• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Poplin Kumaş Metre Fiyatı Ve Poplin Kumaş Alınır

Poplin Kumaş Metre Fiyatları Kumaş Alan 05322482372

Trençkot satanlar,parça trençkot satan yerler,yazlık kumaş satanlar,moda kumaş fiyatları bayan kumaş modası,bu yıl hangi kumaşlar moda,denim kumaş metre fiyatı,zeytinburnu parça kumaş satanlar,İstanbul kumaş parçası kilo fiyatları,yazlık kot kumaş satanlar,yazlık şifon kumaş alanlar,

 Poplin Kumaş Metre Fiyatları Kumaş Alan 05322482372  Trençkot satanlar,parça trençkot satan yerler,yazlık kumaş satanlar,moda kumaş fiyatları bayan kumaş modası,bu yıl hangi kumaşlar moda,denim kumaş metre fiyatı,zeytinburnu parça kumaş satanlar,İstanbul kumaş parçası kilo fiyatları,yazlık kot kumaş satanlar,yazlık şifon kumaş alanlar, Poplin Kumaş Metre Fiyatı Poplin Kumaş Satanlar.  Patiska, poplin, saten. FarklılıklarHer üç kumaşın da pamuktan yapılmış olmasına rağmen, birçok farklılıkları var. Belirli amaçlar için hangi tür kumaşın size uygun olduğunu anlamak için her birinin tam olarak ne olduğunu, ne gibi avantajları, dezavantajları ve uygulamaları olduğunu bilmeniz gerekir.

 temel farkı dokuma şekilleri olan pamuk ipliklerden yapılmış kumaşlardır. Örneğin patiska, aynı liflerden düz bir dokuma kullanılarak yapılır. Kumaşın yoğunluğu farklıdır. Ağartılmış patiska genellikle basitçe tuval olarak adlandırılır.

 Kaba patiska çok sayıda yıkamaya dayanır ve düşük bir maliyete sahiptir ve özellikleri hem basit hem de daha sofistike yatak takımlarını dikmenize izin verir.

 Poplin, yine düz bir örgü ile oluşturulan bir kumaştır, ancak farklı iplikler kullanılır: ana lifler daha incedir ve atkı ipleri daha kalın ve daha kalındır.

Bu popline belirli bir doku sağlar. Başlangıçta poplin ipekten yapılmıştır, ancak modern kumaşlar giderek daha fazla pamuk veya pamuktan safsızlıklarla yapılır.  ve kaba patiska arasındaki temel fark, dışbükey atkı iplikleri nedeniyle desene hacim etkisi vermesidir. 3D resimler üzerinde çok daha doğal görünüyor.

Saten, en kaliteli kumaşlardan biridir.  çift bükümlü iplerden yapılır ve ipliklere özel bir parlaklık veren büküm tekniğidir. İpliklerin özel saten dokuması, kumaşa pürüzsüz, parlak bir ön yüzey ve mat bir arka yüz sağlar. Muhteşem görünüm, sateni hem giysi dikmek hem de pahalı yatak takımları oluşturmak için popüler bir kumaş haline getirir.

Pamuk ipliklerden yapılmışsa üç kumaş da temel özellikler bakımından benzerdir: hipoalerjenik, higroskopik ve iyi hava geçirgenliği.

 dayanıklıdır ve 40 derecelik bir sıcaklıkta sık yıkamadan kolayca kurtulabilir. Uygun olmayan bakım ile kaba patiska büzülmeyi tehdit edebilir.

KUMAŞ SATIN ALINIR

Poplin iri patiskadan daha incedir ve dayanıklılığı biraz daha düşüktür, 40 dereceye kadar sıcaklıklarda yıkanabilir.

Saten, aşınmaya en dayanıklı kumaştır, ortalama 200-300 yıkamaya dayanabilir ve ardından solmaya başlayabilir. Ancak 40 derecelik yıkama sıcaklığının da aşılması tavsiye edilmez.

Poplin ve  pratik olarak buruşmaz, bu da kaba patiska hakkında söylenemez.

  Dekoratif anlamda saten, görünümü nedeniyle üç kumaş türünün en estetiği olarak kabul edilir. Perdeler, perdeler veya yatak örtüleri ve tabii ki yatak çarşafları için idealdir. Kaba patiska, saten ve hatta poplin’den biraz daha sert ve basittir, kaba patiska keten en temel seçenektir.

 arasında kaba patiska en uygun fiyatlı malzeme olarak kabul edilir, poplin biraz daha pahalıdır, ancak saten üç seçeneğin en pahalı kumaşıdır. Bu nedenle saten yatak veya ev tekstili çok lüks bir seçim olarak kabul edilir.

 Bununla birlikte, seçim yaparken her zaman kişisel tercihleri ​​göz önünde bulundurmalısınız, çünkü bazıları satenin pürüzsüzlüğünü sevmezken, diğerleri poplin keteninden tamamen rahatsız olur. Görünüş arka planda kaybolur çünkü kolaylık en önemli şeydir.

PARÇA KUMAŞ ALINIR.

 Doğal iplikler içeren diğer kumaşlar gibi, pamuğun da hassas bakıma ihtiyacı vardır. Pamuklu çamaşırların iyi ve uzun ömürlü görünmesi için doğru şekilde ütülemeniz gerekir. Ütüleme kırışıklıkları, güçlü kırışıklıkları gidermeye yardımcı olur ve ayrıca kumaşı daha yumuşak yapar.

  •  ve diğer pamuklu çamaşırları hafif nemli bir şekilde ütülemeniz önerilir. Bu, kumaşın liflerinin daha hızlı genişlemesini sağlayacaktır. Uygun bakım, eşyaların mükemmel durumda kalmasına yardımcı olacaktır: doğal pamuk 190-200 ° C sıcaklıkta ön taraftan ütülenir; ütülemeden önce malzemeyi suyla hafifçe nemlendirmeniz önerilir; ütülemek için, işlemi önemli ölçüde hızlandıracak buharlama işlevini kullanabilirsiniz.

 Pamuklu kumaşlarda nakış veya başka dekoratif öğeler varsa, yanlış taraftan ütülenirler. Pamuklu ürünleri ütülemeden önce etiketi inceleyin: üreticiler üzerinde önerilen sıcaklığı ve ütüleme modunu gösterir

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam130
Toplam Ziyaret215802
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Saat