumaş genellikle yazlık elbiselerde kullanılan bir kumaştır ancak ara mevsimlerde de giyilebilir.

Hürrem kumaş alınır olarak bilinen dokuma kumaş türünü sizler için araştırdık, Genellikle tesettür giyimde tercih ediliyor olmasının en büyük sebebi vücut hatlarını belli etmiyor olması. Ayrıca bu kumaşlar polyester ve likralı olduğu için oldukça rahat ancak unutmayalım ki polyester bir petrokimya ürünüdür. Bu yüzden vücuda uzun sürem temasını sağlıklı bulmuyoruz. Bu yüzden sadece dış giyimde kullanılmasını öneriyoruz. hürrem kumaş alanlar,hürrem kumaş alınır,dabıl hürrem kumaş alanlar,desenli hürrem kumaş alanlar,baskı altı hürrem kumaş alanlar,hürrem kumaş alımı yapanlar

Kumaş alanlar Bilgisi

Hürrem Kumaş alımı satımı; Esnek olması sayesinde nefes alıcı özelliği bulunmaktadır ve kolay hareket etme, vücuda uyumlu oluşu rahat bir kullanım sağlar. Buruşmaya karşı dayanıklı olması sebebiyle görünüşü şıktır. Renk dayanıklılığı yüksek ve uzun ömürlü bir kumaştır. Temizliği kolay olur, ütüsü kolay tutar.

Hürrem Kumaş Alanlar Nasıl Bir Kumaştır?

Hürrem kumaş Alımı Yapanlar dendiğinde bizim aklımıza farklı 3 çeşit kumaş gelir.Bazı kumaşlara deseninden dolayı hürrem desenli denmektedir.Krep kumaşın bir çeşidi olan hürrem krep kumaş vardırNeredeyse tamamı polyester olan adına hürrem kumaş denilen bir kumaş daha vardır.

Piyasada hürrem kumaş olarak satılan üçüncü belirttiğim kumaştır. Bu sebeple onun özelliklerine değineceğim.

Hürrem Kumaş alınır Ne Demek?hurrem-desenli-hürrem kumaş alanlar pamuklu-saten

Tesettürlü kişilerin çok tercih ettiği genelde %95 polyester %5 likra karışımı bir kumaştır. %95 polyester olduğu için özellikleri de genel polyester kumaşlara çok benzer.

Likralı Hürrem Kumaş Alanlar Özellikleri

HERTÜRLÜ HÜRREM KUMAŞ ALANLAR OLARAK HİZMET
hürrem kumaş alanlar,hürrem kumaş alınır,dabıl hürrem kumaş alanlar,desenli hürrem kumaş alanlar,baskı altı hürrem kumaş alanlar,hürrem kumaş alımı yapanlar
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam197
Toplam Ziyaret217236
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438
Saat