• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Menüsü
Linkler
Site Haritası
Takvim

1A Kumaş Alanlar

1a Kumaş Alan 1a Kumaş Satın Alınır 05322482372

 Polyester kumaşa dönüştürülerek giyim, mobilya, tekstil ve çok daha fazlası için kullanılabilir. Giysilerinizi seviyorsanız, size sadece yıkama talimatlarını değil aynı zamanda bileşimi de gösteren etiketi zaten keşfetmişsinizdir. Doğal bir malzeme polyester ile karıştırılırsa bu yüzde olarak verilir.

  • Polyester kumaşın hangi özellikleri vardır?

Polyester çok dayanıklıdır ve birçok kimyasala karşı dirençlidir

Moda endüstrisinde popüler bir kumaştır çünkü çekmeye ve esnemeye karşı dayanıklıdır, kırışmaya ve aşınmaya karşı duyarsızdır.

Polyester üretiminde kullanılan lifler çok güçlü ve yine de hafiftir

Elyafların boyanması kolaydır ve zengin renkleri ile etkileyicidir

Boyutsal olarak çok kararlı

Polyester kumaşın bakımı kolaydır ve evde kolayca yıkanabilir

Hızlı kurur ve bu nedenle genellikle dış giyimde kullanılır.

Neden polyester seçmeliyim? 1A kumaş alanlar, 1A kumaş alınır, 1A kumaş alan yerler, 1A kumaş alan firmalar, b1Aparti kumaş alanlar,1 A top kumaş alanlar, 1Aat top kumaş alanlar, 1A parça kumaş alanlar, 

1A kumaş alanlar, 1A kumaş alınır, 1A kumaş alan yerler, 1A kumaş alan firmalar, b1Aparti kumaş alanlar,1 A top kumaş alanlar, 1Aat top kumaş alanlar, 1A parça kumaş alanlar,

Polyester, giysiler için popüler bir seçimdir çünkü elyaflar termoplastiktir, yani ısıya duyarlıdırlar. Bu,% 100 polyesterden üretilen parti kumaşlarınısıyla kalıcı kıvrımlara ve dekoratif şekillere getirilebileceği, ayrıca lazerle kesilebileceği anlamına gelir. Özellikle bu lif kir tutmaz ve bu nedenle bakımı kolaydır.

% 100 polyester giysinin statik olarak yüklenebileceğini fark etmiş olabilirsiniz. Saç stilinin uyması gereken bir kabus ve ona dokunduğunuzda yanlışlıkla başkalarına elektrik şoku verebilirsiniz – zararsız, ancak can sıkıcı olabilir! Tüm bunlardan kaçınmak için, polyester genellikle pamuk gibi sağlam liflerle karıştırılır. Bunun sonucu daha sonra polikoton kumaş alan olarak adlandırılır ve her iki malzemenin avantajlarını içerir; güçlü, dayanıklı, kırışmaya dayanıklı ve% 100 polyesterden çok daha fazla nefes alabilir.

Polyester giysiler pürüzsüz ve neredeyse ipeksi bir his verir. Bir kumaş yapmak için, lifler dokunmanın yanı sıra örülebilir, örgü kumaşa esneklik verir. Doğal olarak hafif elyaf, çeşitli amaçlar için değiştirilebilir.

Polyester kumaş nedir?

Polyester kumaş görünümünü kapat

Polyester hangi amaçlar için uygundur?

Moda

Spor giyim

Polar kumaş alan

Montlar ve anoraklar

Çarşaf, nevresim ve uyku tulumu gibi nevresim takımları

Ayakkabı

Yorganların doldurulması (yalıtım özelliğinden dolayı)

Dikiş ipliği satın alan

Ev mobilyaları ve döşemeleri

Tekstil

Valiz ve çantalar

Endüstriyel polyester elyaflar ayrıca montaj hatları, emniyet kemerleri, plastik takviyeler ve daha fazlasının imalatında kullanılır.

Polyester kullanımının herhangi bir dezavantajı var mı?

Bazı insanlar sadece pamuk, kaşmir, ipek, yün gibi doğal kumaş ve iplikleri giymeyi ve kullanmayı sever. Bunun avantajı, bu malzemelerin genel olarak nefes alabilir, cilt dostu ve dayanıklı olmasıdır. Bununla birlikte, suni ve sentetik elyaflardan daha pahalı olabilirler ve onlara bakarken daha fazla özen gerektirirler.

  • 1a Kumaş Alan 1a Kumaş Satın Alınır

Polyester gibi sentetik spot kumaşların temel sorunu nefes almamalarıdır. Bu nedenle, bazı insanlar daha kolay terlediklerini veya doğal olarak rahatsız edici olabilecek bir nem hissi geliştirdiklerini fark ederler. Bunun nedeni ise polyesterin pamuk gibi kumaşlara kıyasla neredeyse hiç nem emmemesidir. Modern üretim süreçleri halihazırda daha fazla nem emen ve bu nedenle spor ve günlük giyim için mükemmel olan polyester kumaşlar üretebilir.

Çok hassas cilde sahip kişiler sentetik giysilere tepki gösterebilir, ancak bu genellikle karışık kumaşlarda geçerli değildir.

Tek başına kullanıldığında bu malzeme oldukça yanıcıdır, bu nedenle açık alevlerin yakınında% 100 polyester kumaş giyerken özel dikkat gösterilmelidir.

Polyester parti kumaş alan plastikten yapıldığı için doğal olarak çevreye zararlı olup olmadığı ve ne kadar zararlı olduğu sorusu ortaya çıkmaktadır. Doğru, menşe kaynağı sürdürülebilir değil, ancak plastik şişelerin aslında polyester malzemeye dönüştürüldüğü de unutulmamalıdır. Bu ileriye doğru atılmış büyük bir adımdır, ancak plastik, toprakta parçalanamayan, kompostlanamayan bir lif olmaya devam etmektedir.

  • Ve alt satırda:

Polyester kiloyla kumaşın çok çeşitli kullanım alanlarına sahip olduğu yadsınamaz. Herhangi bir sentetik malzemede olduğu gibi, reaksiyonlar meydana gelebilir, ancak pamuk gibi diğer liflerle harmanlama bunu büyük ölçüde azaltır.

Kumaşlara ve tekstil ürünlerine (doğal liflerden yapılmış olsa bile) istenmeyen reaksiyonlar her zaman mümkündür, ancak genel olarak polyester kullanımı yararlı ve zararsızdır.

1970’lerden kalma eski moda çift örgülü polyesterle, malzeme omuzlarında bir önyargı yükü taşıyor. Bununla birlikte, modern polyester stok kumaşlar geniş bir yelpazede gelir ve yüksek kaliteli liflerden yapılır. Teknolojik ilerleme, polyestere doğal ve daha pahalı kumaşlarla gelişmiş kumaş hissi, döküm ve görünüm ile rekabet etme şansı verir. Kilo İle Kumaşbelli bir dereceye kadar nefes alabilir ve kalmaz ve bu nedenle daha fazla vücut ısısı, sıcak basması olan veya nemli bir ortamda olanlar için ideal bir seçim değildir.

Modern polyester, yüksek kaliteli bir versiyon ve doğru karışımlı parti kumaşıseçerseniz, görünüm ve kullanım rahatlığı açısından ipek veya yüne kesinlikle ayak uydurabilir. Birçok lüks marka, koleksiyonlarında esas olarak dayanıklılığı artırmak ve efektler yaratmak için kiloluk kumaş polyester kullanır.

Kumaş seçerken akıllı olmalısınız. Tüm polyester kumaşlar eşit yaratılmamıştır. Araştırın, etiketleri kontrol edin ve her zaman önce iyi parçayı deneyin: Siz ve Polyester’in arkadaş olamamanız için hiçbir neden yok

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam72
Toplam Ziyaret217635
Duyurular
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.921033.0530
Euro35.842835.9864
Saat