• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Jesika Kumaş Alanlar

JESİKA KUMAŞ ALANLAR VE JESİKA KUMAŞ ALIM SATIMI YAPAN FİRMA İSTANBUL KUMAŞ ALAN TEKSTİL 05322482372

                                           JESİKA KUMAŞ ALANLAR

Jesica Kumaş Alanlar

Jesica Kumaş alanlar polyester bir kumaş çeşidi olup çeşitli endüstrilerde oldukça popüler olarak kullanılmaktadır. Tüm sentetik kumaşlar içerisinde şirketler tarafından oldukça yoğun bir şekilde kullanılan Jesica Kumaş alımı yapanlar polyesterin tüm dayanıklılığına, su iticiliğine ve kırışıklık direncine sahiptir.

Polyester bazlı Jesika Kumaş alınır pazarı hızlı bir gelişme göstermiş ve tekstil fabrikaları her yerde bu kumaşın üretimine başlamıştır. Bugün hala çok popüler bir kumaş türü olan Jesica Kumaş Alanlar hem uygun fiyatı hem de dayanıklılığı ile birçok endüstride kullanılmaktadır. jesika kumaş alanlar,istanbul kumaş alan tekstil jesika kumaş alanlar,montluk jesika kumaş alanlar,jesika krep kumaş alanlar,desenli jesika kumaş alanlar,parti jesika kumaş alanlar

Yüksek mukavemet ve güçlü yapısı nedeniyle Jesika Kumaş alanlar açık hava kıyafetleri için oldukça uygun bir kullanım olanağı sunmaktadır. Jesica Kumaşın polyester olması nedeniyle su emmeyen güçlü bir lifli yapısı bulunmaktadır. Bu nedenle ıslak ve nemli ortamlarda kullanılan giysiler için idealdir.

Jesica Kumaş alanlar ayrıca kırışık oluşturmayan bir yapıya sahip olması nedeni ile günlük kıyafetlerde ve bir çok tüketim alanında  kullanıcı ile buluşmaktadır. Ayrıca kumaşın leke tutmayan ve silindiğinde hemen kuruyabilen yapısı nedeni ile tüketiciler tarafından da severek kullanılmaktadır.
  
JESİKA KUMAŞ ALANLAR ALAN FİRMA İSTANBUL KUMAŞ ALAN TEKSTİL 

jesika kumaş alanlar,istanbul kumaş alan tekstil jesika kumaş alanlar,montluk jesika kumaş alanlar,jesika krep kumaş alanlar,desenli jesika kumaş alanlar,parti jesika kumaş alanlar

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam191
Toplam Ziyaret217230
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438
Saat