• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Mikro Kumaş Alanlar

MİKRO KUMAŞ ALANLAR VE MİKRO KUMAŞ ALIMI YAPAN FİRMALAR ARIYANLARA İSTANBUL KUMAŞ ALAN TEKSTİL FİRMASI ÖNERİMİZ  05322482372

                                          MİKRO KUMAŞ ALANLAR

Mikro kumaş Alanlar ülkemizin hızla büyüyen tekstil sektöründe hızla kullanımı artan yeni bir materyal olmakla birlikte giyimden ev tekstiline kadar kullanılmaktadır. Micro kumaş alanlar desenli veya düz olarak üretilebilmektedir.

Mikro kumaş alanlar müşterilerimizin talepleri doğrultusunda su geçirmezlik mikro kumaş alanlar başta olmak üzere farklı özellikleri de ilave edebileceğimiz bir materyaldir.

İnsanoğlu önceleri soğuktan korunmak için giyinme ihtiyacı duymuş daha sonra hayat standartları değişmiş ticaret hayatının gelişmesine paralel olarak iş kolları gelişmiş ve farklı giyim standartlarına ihtiyaç duyulmuştur. Şüphesiz tekstil sanayisinin bel kemiği ve hammaddesi olan kumaş bu ihtiyaçlara bağlı olarak çeşitlendirilmiş ürün gamı artırılmış ihtiyaca yönelik argeler yapılıp farklı tarzlarda üretilerek hayatımızdaki yerlerini almışlardır. Bu çeşitlerden bir tanesi de mikrodur.
Özellikle astarlarda kullanılan mikro kumaş alan firmalar tekstil ve hazır giyim sanayisinin vazgeçilmezleri arasındadır. Çok parlak görünüşü yıkanmaya karşı tiftiklenme yada tüylenme yapmayışı yumuşaklığı ve gösterişli duruşu sebebiyle kullanımı artmakta hazır giyim atölyelerinde her geçen gün kendine daha büyük yelpazelerde yer açmaktadır. Dış görünüşün günden günde değer kazandığı bu dönemde gösterişli bir tercih yapmak isteyenlerin vazgeçilmezidir mikro kumaş alımı yapanlar. Canlı renkleri ve dokusu ile göz yapısı farklı kullanım alanlarında kolaylık sağlayan faydalı bir kompozit malzeme olarak tekstil sektöründeki yerini almıştır. Leke tutmayan yapısı hızlı su emiciliği göz doldurucu sağlamlık ve kimi testlere göre hava geçirme özelliği pamuktan daha iyi olan bu malzeme ev tekstilinden kampçılığa mobilyadan paraşüt sanayisine çadır yapımından otomobil döşemelerine kadar aklınıza gelebilecek tüm alanlarda kullanılmakta ve sektörün aranan malzemesi haline gelmektedir. montluk mikro kumaş alanlar,Mikro Kumaş piyasada çok kullanılan birçok kumaş çeşidinin genel adıdır. 70 denye mikro kumaş alan - 50 denye mikro kumaş alımı satımı - 40 denye mikro kumaş alıcıları- 30 denye mikro kumaş alan- naylon 20 denye mikro kumaş alanlar ve edden gibi birçok değişik çesidi mevcuttur. Kalender yapılarak parlak bir kumaş haline getirilebilir. Her türlü teknik bilgiyi istanbul kumaş alan tekstil firmamızdan alabilirsiniz.

Mikro kumaş kime satabilirim bu kadar öne çıkaran etkenlerden biriside kompozit malzemelere has mükemmeliyette olmasıdır üretim tekniğinin getirdiği dayanım ve aynı malzemelerde bulunamayacak olan özelliklerin harmanlanması onu vazgeçilmez kılmakta yaşamımızın önemli bir noktasına koymaktadır. Düşünsenize hem kıyafetinizde hem yatağınızda hem arabanızda bulunan bir malzeme. Hatta yüzyıllardır kıyafetin baş malzemesi olan pamuğun bile tahtını sarsarak dayanım mukavemeti onun 2 katı ve hava geçirgenliği de aynı paralelde iki katı fazla olan bir malzeme. İşte bu özelliklerinden dolayı mikro kumaş alınır sektördeki payını artırıp daha fazla karşımıza çıkacaktır.

montluk mikro kumaş alanlar,Mikro Kumaş piyasada çok kullanılan birçok kumaş çeşidinin genel adıdır. 70 denye mikro kumaş alan - 50 denye mikro kumaş alımı satımı - 40 denye mikro kumaş alıcıları- 30 denye mikro kumaş alan- naylon 20 denye mikro kumaş alanlar ve edden gibi birçok değişik çesidi mevcuttur. Kalender yapılarak parlak bir kumaş haline getirilebilir. Her türlü teknik bilgiyi istanbul kumaş alan tekstil firmamızdan alabilirsiniz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam204
Toplam Ziyaret190139
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar30.887931.0117
Euro33.369833.5035
Saat