• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

1a Kot Kumaş 1A Denim Kumaş Alanlar

1a Kot Kumaş 1A Denim Kumaş Alanlar | 05322482372 |
Kot kumaş satanlar,Kot kumaşı toptan,İnce Kot Kumaş,Kot Kumaş Çeşitleri,1 a kot satanlar,kilo ile 1a kot,kiloluk 1 a kumaş,1a denim satanlar,1a kot nereden alınır,1a denim kumaş satan yerler,kiloyla denim satanlar,toptan 1a kot kumaş alanlar,1a denim kumaş nereye satılır,1a kot en iyi fiyata alanlar,kot kumaş en iyi fiyata alanlar,denim kumaş en iyi fiyata alanlar,en iyi fiyata stok kumaş alan,İstanbul kot kumaş alanlar, zeytinburnu kot kumaş alanlar, top kumaş alanlar, parça kot kumaş alanlar, kot kumaş alım satım yapanlar, kot kumaş kim alır, kot kumaş alıcıları, satılık kot kumaş alanlar,

  • Denim, geleneksel olarak dimi dokuma olarak bilinen mavi ve beyaz ipliklerden dokunan sağlam bir pamuklu kumaştır. Bu bağlama, kumaşı özellikle dayanıklı kılan sağlam, çapraz dokuma yapısı ile karakterize edilir.

Tipik kotlarda, kotun dış tarafında görünen çözgü iplikleri, kumaşa yoğun mavi tonunu veren sabit bir oksijen kaynağı altında indigo ile boyanır. İplikler sürekli değil sadece yüzeysel olarak renklendirilmiştir, bu nedenle denim kolayca yıkanıp açılabilir. Doğrudan deri üzerinde bulunan atkı iplikleri beyaz kalır.

 Yoğun bir koyu mavi olan  varyantının ana özelliğidir. Çok değişkendir ve çok çeşitli giyim stilleri ile birleştirilebilir. İnce bir zarafet için koyu denim kumaşlar – gri veya kahverengi gibi siyah ve yumuşak renkler sakinlik ve ciddiyet verir – böylece kumaşın normalde oldukça sıradan görünümü biraz yumuşatılır.

Koyu kotlar, düz kesim ile özellikle zarif görünüyor. Yıkamalardan dolayı çok fazla farklılık vardır, çünkü denimdeki çözgü iplikleri sadece yüzeyde boyanır ve tamamen boyanmaz, bu hedeflenen bir şekilde hafifletilebilir. Etkileyici etkiler ağartma veya zımparalama ile elde edilebilir.

KUMAŞ ALINIR – İPLİK ALINIR – PARÇA KUMAŞ ALINIR.

Baskılı tasarımlı kot pantolonlar özellikle bireysel ve biraz sıra dışı. Renkli çiçek desenlerinden ince tonlu baskıya kadar istediğiniz her şeye izin verilir. Saf pamuklu kotlar serttir ve çok esnek değildir. Geçmişte, gerçek kot severler vücudu saran bir uyum için tam küvetin içinde uzanırdı. Günümüzde streç ipliklerle karışık kumaşlar çoğunlukla mükemmel uyum ve daha fazla konfor için kullanılmaktadır.

 bu güne kadar tipik karakter özelliklerine sadık kalmasına rağmen – aynı zamanda çok yönlüdür. Tek başına klasik mavi kotlar farklı yıkama ve renk tonlarında mevcuttur. Ayrıca siyah, beyaz ve hatta parlak desenli kotların yanı sıra uygulamalı kotlar da vardır. Farklı diş boyutları ve malzeme karışımları daha fazla farklılıklara neden olur. Denim – bu güne kadar tipik karakter özelliklerine sadık kalmasına rağmen – aynı zamanda çok yönlüdür. Tek başına klasik mavi kotlar farklı yıkama ve renk tonlarında mevcuttur.

Ayrıca uygulamaları olan siyah, beyaz ve hatta parlak desenli kotlar ve kotlar da vardır. Farklı diş boyutları ve malzeme karışımları daha fazla farklılıklara neden olur. Denim – bu güne kadar tipik karakter özelliklerine sadık kalmasına rağmen – aynı zamanda çok yönlüdür. Tek başına klasik mavi kotlar farklı yıkama ve renk tonlarında mevcuttur. Ayrıca uygulamaları olan siyah, beyaz ve hatta parlak desenli kotlar ve kotlar da vardır. Farklı diş boyutları ve malzeme karışımları daha fazla farklılıklara neden olur.

Denim sağlam ve dayanıklıdır. Pamuk halihazırda dayanıklı bir malzemedir, ancak kot pantolonlar için tipik olan yoğun çapraz dokuma özellikle esnek bir malzeme oluşturur. Bununla birlikte, kotların karakteristik görünümünün bir parçası olarak, zamanla aşınma belirtileri gelişir.

Bazı  severler kotlarını hiç yıkamadığını itiraf eder, çünkü lekeler ve kokular genellikle yüzeysel kalır ve kumaş kir tutmaz ve leke tutmaz olduğu için yoğun kumaşa nüfuz etmez. Kumaşlar, elyaflarına ve dokumalarına bağlı olarak değişen derecelerde UV ışınlarına karşı koruma sağlar. Yoğun dokuması ile pamuktan üretilen jean kumaşı ise diğer kumaşlara göre UV ışınlarına karşı çok daha iyi koruma sağlar.

 Uzun süreli depolamadan sonra renk değişimi? Geçmişte, genellikle yıkandıktan sonra kumaşın geri kalanından daha hafif olan sarımsı lekeler kotlarda görülüyordu. Nedeni, doğal çivit mavisinin bozunma süreciydi. Ancak günümüzde yaygın olarak kullanılan sentetik boyalarda bu gerçekleşmez. Kumaşın ağırlığı önemli bir özelliktir.

 Prensip olarak, denim ne kadar kalın ve ağır olursa, giysi o kadar dayanıklıdır. Yaz aylarında ise oldukça hafif kumaşlar kullanılır. Nesiller boyunca denim, zıtlıkların ustaca birleşiminden etkilenmiştir: Sağlam malzeme kadınsı unsurlarla birleştirilir, denenmiş ve test edilmiş tasarım yeni ayrıntılarla – işte bu şekilde zamansız bir klasik yaratılır. Ve 19. yüzyılda pantolonu en çok aranan iş pantolonu yapan maddi özellikler kendileri için konuşuyor.

 çok sık yıkanmamalıdır.  dört ila beş kez giydikten sonra yıkamak genellikle yeterlidir. Havalandırmayla lekeler genellikle fırçayla temizlenebilir ve kokular giderilebilir. Dondurucu bölmesinde ani dondurma, mikropları öldürür.  kadar makinede yıkanabilir. Günümüzde yaygın olan elastanlı streç kotlar en iyi 30 ° C’de ters yüz edilir. Ağır hizmet tipi deterjanlar kotların renklerini çok çabuk soldurabilir. Elyaf ve kumaşlar üzerinde hassas olan yumuşak bir deterjan veya renkli deterjan daha uygundur.

 için yumuşatıcı kullanmamalısınız çünkü bu, streç bileşenli kot kumaşındaki elastik sentetik lifleri yok edebilir – bunun sonucunda kumaş yıpranır ve kumaş zarar görebilir. Özellikle ilk yıkandıklarında kotlar silinir. Bu nedenle, makinede yıkama genellikle sadece benzer renklerle tavsiye edilir. Solmuş kotlar, renkleri tazelemek için yenileriyle bile yıkanabilir
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam70
Toplam Ziyaret217633
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.921033.0530
Euro35.842835.9864
Saat