• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Pul Payet Kumaş Alanlar

PUL PAYET KUMAŞ ALANLAR VE PULPAYET KUMAŞ ALIMI YAĞPANLAR ARIYORSANIZ İSTANBUL KUMAŞ ALAN TEKSTİL FİRMASI HİZMETİNİZDE 05322482372

                                           PULPAYET KUMAŞ ALANLAR

Payet kumaş alanlar, parlak, pullu, süslü, gösterişli, çeşitli kumaşlar üzerine işlenen puldur. Payet pulu, abiye üzerine işleme, çanta işlemesi, renkli işleme, gümüş ve altın işleme gibi farklı süslemeler için kullanılır.

pullu Payetli kumaş alanlar kumaşlar özel günler için tasarlanır ve fantezi kumaş çeşididir. Payet denildiğinde her türlü ufak süsleme aklınıza gelebilir.

payet kumaş kumaş alanlar, payet kumaş çeşitleri, payet kumaş alımı modelleri, toptan payet kumaş, perakende payet kumaş, payet kumaş özellikleri, payet kumaş alım fiyatı, payet elbise kumaşı alanlar, pullu payetli kumaş alanlar, payetli abiye, payetli abiyeler, payetli abiye modelleri, pul payet kumaş, payet abiye kumaş alan firmalar, payet abiye modelleri, payet kumaş renkleri, kumaş renkleri, payet kumaş fiyatı, payet kumaş metre ile alanlar  Payet, parlak, pullu, süslü, gösterişli, çeşitli kumaşlar üzerine işlenen puldur. Payet pulu, abiye üzerine işleme, çanta işlemesi, renkli işleme, gümüş ve altın işleme gibi farklı süslemeler için kullanılır. payet kumaş kumaş alanlar, payet kumaş çeşitleri, payet kumaş alımı modelleri, toptan payet kumaş, perakende payet kumaş, payet kumaş özellikleri, payet kumaş alım fiyatı, payet elbise kumaşı alanlar, pullu payetli kumaş alanlar, payetli abiye, payetli abiyeler, payetli abiye modelleri, pul payet kumaş, payet abiye kumaş alan firmalar, payet abiye modelleri, payet kumaş renkleri, kumaş renkleri, payet kumaş fiyatı, payet kumaş metre ile alanlar

Pullu Payet kumaş alanlar

Zara Pullu Payet Kumaş Alanlar

Zara Pullu Payet kime satabilirim Gri kumaş modelleri için sezonun modası hakkında öneriler sayfamızda.Desenli Payet kumaş modellerimizde en güzel payetli kumaşlar ve payet kumaş fiyatları hakkında bilgi için yazımızı inceleyin.

Payet kumaş kim alıyor : Genellikle giysilerde kullanılan kumaşların üzerine işlenen küçük ve parıltılı pullardır. Genelde şeffaf veya renkli plastik pullar kullanılır. Her çeşit deseni işleyerek pul payet kumaş imalatı yapılmaktadır.

Renk çeşidi için bizlerden yardım alabilirsiniz, renk skalası elimizde mevcuttur.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam192
Toplam Ziyaret217231
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438
Saat