• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

KUMAŞ ALAN Son Dakika Banyo Trendleri Banyo Modelleri Lavabo Modelleri

KUMAŞ ALAN 05322482372 Son Dakika Banyo Trendleri Banyo Modelleri Lavabo ModelleriHERTÜRLÜ STOK PARTİ KUMAŞ ALIYORUZ TEKSTİL FİRMASI HİZMETİNİZDE PARTİ KUMAŞ ALAN FİRMAYIZ


Son Dakika Banyo Trendleri Banyo Modelleri

2020 kumaş alan daha önce hiç olmadığı kadar gençleşmek için bir alan olarak banyoya dönmemizi gördü. Zindeliğin gücünü kullanmak için banyoların alanını sıcaklık ve sığınakla kucakladık.

Evlerimizin yenilenen tüm enerjisiyle, 2021 banyo trendlerinin hem anında hem de uzun vadede gençleşmenin gücü fikrini desteklemesini bekliyoruz.

Bunlar, belirli bir sıra dışında, bu yılki yeni banyoları şekillendiren trendler.

Uzun vadeli değer sunar

 KUMAŞ ALAN 05322482372 Son Dakika Banyo Trendleri Banyo Modelleri Lavabo Modelleri    HERTÜRLÜ STOK PARTİ KUMAŞ ALIYORUZ TEKSTİL FİRMASI HİZMETİNİZDE PARTİ KUMAŞ ALAN FİRMAYIZ
Modern banyo modelleri,Döşenmiş banyo modelleri,Resimli banyo modelleri,2021 banyo modelleri,Küçük banyo modelleri
Şu anda, her şeyden önce, Avustralyalı yenilikçiler yatırımlarını zaman içinde yararlılığa odaklanarak korumak istiyorlar.

Açık alanlar, geniş ve erişilebilir duşlar ve aşırı yüksek tuvaletler düşünüyorlar. Yıl ilerledikçe sensörlü tuvalet sifonu düğmeleri ve  kullanmaya doğru bir kayma var – sadece evde hijyene odaklanmanın artması nedeniyle değil, aynı zamanda ihtiyaçlar değiştikçe uzun vadeli erişilebilirlik de.

BANYO MODELLERİ Sıcak  bir konu

2020’de ortaya çıkan bir trend olan bu yıl, daha fazla insanın tap yazılımlarına kişisel bir yaklaşım benimsediğini görecek. Avustralyalılar banyodaki geleneksel olmayan renklere daha alıştıkça doğal yüzeyler artıyor.


Yaşayan rustik bronz veya eskitme pirinç gibi zamanla doğal olarak lekelenen, eskimiş ve çok sevilen bir musluk görünümü veren, ancak herhangi bir kalite veya işlevsellik kaybı olmaksızın eski yüzeyler.

Fırçalanmış  nikel, aynı zamanda 1 numaralı renk seçimine bir seferde bir mikser dokunuşuyla girerek, düz konuşan krom için güçlü rakiplerdir.

Sıcak, soğuk tonlarda

Yenileme ve rahatlama fikri mütevazı aile banyosunu yükseltti ve Avustralyalılar son modern banyolarda temelden uzaklaşıyor. Güzel ve sıcak tonları, topraksı, taş renklerine yakın bir şeyi seçiyoruz.

Bu tonları griden biraz daha sıcak düşünün, gençleşme trendi ve zindelik gücü için idealdirler.

Sürpriz değil …


Salgının bize sağlığın evde başladığını ve banyoda sağlıklı bir evin başladığını hatırlatması. Yıkama ve kurutma işlevi sunan entegre bide ile Akıllı Tuvaletlere ilgi artıyor.

Makyaj üstü malzemenin pratikliği


Koyu renkler bir banyoda tabu haline geliyordu, bunun nedeni muhtemelen aile banyolarının küçülmeye başlaması ve daha fazla ensüitlerin tanıtılmasıydı. Şimdi trend, daha koyu tonlardan yararlanabilecek daha büyük banyolara doğru ilerliyor. Daha koyu tonlar yer döşemeleri, zarif dolaplar, mat siyah armatürler ve aksesuarlar ve boyalı vurgulu duvarlardan kaynaklanmaya başlıyor ve bu tarzın yeni bir yıl trendi olarak burada yer almasını seviyoruz.

Benim çocukluk o banyo hatırlıyorum gibi açıklık sanmıyorum, siyah banyo siyah bir siyahına sahip ailem hatırlama o bir dönüş yapacak! Bir yığın siyah fayans ve mat siyah bir küvet sipariş etmenizi söylemiyoruz, daha koyu tonları kucaklamanın daha yaratıcı yolları var ve bu siyahlar ve grilerle sınırlı değil; banyo ve ev iç tasarımlarımızda bu yaz muhtemelen en sıcak renk lacivert. 

Eviniz ve banyonuz için pek çok seçenek olduğuna inanıyoruz ve yine de yeterince alamadığımız bir fikir, aşağıda gösterilen kare karolarıdır, koyu tonlarda bu gerçekten banyonuzun kahraman parçası olabilir.

Girişlerde veya koridorlarda depolama

Girişler büyüyor ve giderek daha güçlü bir görsel ifade oluşturmak için tasarlanıyor. Evinize girer girmez kendinizi iyi hissetmeniz önemliyken, girişinizi işlevsel bir alan olarak düşünmek de çok önemlidir. Evinize girdiğinizde el çantanızı veya paltonuzu düşürmek, ayakkabılarınızı çıkarmak, anahtarlarınızı ve güneş gözlüğünüzü bırakmak isteyebilirsiniz. İyi girişler, hem pratiklik hem de görünüm açısından ihtiyaçlarınızı karşılayanlardır.

 KUMAŞ ALAN 05322482372 Son Dakika Banyo Trendleri Banyo Modelleri Lavabo Modelleri    HERTÜRLÜ STOK PARTİ KUMAŞ ALIYORUZ TEKSTİL FİRMASI HİZMETİNİZDE PARTİ KUMAŞ ALAN FİRMAYIZ
Tüm girişler kendi başlarına oda değildir. Genellikle, diğer alanlara açık olan sınırlı alanlardır. Ayakkabıları, anahtarları ve diğer süs eşyalarını alabilen dar dolaplarla depolamayı en üst düzeye çıkarın. Bitişik odaların cilalarıyla uyumlu malzemeler seçin ve mekanınızı vazo, sanat eseri, masa lambası, ayna gibi ilgili dekoratif öğelerle süsleyin.

Uzun ve dar bir giriş, hiçbir şey için fazla yer bırakmaz. Bununla birlikte, inşa ederken, standart bir duvarın aksine, boydan boya gizli dolaplara yerleştirmeyi düşünebilirsiniz. Bu numara, görsel olarak aşırı yüklenmeden temel depolama alanı sağlayacaktır.

BU ARADA KUMAŞ ÇEŞİTLERİ BURADAN BAKINIZ. www.İstanbulkumasalan.çöm
AYAKLI LAVABO FİYATLARI
DOLAPLI LAVABO MODELLERİ
EN KULLANIŞLI BANYO LAVABOSU
IKEA BANYO DOLABI
LAVABO MODELLERİ
LAVABO MODELLERİ TEKZEN
MODERN BANYO LAVABO MODELLERİ
VİTRA LAVABO MODELLERİ

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam102
Toplam Ziyaret191654
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.217331.3424
Euro33.756133.8913
Saat