• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Pelüş Kumaş Alanlar

PELÜŞ KUMAŞ ALANLAR VE PELÜŞ KUMAŞ ALIMI YAPANLAR OLARAK İSTANBUL KUMAŞ ALAN TEKSTİL FİRMASI HİZMETTE 05322482372

                                                 PELÜŞ KUMAŞ ALANLAR

Pelüş Kumaş alanlar: Genel olarak akrilik, polyester, poliproplen gibi sentetik elyafların yanı sıra yün ve pamuk gibi doğal liflerden elde edilen kısa ya da uzun tüylü kumaşlara pelüş kumaş alanlar denir. Oyuncak üretiminde doğal liflerden elde edilen pelüşler tercih edilmelidir.

Pelüş alınır örgü üretimi genellikle pelüş kumaş alanlar örgülerinin yapımı için özel hazırlanmış pelüş hava oluşturma ve tutma, düşürme görevini yapabilen platinlerin olduğu yuvarlak örme makinelerinde tek yüzlü olarak  tarafından yapılır.

En az bir zemin ipliği ve bir pelüş kumaş alınır ipliğinden örülen ve aynı zamanda biçimlendirilebilen örme kumaşlardır. Burada pelüş ipliği ile uzun hav fiyonkları oluşturulur.

Genellikle akrilik, modakrilik gibi elyaflarla hayvan postu taklidi veya astar maksatlı olarak kullanılan örme kumaşlardır. Bunlar çorap, sıkıca tutması gereken elbise yapımında, havlu, günlük giyimde vs. yerlerde kullanılmaktadır. pelüş kumaş alanlar,pelüş kumaş alımı .uzun tüylü pelüş kumaş alanlar,kürk pelüş kumaş alanlar,koyun tüyü pelüş kumaş alanlar,ithal pelüş kumaş alanlar,yerli pelüş kumaş alanlar

Peluş kumaş Alanlar nedir, özellikleri nelerdir? Pelüş kumaş Alanlar nasıldır, fiyatları ne kadar?

Sıcak tutma özelliği ile diğer kumaş türlerine nispeten uzun tüylü olan pelüş kumaş alımı yapanlar  genel olarak kış aylarında daha sık tercih edilmektedir. Peluş kumaşlar dokunulduğunda yumuşaklık hissi verir ve görsel anlamda sıcak bir etki yaratır. Bazı elyaflarla birlikte harmanlanır ve çoğu zaman giyim, ev tekstili ve oyuncak üretiminde karşımıza çıkarlar. Dayanıklı yapısı, kullanışlılığı ve konfor hissi ile tekstil sektörüne damgasını vuran peluş bu kumaşa hayranlık duyan pek çok kişi tarafından ilgi odağı olmaktadır. Peki, peluş kumaş alınır nedir, özellikleri nelerdir? Peluş kumaş Alımı nasıldır? üretimi peluş örgüsünü meydana getirmek için, peluş hava tutma ve oluşturma, düşürme görevini yerine getirebilen platinlerin bulunduğu özel olarak tasarlanan RL yuvarlak örme makinelerinde tek yüz işlenerek yapılmaktadır. Peluş kumaş alıcısı temas halinde yumuşaklık ve rahatlık sağlar. Ayrıca peluş kumaşlar görsel açıdan estetiktirler. Kumaşın yüzeyinde yoğun bir şekilde işlenmiş tüyler olsa da bu tip kumaşların yapısı belli bir boşluğa sahip olduğundan kumaş hava geçirgenliğine sahiptir. Özellikle peluş bir giysi rahatlığı ile tahrişe neden olmaz. Böylelikle "peluş kumaş nasıldır?" sorusunun yanıtını verdik. Peki, peluş kumaş nedir, peluş kumaş özellikleri ve fiyatları nelerdir? İşte bu gibi tüm sorularınızın yanıtları ile sizlerleyiz…

PELUŞ KUMAŞ ALANLAR NEDİR?

Peluş kumaşlarI Kim alıyor genellikle polyester, akrilik ve poliproplen gibi sentetik elyaflara ek olarak pamuk ve yün gibi doğal elyaflarla da hazırlanabilirler. Uzun ve kısa tüyleri bulunan kumaşlar peluş kumaş olarak adlandırılır. Yaz ayı için kullanıma uygun olmayan peluş kumaşın %100 pes özelliği bulunur. kışlık şal, pijama, kabanlarda sık karşımıza çıkan peluş kumaş, aynı zamanda tüylü eşyaların sık kullanıldığı maksimalist bir ev dekorunu tamamlamaya yardımcı olabilir.

PELUŞ KUMAŞ ALIMI SATIMI ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Çoğu zaman modakrilik ve akrilik gibi elyaflarla hayvan postunun taklit edilidiği örme kumaşlar olan peluş kumaş alınır havlu, çorap, günlük giyimde de kullanılmaktadır. Zeminlerde peluş yapımı halılar tıpkı giyimde olduğu gibi yumuşaklık ve rahatlık etkisi yaratır. Peluş kumaşı alınır özellikleri nelerdir sorusunun yanıtını ise aşağıdaki gibi verebiliriz:Yumuşak dokunuşa sahiptir.Hava geçirgenliği ile cildin nefes almasına engel olmaz.Tulum v.b giysilerle özellikle küçük çocukları sıcak tutmaya yardımcı olur.Peluş kumaş alıyoruz elde edilen, eldiven, şapka ve şallar kış aylarındamükemmel bir şekilde korur.Ev tekstilinde zemin, kırlentler ve çeşitli aksesuarlarda kullanıldığında şık ve etkili bir görünüm kazandırır.Yumuşak hissi ile hassas ciltler için idealdir.

PELUŞ KUMAŞ ALANLAR FİYATLARI NEDİR? VE NE ÇEŞİT PELÜŞ ALIRLAR
pelüş kumaş alanlar,pelüş kumaş alımı .uzun tüylü pelüş kumaş alanlar,kürk pelüş kumaş alanlar,koyun tüyü pelüş kumaş alanlar,ithal pelüş kumaş alanlar,yerli pelüş kumaş alanlar,

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam129
Toplam Ziyaret215801
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Saat