• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Ribana Kumaş Alanlar

RİBANA KUMAŞ ALANLAR VE RİBANA KUMAŞ ALIMI SATIMI YAPANLAR İSTANBUL KUMAŞ ALAN TEKSTİL OLARAK HİZMETİNİZDE 05322482372

                                            RİBANA KUMAŞ ALANLAR

Ribana Kumaş Alanlar Nedir

Tekstil alanında sıkça kullanılan ribana kumaş Alanlar, homojen ve esnek bir yapıya sahiptir. Kullanımı rahat olan kumaş çeşitlerinden biri olan ribana, özel dikişi ve örülme şekliyle esnek yapısına kavuşturulmuştur. Renklendirme ve dikilme işlevleri yapılabilen kumaş, yıkanması kolay, ütüleme ve kurulama işlemleri görebilen kullanışlı malzemelerden biridir.

Genellikle giyim tekstil malzemelerinden biri olan ribana kumaş alanlar, 2×2 ve 1×1 iki sıra düz ve iki sıra ters ilmekle örgü tekniğiyle elde edilen kumaş çeşididir. Örülme ve ip yapısı sayesinde esnek bir yapıya sahip olan kumaş, kesilebilir ve kesilen kenarları kıvrılma yapmaz.

Sportif kıyafetler ve üst giyim alanında esnek yapısı nedeniyle tercih edilmektedir. Her iki yönü de kullanılabilen kumaş yapısı sayesinde, uzun süreli kullanılır ve aynı zamanda diğer kumaşlara oranla gramajı daha yüksek kumaş çeşitleri arasındadır. Lastik örgü denilen kumaş, ip ve örgü kısmında ‘’Lastik’’ kullanılmayan bir üründür. Örgü şeklinden kaynaklı esneklik sağlar. ribana kumaş alanlar ,ribana kumaş alınır,kol ribanası kumaşı alımı,manşet ribana kumaş alımı,30/1 ribana kumaş alanlar,20/1 ribana kumaş alanlar,örgü ribana kumaş lanlar,

Ribana Kumaş  alanı ve Özellikleri

Giyim ve tıbbi malzemeler arasında kullanılan Ribana kumaşları kim alıyor, örgü özelliklerinden kaynaklı esneklik sağlar. Aynı zamanda iki yönü de kullanılabilen kumaşın elastikiyet ve uzama oranı yüksektir. Örgü tekniğiyle elde edilen kumaş, kesilen kenarların kıvrılmamasını sağlar, kullanıcının vücut ısısını korur, sıcak tutar ve soğukla nüfuz edilmemesini sağlar.

Üst giyim için tercih edilen kumaş, enine esneme özelliğiyle, çorap ve şapka gibi alanlarda da tercih edilen tekstil ürünleri arasında yer almaktadır. Ön ve arka kısmında aynı görüntü bulunan kumaş, iki yönlü kullanılabilme özelliğiyle tıp alanında da tercih edilen malzemeler arasındadır. İki düz bir ters örgü tekniğinden kaynaklı özel bir kumaş haline gelen bu kumaşlar, hayat kolaylaştırıcı bir homojen yapıya sahiptir.

Ribana Kumaş Alımı Sağlıklı mı?

Tekstil malzemelerinden biri olan ribana kumaş alınır, ribana yapım aşamasında kullanılan malzemeler nedeniyle kimyasala maruz kalmaz. Gayet doğal bir ip örme şekliyle elde edilen kumaş, kullanıcının alerjisi olmadığı müddetçe sağlığa zararlı bir yanı gözlemlenmemiştir. Diğer kumaş çeşitlerine oranla lastik kullanımı olmayan kumaş, içerisinde naylon gibi malzemelerin de bulunmadığı ürünler arasında yer alır. 

Giyim tekstil ürünlerinin genelinde kullanılan ribana kumaş alımı yapanlar, günlük kullanım için uygun malzemelerden biridir. Elbise, şapka, üst giyim ve çorap üretiminde en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Ribana kumaş kime satabilirim, yıkanması ve ütülenmesi sonucu da sağlığa zarar verdiği gözlemlenmemiştir.

hertürlü ribana kumaş alıyoruz 
ribana kumaş alanlar ,ribana kumaş alınır,kol ribanası kumaşı alımı,manşet ribana kumaş alımı,30/1 ribana kumaş alanlar,20/1 ribana kumaş alanlar,örgü ribana kumaş lanlar,
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam193
Toplam Ziyaret217232
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438
Saat