• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

2021 Sonbahar Kumaş Trendleri Ve Kumaş Alan

2021 Sonbahar Kumaş Trendleri Ve Parti Kumaş Alanlar 05322482372

2021 kumaş modelleri,2022 yazlık kumaşlar,bu yılın kumaş modası,moda parça kumaş satan yerler,güncel moda kumaşlar,kışlık kalın kumaş modası,kumaş trendleri,yazlık kumaş trendleri,kışlık kumaş trendi,moda kumaş trendi,kilo ile kumaş nereden alınır,parça kumaş kilo ile nereden alınır,

 daha kompakt ve pürüzsüz olduğundan, birinci sınıf  artık doğal bir parıltı giyiyor, ancak aynı zamanda gelişmiş dayanıklılık için önemli bir gövdeye sahip. Esasen daha iyi kaliteye sahip pamuk, gereksiz cilaların atlandığı anlamına gelir ve çevreyi daha az kirletici madde ile korumamıza yardımcı olur.

 Bununla birlikte, karışımları, diğer birçok açıdan apre uygulamasıyla iyi çalışır. Sadece kaplamalarla sınırlı değil, pamuk / sentetik karışımları ve dokuma yapısı sayesinde yüksek parlaklıkta saten efektleri ortaya çıkıyor ve bu da ıslak görünümlü  sonuçlanıyor. Reçineler kullanılarak yüksek cilalı bir kaplama, kalenderleme, metalik ve baskı ile uygulanmıştır.

Sonuç olarak  tüketicilerin zevkleri daha doğal bir tutuma ve pamuk hissine geri dönüyor, ancak özellikle gündelik giysiler için işlevsel yüzeylere giderek daha fazla düşkün oluyor. ve yapıştırma hala uygun durumlarda kullanılırken, tüketiciler artık fonksiyonel kumaşların daha da doğal bir dokunuşunu bekliyorlar.

 Popüler hale getirilmiş  sayesinde, artık doğal dokunuşunu koruyan çok yaygın bir üzerinde tam bir hava, leke ve yağ geçirmez performans ve dayanıklılık yelpazesinin tadını çıkarabiliriz.

Bu tür bir tedavinin güzelliği, aynı zamanda daha sıcak ve daha hoş bir ele izin vererek, şeftali yüzeye uygulanmasına izin vermesidir. Bu işlemin, yenilik ve resmi giyim dahil tüm fabrikalar için endüstri standardı bir uygulama haline gelmesi an meselesi gibi görünüyor.

 Zarafet ve uyumsuzluk, 20’li yıllarda sosyal zarafetlerine titizlikle uyarlanmış kaliteli ve akışkan kumaşları tercih eden trendi karakterize ediyor. Figürü ve silueti doğal kayıtsızlıkla gururlandırmak amacıyla esnekliği ve deniz kenarı grafiklerini yakından harmanlayan bir trend.

Noktalı efektleri ve dağınık ihale çiçekleri ile akıcı ve havadar şekiller için tüy ağırlıklı ve yüzeyli pamuk, geçmişin günlük hayallerini anımsatan romantik detaylar, büzgü ve büzgülerden oluşan bir koleksiyon oluşturur.

 sezonun enerjik renkleri için mükemmel bir ortaktır, çünkü temeller parlaklaşır. İplik boyasından uzaya ve parça boyamadan baskıya kadar parlak tonlar hem örgülere hem de dokumalara uygulanacak. Özellikle iplik boyalı dokuma kumaş, bu sezon akıllı bir renk iyileştirmesi ile pazara bile giriyor. Katı  geçmişte kalırken, çok renkli iplikler artık daha canlı bir görsel etki için üçlü veya dörtlü renkli bir iplik yapmak üzere tek bir haline getiriliyor.

.

ve şeritler artık  bir kenara bırakıp yeni olasılıklar yığınına açılıyor olmalı, hatta isterseniz ince bir gökkuşağı tonuyla kışın ihtişamını vurguluyor olmalıdır. . Su oranlarda ortaya çıktığı için baskı önemli bir rol oynar. Pembe, leylak, şeftali ve gök mavisi yumuşak pastel renkler de temada yer alıyor

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam158
Toplam Ziyaret215830
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Saat