• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

Erkek Gömlek Nasıl Yıkanır Ve Gömlek Kumaşı Alan

Erkek Gömlek Nasıl Yıkanmalı? Gömleklik Kumaş Alanlar 05322482372

Renkli gömlekler kaç derecede yıkanır,Beyaz gömlek elde nasıl yıkanır,Beyaz pamuklu gömlek kaç derecede yıkanır,Renkliler kaç derecede yıkanır,Gömlek kaç derecede çeker,Gömlek yıkama programı,Gömlekler sentetikte mi yıkanır,Oduncu gömlek kaç derecede yıkanır,erkek gömlek için kaç metre kumaş gerekli, Gömlek ütülerken kol çizgisi,Gömlek ütüleme Teknikleri,Gömlek kolu ütüleme Aparatı,Kolalı gömlek nasıl ütülenir,Keten gömlek nasıl utulenir,Tişört nasıl Ütülenir,Pantolon Nasıl Ütülenir,Ütü nasıl Yapılır,

 Renkli gömlekler kaç derecede yıkanır,Beyaz gömlek elde nasıl yıkanır,Beyaz pamuklu gömlek kaç derecede yıkanır,Renkliler kaç derecede yıkanır,Gömlek kaç derecede çeker,Gömlek yıkama programı,Gömlekler sentetikte mi yıkanır,Oduncu gömlek kaç derecede yıkanır,erkek gömlek için kaç metre kumaş gerekli, Gömlek ütülerken kol çizgisi,Gömlek ütüleme Teknikleri,Gömlek kolu ütüleme Aparatı,Kolalı gömlek nasıl ütülenir,Keten gömlek nasıl utulenir,Tişört nasıl Ütülenir,Pantolon Nasıl Ütülenir,Ütü nasıl Yapılır,Gömlekleri yıkamadan önce ayırın ve koyu renkli gömlekleri açık renkli gömleklerden ayrı olarak yıkayın ve beyaz gömlekler de ayrı yıkanmalıdır. Çünkü bu kadar güzel denen nedir? İkisi birlikte gider. Bu şekilde beyaz gömleklerin gri bir pus almadığından emin olabilirsiniz. İpek gömlekleri veya kravatı tamamen ayırmalı ve çamaşır makinesine koymamalı, ancak bir elde yıkamalısınız. Çünkü bunlar özellikle hassastır.

 Çamaşır makinesi ikisini de doldurmazsa – çamaşır makinesinde yedi veya sekiz gömlek yeterlidir. Bu, çamaşır makinesinin yaklaşık yarı dolu olduğu anlamına gelir. Bu, gömleklerin kırışmasını önler ve hassas döngü de en iyi şekilde temizler, bu artık daha fazla gömlekte durum değildir! Gömleklerinize özellikle dikkat etmek istiyorsanız, Yıkamadan önce bir çamaşır torbasına veya beyaz bir yastık kılıfına koyar. 

 – Eğer gömlek yakanızın altında yaka sertleştiricileri varsa, bunları çıkarmalısınız. Bunları çıkarmazsanız, kazandaki giysilere zarar verebilir veya kaybolabilirler. En kötü durumda çamaşır makinesine de zarar vereceksiniz.

 Aksi takdirde, yakanın kıvrımlarında çirkin kir izleri oluşabilir. Yakanın şeklini koruması ve aşınmayı önlemek için düğme patı (ama en azından gömleğin üst düğmesi) kapatılmalıdır.

Yaka veya manşetler çok kirliyse, makinede yıkamadan önce el ile sıvı deterjan, lor sabunu veya safra sabunu ile işlemden geçirilmelidir.

Beyaz gömlekler genellikle sorunlu bir çocuktur – bir yandan orijinal beyazı korumak istersiniz, diğer yandan çoğu ağartıcı malzemeye saldırır. Bu nedenle, kimyasal ağartma maddelerinden kaçınmalı ve bunun yerine bazı ev ilaçları kullanılmalıdır:

 Çamaşırlara çeyrek litre limon suyu veya iki poşet kabartma tozu ekleyin ve bir ağartıcının yumuşak versiyonu hazırdır.

  Çamaşırlar yaklaşık iki saat seyreltilmiş sirke özüne batırılır ve sonra yıkanır.

Renksiz çamaşırları gece boyunca süt veya ayranın içine koyabilir, durulayabilir ve ardından çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz.

PARTİ KUMAŞ ALINIR

 – Beyaz gömlekleri sadece ağır hizmet tipi deterjanla (60 derecede) yıkamalısınız, geri kalanı için hafif deterjan ( veya renkli gömlekler için renkli deterjan kullanmalısınız.

 . Gömleğin etiketinde, giysinin makinede tamamen yıkanıp yıkanamayacağı ve varsa, hangi yıkama programında ve diğer yandan hangi maksimum sıcaklıkta yıkanabileceği ile ilgili tüm bilgileri bulacaksınız. .

. Çamaşırlar uzun süre nemli kalırsa ve kurutulmazsa, kısa sürede küf kokusu alacaktır. Giysileri tamamen kuruyana kadar dolaba asmayın – aksi takdirde aynı etki oluşur.

 Yıkama işleminden sonra gömlekleri bir askıya asın ve düğme şeridini sıkıca aşağı çekin. Bu, gömleği biraz yumuşattı ve ütülemeyi çok daha kolay hale getirdi! Alternatif olarak, gömleğin yaklaşık 20 dakika kurumasını sağlayan bir çamaşır kurutma makinesi de kullanabilirsin (400-600 devir yeterli olacaktır).

Gömleğin üzerindeki etikete bir göz attığınızda gömleğin kurutma makinesine uygun olup olmadığını size söyleyecektir. Kare bir daire ile doldurulmuşsa, gömlek kurutma makinesinde kurutulabilir, numara size sıcaklığı söyler

 Özellikle ütüsüz gömlekleri mümkün olduğunca çabuk çamaşır makinesinden çıkarmalı, iyice sallamalı ve bir askı üzerinde kurumasını sağlamalısınız. Ütülenmemiş gömleklerde hala kırışıklıklar varsa, bunlar gömlek giyilirken vücut ısısıyla düzelecektir.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam158
Toplam Ziyaret215830
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.883933.0157
Euro35.783235.9265
Saat